Jak sledovat stream „Impeachment: American Crime Story“ online

Impeachment: American Crime Story - Na snímku: Beanie Fieldstein jako Monica Lewinsky

FX Impeachment: American Crime Story - Na snímku: Beanie Fieldstein jako Monica Lewinskyjak vyléčím tenisový loket?

Třetí sezóna amerického kriminálního příběhu je Impeachment, přičemž se podíváme na obžalobu prezidenta Billa Clintona z pohledu Moniky Lewinsky a Lindy Tripp. Premiéru má v úterý 7. září ve 22 hodin. ET/PT na FX.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat stream Impeachment: American Crime Story online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Impeachment: American Crime Story můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s FX a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, Impeachment: American Crime Story můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.

sledujte online, jak strávníci vjíždějí a potápějí se

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Impeachment: American Crime Story můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Stream DirecTV

DirecTV Stream (dříve AT&T TV) má čtyři různé kanálové balíčky : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. FX je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Bezplatná zkušební verze DirecTV Stream

Jakmile se zaregistrujete do DirecTV Stream, Impeachment: American Crime Story můžete sledovat živě v aplikaci DirecTV Stream , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Stream .

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Stream je dodáván také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).

slouží v badmintonu

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Impeachment: American Crime Story můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude zahrnovat nové epizody den poté, co bude vysílána) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Impeachment: American Crime Story“Hrát si

Impeachment: American Crime Story | Oficiální upoutávka | FX Oceněná série FX se vrací. Podívejte se na OFICIÁLNÍ TRAILER pro Impeachment: American Crime Story - v hlavní roli Sarah Paulson jako Linda Tripp a Beanie Feldstein jako Monica Lewinsky. Premiéra 7. září, pouze na FX. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy z American Crime Story: bit.ly/SubscribeFX Impeachment: American Crime Story zkoumá národní krizi, která vedla k prvnímu obžalobě ... 2021-08-12T18: 00: 08Z

Po dvou triumfálních sezónách zkoumání O.J. Simpsonův proces v případě vražd Nicole Brown Simpsonové a Rona Goldmana v první sezóně a vraždy módního návrháře Gianniho Versaceho v druhé sezóně, americký kriminální příběh je zpět s ocasem obžaloby prezidenta Billa Clintona, vyprávěné z pohledu ženy v centru dění.

Tato omezená série zkoumá národní krizi, která vedla k prvnímu obžalobě prezidenta USA po více než století. Vypráví tento příběh očima žen v centru dění: Monica Lewinsky (Beanie Feldstein), Linda Tripp (Sarah Paulson) a Paula Jones (Annaleigh Ashford). Všichni tři se dostali do centra pozornosti veřejnosti v době korozivní partyzánské hádky, posunu sexuální politiky a měnícího se mediálního prostředí. Podle tiskové zprávy FX série ukazuje, jak moc některé zvedá a jiné likviduje v sálech našich nejposvátnějších institucí.

V seriálu hrají Margo Martindale jako Lucianne Goldberg, Edie Falco jako Hillary Clinton, Clive Owen jako Bill Clinton, Judith Light jako Susan Carpenter-McMillan, Billy Eichner jako Matt Drudge, Cobie Smulders jako Ann Coulter, Kathleen Turner jako Susan Webber Wright, Mira Sorvino jako Marcia Lewis a Anthony Green jako Al Gore.

ortéza na protisíly tenisového lokte

V relaci otázek a odpovědí s letním tiskovým turné TCA v roce 2021 hvězda Feldstein řekla, že Lewinsky konzultoval každé slovo skriptu.

Když jsem obdržel skripty, věděl jsem, že každé slovo, které říkám, bylo schváleno a bylo nejprve u Moniky, řekl Feldstein. [Producenti] by s ní prošli skripty a [dala] by jí veškerou zpětnou vazbu a poznámky. A když se to ke mně dostalo, byl jsem si jistý, že všechno tam bylo něco, s čím se cítila dobře, cítila, že je to pro její život skutečné a reprezentuje ji.

Producent Brad Simpson dodal, Monica Lewinsky byla v této sezóně naším hlavním konzultantem, pokud jde o externí poradce.

Premiérová epizoda má název Exulanti a její popis zní: Po smrti jejího šéfa je zaměstnankyně Bílého domu Linda Trippová přesunuta do Pentagonu, kde se setkává s Monicou Lewinskou; Paula Jones se rozhodne žalovat prezidenta za sexuální obtěžování.

Druhá epizoda, vysílaná 14. září, má název Prezident mě políbil. Jeho popis zní, Monica prozradí Lindě, že má poměr s nejmocnějším mužem na světě.

21. září pak přichází třetí epizoda s názvem Nevěří se. Jeho popis zní: Mezi Monikou a prezidentem stoupá napětí. Paule je nabídnuto vyrovnání. Linda začíná mít pocit, že má na zádech cíl.

Impeachment: American Crime Story se vysílá v úterý ve 22 hodin. Východní a Pacifik na FX.


Populární Problémy

Ministryně sportu ve Francii Roxana Maracineanu nedávno zvážila plánování letošního Roland Garros.

O milostném příběhu Sanie Mirzy

Elina Svitolina a Renata Zarazua se ve středu setkají ve druhém kole French Open 2020. Setkání bude prvním mezi oběma hráči na turné WTA.

Jak zabalit padák. Zvuk větru, který se řítí vašimi ušima, když se řítíte k zemi - existuje nějaké větší vzrušení než vyskočení z letadla? Asi ne. Seskoky s padákem jsou vzrušující a intenzivní, ale také bezpečné. ...

Zatímco emo kultura se vyvinula až v 80. letech jako subžánr punkové hudby, stále žije a je v pořádku, i když je trochu nepochopená. Emo se často soustředí na hudbu kapel, které píší emocionální texty, ale je ...

Kreslení domu je zábavný způsob, jak zapojit fantazii a procvičit si kreslící schopnosti, ale někdy je těžké vědět, kde začít. Naštěstí je kresba dvojrozměrného nebo trojrozměrného domu jednoduchá, jakmile víte, co dělat ....