Jak sledovat Patriots vs Chiefs online bez kabelu

Patrick Mahomes

Getty Kansas City Chiefs QB Patrick Mahomes.

Cam Newton a Patrick Mahomes se měli postavit vůbec poprvé v neděli, ale pozitivní test na COVID-19 pro Newtona změnil střet 4. týdne mezi Kansas City Chiefs (3-0) a New England Patriots (2-1 ) do fotbalového zápasu v pondělí večer.

Na rozdíl od jiných her MNF tato začne v 19:05. ET a být vysílán na CBS. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat online přenos Patriots vs Chiefs online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Patriots vs Chiefs naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Kansas City

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Patriots vs Chiefs naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

tenisová raketa online

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Kansas City

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Patriots vs Chiefs naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Patriots vs Chiefs na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Patriots vs Chiefs naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Patriots vs Chiefs

Bill Belichick vždy vynikal v odnímání nejlepšího hráče druhého týmu, ale když je tím hráčem Patrick Mahomes, pravděpodobně to není možné. Přesto je Belichick ve své kariéře 2: 1 proti Mahomesovi, takže v tomto hledejte docela šachový zápas mezi Belichickem a Andy Reidem.

Náčelníci, kteří chytí velkou časovou přestávku, když bude Newton zařazen na seznam rezerv/COVID-19, bude v sobotu hlavním příběhem zde. má za sebou 714 yardů, dvě přistání a dvě zastavení během tří her. Má také 35 spěchů na 149 yardů a čtyři spěchající skóre, což je vrchol mezi quarterbacky, a nyní bude Kansas City čelit buď Brianovi Hoyerovi nebo Jarrettovi Stidhamovi.

badmintonová tabulka

Před sobotními zprávami však Newton před nedělním zápasem chválil svého protějšku na druhé straně hřiště. Není to tak, že by byl právě tam a je to arkádová hra, Newton řekl o Mahomesovi . Někdy to tak vypadá, ale ví přesně, co dělá a jak manipuluje s obranou. To je totéž, co dělal Dan Marinos. Zjevně Tom Bradys. Aaron Rodgers. Ti chlapi opravdu ovládají útok tak moc, že ​​diktujete obranu. To je to, co dělá. Hraje hru na vysoké úrovni.

Mahomes se neobává situace quarterbacka Patriots. Čtvrtý rozehrávač rychle poukázal na to, že zatímco Nová Anglie je velmi odlišný tým bez Toma Bradyho, na tom mu moc nezáleží. Většinou se jedná o stejnou obranu, která ho překonala dvakrát ze tří, a tam leží jeho zaměření.

Ano, v tomto smyslu to bude trochu jiné, Řekl Mahomes . Ale ne pro mě. Stále to bude stejná obrana, která je vždy hodnocena, a je to jedna z pěti nejlepších obran v lize, a chápeme, že to pro nás bude velká výzva.

Jedním klíčovým zápasem, který je třeba sledovat, bude to, co sekundární Patriots dělá, aby obsahoval Sammy Watkins, Travis Kelce a Tyreek Hill. Jonathan Jones, All-Pro Stephon Gilmore a Devin McCourty budou mít práci pro ně připravenou a budou muset zastavit i Clyde Edwards-Helaire.

Nováček, který utíká zpět, je po třech týdnech sedmý v lize ve spěchajících yardech a čelí obraně Pats, která byla vůči běhu obzvláště zranitelná, což umožnilo hru 122,3 yardů, což je 19. místo v NFL . V tom, co bude pravděpodobně jednou z lepších her na břidlici NFL o tomto víkendu, by klíčem k tomu všemu mohlo být, jak dobře se nová Anglie dostane do běhu.


Populární Problémy

Ruské eso Maria Šarapovová odešla z Wuhan Open po silné bolesti paže. Vedla Češku Barboru Strycovou na akci WTA v čínském Wu -chanu.

Jak odstranit Jean Stain z bot. Už jste si někdy koupili nové džínové džíny, abyste na konci večera zjistili, že indigové barvivo proměnilo vaše bílé tenisky v katastrofu s kravatou? Ještě nezakopávejte kopy! Tam...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat dnešní předsezónní hru Dolphins vs Bears online, v závislosti na tom, na jakém trhu jste.

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.

V mnoha katolických církvích má kněz rád tři až šest oltářních serverů, které by jim pomohly při mši svaté. Ačkoli v katolické církvi byly kdysi zakázány, nyní mohou oltářnice sloužit, pokud diecézní biskup a ...