Přímý přenos Lvi vs Cardinals: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Kyler Murray bude debutovat v NFL v neděli, protože Cardinals si zahrají Lions v akci 1. týdne NFL.Letošní celkový výběr č. 1 Kyler Murray poprvé okusí skutečnou akci NFL v neděli s domácím publikem, které ho bude podporovat, protože Arizona Cardinals hostí Detroit Lions.

Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Lions vs Cardinals na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Detroitu a Phoenixu) je jedním z nich Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Cardinals na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Detroitu a Phoenixu). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Lions and Cardinals.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Cardinals na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích, včetně Detroitu a Phoenixu). Pokud jde o další kanály NFL, v balíčku Sling Blue je zahrnuta pouze síť NFL, zatímco ESPN je v Sling Orange a CBS není k dispozici na Sling.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Cardinals na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

tenisové skóre tie breaku

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Cardinals a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Lvi vs Cardinals

Cardinals se v offseasonu rozhodli stisknout resetovací tlačítko-opět-po jedné sezóně 3-13 vyhodit hlavního trenéra Steva Wilkse a draftovat quarterbacka Kylera Murraye celkovým výběrem č. 1.

Při přivedení Murraye na palubu museli Cardinals poslat quarterbacka prvního kola Joshe Rosena-kterého tým vzal jen před rokem s celkovým výběrem č. 10.

Rosen zahájil 13 zápasů za Cardinals, absolvoval 2 278 yardů, 11 přistání a 14 zastavení. Arizona rozdala Rosen Miami do výběru druhého a pátého kola.

Kliff Kingsbury přebírá otěže v Arizoně od Wilksa a přináší s sebou svůj útok na Air Raid. Kingsbury byl najat Cardinals poté, co byl vyhozen Texas Tech za to, že v šesti sezónách šel jen 35-40.

Touží vidět, jak se jeho prohřešek drží v řadách profesionálů.

Nikdy nebyl použit, řekl Kingsbury The Associated Press. Nikdo opravdu neví, co budeme dělat nebo jak to bude vypadat, takže to budeme brát jen po jedné hře.

Murray je spolehlivým kandidátem na provoz systému. Heisman vyhrál před rokem v Oklahomě, nashromáždil 4946 yardů celkového přestupku a 51 přistání, zatímco vedl Sooners do play -off College Football.

Teď nejsem nervózní. . . . Vždycky chci zůstat v klidu a jen víte, být sám sebou a věřit hernímu plánu, věřit si, věřit svým spoluhráčům, že do toho půjdou, řekl Murray prostřednictvím ESPN.com. Vydejte se hrát moji hru a nechte žetony spadnout, kam mohou.

Kingsbury chápe, že Murray může mít nějaké nováčkovské momenty, ale je si jistý, že to zvládnou.

Řekl jsem to celou dobu: Je to nováček quarterback v NFL od 1. týdne, řekl Kingsbury. Dojde k nějakým vzestupům a pádům. Uděláme pár chyb. Projdeme je a pokusíme se společně stále zlepšovat.

Detroit Lions mají hlavního trenéra v obraně smýšlejícího v Mattu Patricii, který se snaží vymyslet herní plán na zastavení jedinečného ofenzivního útoku Cardinals bez tuny pásky na Murraye.

Zajímavý by byl dobrý termín, řekla Patricia. Řekl bych, že „obtížný“ by byl pravděpodobně lepší termín. Je to evidentně dynamický sportovec, velmi silná paže, ve skutečnosti dělá skvělou práci při rychlých čteních.

Quarterback Matthew Stafford a útok Lions budou provozovat nový vlastní systém pod koordinátorem prvního ročníku Darrellem Bevellem. Předtím trávil čas se Seattle Seahawks a Minnesota Vikings.

Snaží se poznat naše hráče a sebe, jak jen to jde. Snažím se ho a jeho systém poznat co nejlépe a snažím se, aby ta věc zgelovala co nejrychleji, řekl Stafford. Je to vždy nedokončená práce, ať už je to první rok, první den nebo rok 10.

Lvi jsou v soutěži o Cardinals uvedeni jako 2,5bodové silniční favority.Populární Problémy

UNC Greensboro se v sobotu večer utká s Chattanoogou v posledním čtvrtfinále SoConu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Čtyři roky po porážce se stejným soupeřem ve stejné fázi Roger Federer na Shanghai Masters ulehčil Albert Albertovi Vinolasovi.

Ve středu večer má premiéru SÁZKA „American Justice: The Fight for Police Reform“, BET special. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Bowling je zábavný způsob trávení času s přáteli i vážný soutěžní sport. Ať už chcete vědět, jak být příležitostným nadhazovačem, nebo jak zdokonalit své bowlingové dovednosti, jste na správném místě. Pochopte bowlingovou dráhu ....

Strýc Rafaela Nadala se domnívá, že světové č. 2 by nevadilo, kdyby Neapol zlepšila Barcelonu. Miguel Angel Nadal je bývalý hráč Barcelony, ale ví, že jeho synovec je zarytým fanouškem Realu Madrid.