Přímý přenos Lakers vs Raptors: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Los Angeles Lakers stráží LeBrona Jamese.tenisky s bílou podrážkou

Dva z nejlepších týmů NBA na příslušných konferencích se potkají, když v sobotu bojují v bublině Los Angeles Lakers a Toronto Raptors.

Hra začíná ve 20:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos hry online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ESPN na FuboTV

K dnešnímu dni, 1. srpna, je ESPN jedním z 107 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Lakers vs Raptors v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Sledujte ESPN na Vidgo

ESPN je jedním z Součástí Vidga je celkem 68 kanálů , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarmajakou tenisovou raketu si mám koupit

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete poté sledovat Lakers vs Raptors naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Vidgo.

Sledujte ESPN na Hulu pomocí živé televize

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat Lakers vs Raptors naživo na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jeden, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat živé vysílání, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte ESPN na Sling TV

ESPN je jedním z 31 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Orange. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Lakers vs Raptors naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak rychle podávat v tenise

Náhled Lakers vs Raptors

Poté, co se Lakers předvedou v napínavém úvodním zápase, budou se snažit postoupit na 2: 0 a o krok blíže k nejlepšímu týmu Západní konference, když se setkají s Raptory. Superstar LeBron James nakonec vsítil vítěze hry síťovou hrou na navijáku a poté na druhém konci poskytl obranu proti zablokování, aby vítězství udržel.

Miluji mít míč v rukou pozdě v zápase, remízu, být dole, být nahoře, řekl James. Měli jsme tříbodový náskok s náskokem asi 40 sekund. Skvěle jsme si prohlédli Dannyho (Green). Zmeškal to Paul George se vrátil a trefil 3, aby vyrovnal hru. Pro mě to mělo být agresivní ... Dokázal jsem se řídit svým vlastním výstřelem a definitivně nás postavit.

Lakers zkoušeli nějaké nové kousky s veteránem Rajonem Rondem venku se zraněním ruky a startovací hlídkou Avery Bradleyovou, která zůstala doma během restartu. Dion Waiters se této příležitosti chopil, když ve své první hře ve fialové a zlaté získal 11 bodů a vyplnil 21 minut akce.

Cítil jsem se skvěle. Jen se to snažím trochu cítit, seznámit se se sadami a podobnými věcmi, řekl číšníci, kteří viděli jeho první akci NBA od března. I když jsem věděl, že máme čas na rvačky a praktiky, když jste venku, jsem podvodník. Basketbal, pokud jde jen o hraní, je pro mě snadný.

Nyní jste venku, je to konkurenceschopné, hlídání, přepínání a různé věci díky schématům, která děláme, někdy to může být trochu složité. Spoluhráči mě povzbuzují, vštěpují mi víru a já jsem si jistý a bavím se hrou.

Raptors po přestávce obnovují obhajobu titulu a v současné době zůstávají na semeni č. 2 na východě, pouze za Bucks. Zápas s Lakers je jejich bublinovým debutem.

Myslím, že máme skupinu profesionálů, kteří tam chodí a znají jejich práci a chápou jejich role, a myslím, že to je jedna věc, kterou řeknu, že máme opravdové profesionály, lidi, kteří chtějí vyhrát, a lidi, kteří chtějí pokračovat v honbě za tím, co chceme se pokusit znovu dostat a to je držení trofeje na konci této sezóny, řekl v pátek guar All-Star Kyle Lowry. Pro nás je to o tom, že jsme to jen my a nadále se snažit v těchto osmi zápasech růst a poté postoupit do dalších tří měsíců play -off.


Populární Problémy

Jak zmenšit boty. Najít pár bot, které se perfektně hodí a odpovídají vašemu osobnímu stylu, může být docela obtížné. Naštěstí, ať už jste si koupili boty, které jsou příliš malé, nebo vaše oblíbené boty jsou ...

Zajímá vás, jak streamovat fuboTV na televizi Samsung? Připravili jsme pro vás průvodce krok za krokem, který lze snadno sledovat!

Pohled na největší finále dvouhry žen na Australian Open.

Váš průvodce streamováním hry Santa Clause 3: The Escape Clause online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Whisky je druh alkoholického nápoje destilovaného z obilné kaše nebo sladu a zrající v dřevěných sudech. Pijáci whisky oceňují whisky pro její rozmanitost chutí, která se může pohybovat od lehké a ovocné po bohatou a kouřovou. Pokud jste nikdy ...