Jak sledovat zrušení online bez HBO

Hugh Grant a Nicole Kidman hrají v limitované sérii HBO The Undoing

HBO Hugh Grant a Nicole Kidman hrají v limitované sérii HBO The Undoing

Nejnovější limitovaná série HBO je Zpět , kde hrají Hugh Grant a Nicole Kidman jako manželský pár se všemi druhy tajemství. Premiéru má v neděli 25. října ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, můžete sledovat další způsoby Zpět streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Zpět živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

ortéza pro laterální epikondylitidu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Zpět živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

profesionální tenisová organizace

Náhled zpětHrát si

The Undoing: Official Trailer | HBO Temné činy nelze skrýt. Vrácení začíná 25. října na HBO a HBO Max. #HBO #TheUndoing Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Grace a Jonathan Fraser (Kidman a Hugh Grant) žijí jediný život, jaký kdy pro sebe chtěli. Přes noc se v jejich životech otevírá propast: násilná smrt a řetězec… 2020-09-23T16: 00: 27Z

Na základě románu Jeana Hanffa Korelitze, který jste měli vědět, Zpět je šestidílná limitovaná série o manželském páru, kterému připadá, že jejich svět je zničen smrtí a všemi jejími důsledky.

Z mysli Davida E. Kelleyho ( Velké malé lži, praxe ) přichází toto nové drama, ve kterém se představí Hugh Grant a Nicole Kidman jako Jonathan a Grace Fraser, kteří si žijí své sny.

Ale přes noc se v jejich životech otevře propast: násilná smrt a řetězec strašných odhalení. Grace, která zůstala v pozadí šířící se a velmi veřejné katastrofy a zděšena způsoby, kterými nedokázala uposlechnout své vlastní rady, musí rozložit jeden život a vytvořit další pro své dítě a rodinu, říká tisková zpráva HBO.

Zpět dále hrají Edgar Ramirez jako detektiv Joe Mendoza, Noah Jupe jako Henry Fraser, umělecký 12letý syn Jonathana a Grace, Lily Rabe jako Sylvia Steinetz, Noma Dumezweni jako Haley Fitzgerald, Sofie Grabol jako Catherine Stamper, Matilda De Angelis jako Elena Alves , Ismael Cruz Cordova jako Fernando Alves a Donald Sutherland jako Franklin Reinhardt, Gracein otec, finančník v důchodu a milující dědeček, který má za úkol chránit svou rodinu, když se objeví turbulentní odhalení.Hrát si

The Undoing: Official Teaser | HBO Stav nemůže chránit tajemství. Odhalte tajemství s názvem The Undoing, premiéra 25. října. Limitovaná série The Undoing, která má premiéru 25. října, hraje Nicole Kidman a Hugh Grant jako Grace a Jonathan Fraser, kteří žijí jediný život, jaký kdy pro sebe chtěli. Přes noc se v jejich životech otevírá propast: násilná smrt a… 2020-08-06T17: 00: 19Z

Epizoda jedna, nazvaná The Undoing and airing 25. října, vidí Grace Fraserovou žít perfektní a luxusní život v New Yorku se svým manželem a synem; vražda, zmizení a několik strašných odhalení však Grace posune na hranici utrpení. Grace navíc zaujme mladá matka ve škole jejího syna. Školní komunitu později otřásají zprávami o tragédii.

V The Missing, odvysílané v neděli 1. listopadu, se Grace stáhne do domu svého otce a ocitne se na přijímacím konci osobních otázek detektivů.

Ve třetí epizodě Do No Harm, odvysílané 8. listopadu, Grace slyší Jonatanovu stránku příběhu a zjistí, že jej sleduje někdo blízký Eleně.

Zpět vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Jak udělat francouzský uzel jednoduchým způsobem účesu. Francouzský uzel je klasický, jednoduchý účes, který je ideální do práce, do školy nebo na den s přáteli. I když to vypadá elegantně a naleštěně, ve skutečnosti je to velmi jednoduché. S...

VCU vypadá, že zůstane na prvním místě, když se zúčastní soboty George Washingtona. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Někdy v roce 2018 koupil Roger Federer pozemek o rozloze 16 000 metrů čtverečních na břehu Curychského jezera.

Zrušení Wimbledonu škodí nadějným grandslamovým rekordům Sereny Williamsové, ale je bez ohledu na to nejlepší hráčkou všech dob?

Safíry jsou obvykle považovány za modré, ale mezi nimi mohou být také červené, žluté, oranžové, zelené nebo jiné barvy. Přírodní safíry se nacházejí v zemi nebo ve vodě. Syntetické safíry jsou vyráběny v laboratoři. Hledejte nedostatky nebo ...

Jak se Rafael Nadal pohybuje v rámci jednoho z grandslamových rekordů Rogera Federera, analyzujeme, zda je Španěl nejlepším hráčem všech dob.