Přímý přenos Patriots vs Ravens: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Tom Brady.Baltimore Ravens (5-2) bude v neděli večer hostit neporažené New England Patriots na M&T Bank Stadium v ​​Baltimoru.

Začátek hry je naplánován na 20:20. ET a budou vysílány na národní úrovni na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Patriots vs Ravens prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:tenisová soutěž

FuboTV

NBC (žije na vybraných trzích, včetně Bostonu a Baltimoru) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Dodává se také s Fox (s některými NFL a univerzitními fotbalovými hrami ve 4K), CBS a NFL Network, zatímco NFL RedZone je v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Ravens na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

NBC (živě na vybraných trzích, včetně Bostonu a Baltimoru) je jedním ze 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání. Fox, CBS a ESPN jsou také zahrnuty.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Ravens na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Bostonu a Baltimoru).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Ravens na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

co je v badmintonu jasná trefa

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Ravens a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Patriots vs Ravens

Havrani odejdou ze svého rozloučeného týdne a představují jeden z nejlepších přestupků v lize. Baltimore je Nejlepší spěchající tým NFL , v průměru něco přes 204 yardů na zápas, a jsou celkově na druhém místě za útok jako tým. Až Pats přijdou do města, nastoupí proti nejlepší obraně ligy.

Velmožští Patrioti získávají výhru 27-13 nad Cleveland Browns a vzdávají to spěchá něco málo přes 85 yardů a minimum ligy 7,6 v osmi zápasech-statistika, o které se téměř neslýchá. V této hře bude muset něco dát. Ravens doufají, že jejich senzační zadák z druhého ročníku, Lamar Jackson, může být prvním quarterbackem, který pokoří tuto zdánlivě nezastavitelnou Patsovu obranu.

Trenér vlastenců Bill Belichick řekl tento týden že čelit Jacksonovi bude pro jeho aktuálně neporažený tým obrovskou výzvou. Je to velmi talentovaný hráč se skvělou sadou dovedností, která je jedinečná. Takže to pro nás bude velká výzva ... Nemyslím si, že by v lize pravděpodobně byl obranný hráč z první sedmičky, který by byl tak rychlý jako Jackson, řekl.

Jackson je v současné době desátým předním rusherem ligy, což je působivá statistika pro quarterbacka. Patriots jsou v tomto ohledu oblíbenci tří bodů, což je nejnižší bodový součet, za který byli celý rok favorizováni, takže mnozí očekávají, že tato hra bude těsná.

Pokud by se hra měla dostat na branku, tak to může být jediný otazník, který tento tým z Nové Anglie má. Patrioti podepsali veteránský kicker Nick Folk tento týden po vydání Mike Nugenta. Folk v lize nekopal od roku 2017, takže pokud se tato hra stane velkým hitem, Folk by mohl být Patsovou Achillovou patou.

Kurz Shark předpovídá těsný zápas s předpokládaným skóre 21-20-a vybírají Patriots k vítězství. Patriots vyhráli sedm z posledních 10 setkání proti Ravens, ale toto je mladý a energický tým Ravens. Bez ohledu na výsledek by to měla být jedna z nejzábavnějších her 9. týdne.


Populární Problémy

Mardy Fish věří, že několik výkonů, které Roger Federer dosáhl - dosáhl 23 po sobě jdoucích semifinále a 36 po sobě jdoucích čtvrtfinále na grandslamech - přispělo k neuvěřitelnému sportovnímu st

Kyrgios způsobil obrovské rozrušení, když sesadil Rafaela Nadala. Dokáže zopakovat výkon, když se ujme Wawrinky?

Začátkem tohoto týdne britský bulvární deník „The Sun“ umožnil fanouškům Rogera Federera nahlédnout do jeho luxusního prázdninového bytu v Dubaji.