Živý stream Iron Bowl 2020: Jak sledovat Auburn vs Alabama online zdarma

Hodinky Alabama vs Auburn

Getty QB Mac Jones z Alabama Crimson TideČ. 22 Auburn Tigers (5-2) zamíří na stadion Bryant-Denny, kde se v sobotu odpoledne v 85. zápase Iron Bowl postaví č. 1 Alabama Crimson Tide (7-0).Hra začíná v 15:30. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Auburn vs Alabama online takto:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSpřímý přenos broncos vs steelers

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Auburn vs Alabama živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

loketní ortéza mueller

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Auburn vs Alabama můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Auburn vs Alabama můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

jak dát tenisové míčky na nohy židle

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Auburn vs Alabama můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled Auburn vs Alabama

Příliv dostal tento týden špatné zprávy, když hlavní trenér Nick Saban měl pozitivní test pro COVID-19. Výsledkem je, že Saban nebude na vedlejší koleji a ofenzivní koordinátor Alabamy Steve Sarkisian převezme tým v nepřítomnosti hlavního trenéra. Saban tento týden poznamenal, že nevidí, že by pro jeho neporažený, rozžhavený tým přišel odchod.

Sark bude dohlížet na věci v budově v mé nepřítomnosti, Řekl Saban . Nezměníme nic jiného než některá administrativní rozhodnutí, do kterých se bude muset v průběhu dne zapojit.

Alabama se nemusí příliš měnit; Crimson Tide jsou třetí v FBS v bodování trestných činů, v průměru 47,2 bodu na zápas, a 21. listopadu přicházejí ze směšné výhry nad Kentucky 63: Quarterback Mac Jones bylo doposud odhalením a může se pochlubit druhým nejlepším procentem dokončení v zemi (77,1) a průměrně přes 346 yardů při hře. Je to Jonesova první plná sezóna jako předkrm a on se uchází o Heisman.

kolik her je sada v tenise

Má mnohem více zkušeností (letos) Saban řekl o Jonesovi . Má mnohem více znalostí. Je mnohem sebevědomější a myslím si, že zlepšení je zcela zřejmé každému, kdo hry sleduje. Při rozhodování byl velmi efektivní, pokud jde o věci, které dělá. Nemohl jsem být více potěšen pokrokem, kterého dosáhl.

Jones a společnost se postaví proti obraně Auburn, která umožňuje 22,8 bodů za hru, což je 30. místo v zemi.

V útoku jsou Tygři vedeni dvojí hrozbou rozehrávač Bo Nix a za poslední tři zápasy dávají 37,6 bodu na zápas, všechny vyhráli. Auburn naposledy hrál 21. listopadu, když porazili Tennessee, 30-17. Nix dokončil 61,3 procenta svých přihrávek, během sedmi startů má 10 přistání a pět zachycení a mluvil o sebevědomí, které mu loňské vítězství nad Tide dalo.

Myslím, že mi to dává velkou jistotu, protože vím, že jdu do těžkého místa. Očividně se k nám vrací spousta kluků, spousta lidí se stejnými dovednostmi, jaké jsme měli loni, a pak samozřejmě spousta kluků v obranné části míče, kteří dělají totéž. Takže se cítím pohodlně. Spousta kluků, kteří loni hráli velké hry, je zpět. Těšíme se na sobotu, Řekl Nix čelit Alabamě.

můžete odemknout dveře auta tenisovým míčkem

Příliv odevzdává 22 bodů za hru v obraně, takže Nix bude čelit tvrdé výzvě.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat Survivor: Island of the Idols finále a speciální setkání ve středu 18. prosince ve 20 hodin. ET/PT na CBS.

Gilles Simon a Mohamed Safwat se v pondělí setkají v prvním kole US Open v New Yorku. Zápas je prvním setkáním obou hráčů na turnaji ATP Tour.

Po vítězství v Hamiltonu se Nový Zéland v sobotu ujal Indie v 5. ODI. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Browns and Jets se dnes večer sejdou na 2. týdnu pondělního nočního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.