Jak se dívat na Real Salt Lake vs Tigres UANL v USA

GettyReal Salt Lake a Tigres UANL se setkají na bývalém stadionu Rio Tinto ve středu v prvním kole inauguračního Ligového poháru, turnaje složeného ze čtyř týmů MLS a čtyř stran z Ligy MX.

V USA zápas začíná ve 22:30. ET. Ve Spojených státech to nebude v běžné televizi, ale zápas můžete sledovat na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která pokrývá většinu zápasů Leagues Cup, další mezinárodní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos RSL vs Tigres na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Real Salt Lake vs Tigres

Real Salt Lake si připsal vítězství jen jednou v prvních šesti soutěžích MLS v sezóně 2019, ale od té doby ztratil jen pět z 15, aby se s 30 body posunul na konečné místo v play-off v Západní konferenci, přičemž držel výhodu rozdílu gólů. nad osmým místem Houston Dynamo.

Claret a Cobalt hráli v sobotu doma s Minnesotou United remízou 1: 1.Bylo to nevýrazné. Bylo to trochu neinspirativní, řekl hlavní trenér Realu Salt Lake Mike Petke MLSsoccer.com . Cítím, že jsme to mohli vyhrát, ale když se na to zpětně podívám, remíza 1: 1 je správný výsledek.

Dodal: Cítím, že jsem na ně tento týden příliš tlačil, a při pohledu na tuto hru dnes v noci bylo jasné, že ano. Snažil jsem se zúročit minulotýdenní [domácí vítězství 4: 0 nad Philadelphia Union] a to přispívá k určitým věcem-nedostatek pohybu mimo míč, nedostatek běhu.

Generální manažer RSL Craig Waibel řekl novinářům, že ho budoucnost Ligového poháru zajímá, ale poznamenal, že bude vyžadovat trpělivost, pokud turnaj vzbudí značný zájem fanoušků.Nevím, co tato soutěž právě teď znamená, řekl generální manažer RSL Craig Waibel MLSsoccer.com . Není to cesta do Ligy mistrů CONCACAF. Není to cesta do další větší soutěže. Toto je první krok. Bude zajímavé sledovat, jaký je druhý krok z hlediska konkurence, úrovně a nasazení z obou lig.

Bývalý obránce Houston Dynamo dodal: Všichni jsme v experimentální fázi, kdy se snažíme vytvořit novou soutěž, která má smysl. Chce to čas. Trvá to několik let. Nejsou to hráči a kluby, ale fanouškovská základna, která rozhoduje, zda je to důležité. Je už dávno za tím, že se něco takového ujme a stane se velmi relevantní konkurencí, takže doufejme, že nás další krok dostane mnohem blíže, mnohem rychleji.

Tigres si před sezónou připsal Ligu MX Clausura a ve finále získal León 1: 0 o čtvrtý ligový titul za poslední roky.

Jejich pátrání po dalším začalo v sobotu, když v prvním zápase Apertury zvítězili nad Morelia 4: 2. Tigres v prvním poločase otevřel vedení 3: 0, ale ve druhém se vzdal dvojice bodů, než Javier Aquino svým druhým nočním gólem věci prakticky ukončil v době zastavení.

Tigres si to nemůže dovolit podruhé, řekl středový obránce UANL Carlos Salcedo ve španělštině, podle Označit . Byli jsme ti, kdo dali život Morelia. Musíme být sebekritičtí, měli jsme velmi dobrý první poločas, ale pak to padlo.


Populární Problémy

Pandemii, vylepšený systém hodnocení a zranění lýtka v polovině sezóny vytlačilo Simonu Halepovou z top 10 WTA.

Jak spravovat trhliny ve čtvrtích koní. Čtvrtinová trhlina podle definice je jakákoli prasklina, která se objeví na čtvrtinách nebo na boku kopyta koně. Http://xwebapp.ustrotting.com/absolutenm/templates/hoofbeats.aspx? Articleid = 33935 & zoneid = 43 The ...

Falcons a Packers se setkají v pondělí večer ve fotbale ve 4. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Oba, kteří potřebují vyhrát, aby zůstali blízko závodu Wild-Card, se Eagles a Bears setkají v neděli ve Philly. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Návrat do doby, kdy legendární hráč dokázal, že se všichni mýlili - ještě jednou !.