Live stream Rock and Roll Hall of Fame 2020: Jak se dívat na indukci online

Trent Reznor z Nine Inch Nails

Getty Trent Reznor z Nine Inch Nails

Slavnostní zahájení indukční síně slávy 2020 se koná v sobotu 7. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, zde je několik dalších způsobů, jak můžete bezplatně sledovat streamování rokenrolové síně slávy 2020 online:

loketní zábal při zánětu šlach
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, indukční ceremoniál Rock and Roll Hall of Fame 2020 můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

jakou velikost tenisové rakety si mám pořídit

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Indukční ceremoniál Rock and Roll Hall of Fame 2020 můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Předpremiéra indukční síně slávy Rock and Roll 2020Hrát si

Slavnostní zahájení indukční síně slávy Rock & Roll 2020 na upoutávce HBO a HBO Max Domov největších umělců všech dob. Indukce Rock & Roll Hall of Fame 2020 bude k dispozici ke streamování 7. listopadu na HBO Max a bude debutovat na HBO. Na stránce rockhall.com/class-2020-inductees získáte další podrobnosti o pořadu a speciální hosty. 2020-11-03T14: 37: 39Z

Dvouhodinová indukční slavnost Rock and Roll Hall of Fame 2020 se koná v sobotu 7. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na HBO. Poukáže na některá z nejpamátnějších jmen v hudbě, protože mezi členy 2020 patří Depeche Mode, The Doobie Brothers, Whitney Houston, Nine Inch Nails, The Notorious B.I.G. a T-Rex. Nositeli ceny Ahmet Ertegun jsou Jon Landau a Irving Azoff.

jak se zlepšit v raketbalu

Dave Grohl zahájí show srdečným úvodem do letošní třídy inductees a speciální hosté zdůrazní vliv a dopad inductees a také to, jak inductees ovlivnili jejich osobní a profesionální kariéru. Mezi speciální hosty patří Luke Bryan, Sean Diddy Combs, Miley Cyrus, Billy Gibbons, Dave Grohl, Don Henley, Jennifer Hudson, Billy Idol, Iggy Pop, Alicia Keys, Adam Levine, Chris Martin, Lin-Manuel Miranda, Brad Paisley, Bruce Springsteen , St. Vincent, Ringo Starr, Gwen Stefani, Charlize Theron, Nancy Wilson a další.

Kvůli COVID-19 se ale letos nekonají žádná živá vystoupení, což znamená, že producenti museli být kreativní v tom, jak budou ctít letošní účastníky. Řekli producenti Plakátovací tabule že místo dvou až tříminutového balíčku videa pro každého vyznamenaného dali dohromady balíčky nejdůležitějších, které jsou zhruba 10 minut dlouhé. Obsahují archivní klipy a nové rozhovory.Hrát si

Rozhovor sálu slávy s Inductee Jonem Landauem Připojte se k rozhovoru o celé kariéře s Inducteeem Jonem Landauem třídy 2020. Počínaje časem průkopnického rockového novináře v polovině šedesátých let až po dlouholetého koproducenta a manažera Springsteenu, hostuje Alan Light ze SiriusXM VOLUME Debatable a Jason Hanley, viceprezident Rock of Education se ponoří do Landauových příběhů pro fanoušky .… 2020-11-05T21: 49: 11Z

Joel Peresman, prezident a generální ředitel nadace Rock and Roll Hall of Fame Foundation, uvedl, že větší délka balíčků jim umožnila hlouběji prozkoumat příběh každého umělce a začlenit více hlasů.

roztočit stolní tenis

To je něco, co jsme vždy rádi dělali. Součástí našeho poslání jako instituce je skutečně naučit lidi, proč jsou tito umělci důležití a proč byli uvedeni. Téměř se blíží tomu, co děláme v muzeu v Clevelandu [než je náš obvyklý formát], řekl Peresman.

Slavnostní zahájení Rock and Roll Hall of Fame 2020 se koná v sobotu 7. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Star Fox 64 (Lylat Wars, jak je známo v Evropě) byla jednou z nejlepších sérií Nintendo, jaké kdy byly vyrobeny. Hrát Star Fox 64 může být ze začátku velmi těžké a otravné. Můžete být velmi zmatení, vypnout hru a dát ji do sklepa, takže ...

Ačkoli všichni kouzelníci vytvářejí iluze, ti, kdo vytvářejí iluze ve velkém měřítku, aby ohromili a zmátli diváky, jsou často označováni jako iluzionisté. Existuje mnoho různých stupňů iluze. Někteří spoléhají na chytrou manipulaci ...

Zde je návod, jak sledovat štědrovečerní mši 2019 s papežem Františkem v bazilice svatého Petra ve Vatikánu v Římě v Itálii, živé přenosy online bez kabelu.

Jak léčit narovnání krční páteře. Váš krk má obvykle mírný stupeň křivky, nazývaný cervikální lordóza, který vám pomáhá pohybovat se tam a zpět. Narovnání krční páteře, kterému se také říká ...

Zápas v Iowě trvá v neděli odpoledne v Illinois. Zde je návod, jak můžete sledovat zápas živě online, pokud nemáte kabel.

Problémy se sebeúctou vám mohou připadat jako selhání nebo jako nehodní pozornosti. Každý člověk však má dobré vlastnosti a schopnosti, kterých by si měl vážit. Pokud bojujete s rozvojem sebeúcty, existují ...