Jak se dívat na 3. sérii seriálu „Pracovníci zázraků“ online

TBS Daniel Radcliffe a Steve Buscemi hrají ve třetí sezóně filmu 'Miracle Workers'Hitová antologická komedie Pracovníci zázraků se vrací do své třetí sezóny v úterý 13. července ve 22:30. ET/PT na TBS.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Miracle Workers online:Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. TBS je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Miracle Workers můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Sling TV

TBS je součástí balíčku Sling Orange nebo Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s TBS a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Miracle Workers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos TBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Miracle Workers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenis s bekhendovým úchopem

Náhled na sezónu 3 „Miracle Workers“Hrát si

Miracle Workers: Oregon Trail | Premiéry nové sezóny 13. července | TBS Premiéra 13. července na TBS. Třetí sezóna nejlépe hodnocené antologické komediální série Miracle Workers, tentokrát přepravující členy obsazení Daniela Radcliffa, Steva Buscemiho, Geraldine Viswanathana a Karana Soniho na americký starý západ. Děj se odehrává v roce 1844 a nová sezóna Zázračných dělníků bude následovat idealistického maloměstského kazatele (Radcliffe), který spojuje… 2021-05-19T15: 56: 17Z

Tato antologická komedie pochází z mysli Simona Riche, bývalého spisovatele Saturday Night Live a muže za mužem hledajícím ženu na FX. Hrají Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni a Jon Bass jako různé postavy ze Simonových spisů, z nichž vychází každé roční období.

První sezóna je o Bohu a několika andělech, kteří se snaží zachránit Zemi před úplným zničením, a vychází z Richova románu Co proboha. Druhá sezóna se odehrává v době temna a vychází z Richovy povídky Revolution.

Nyní se třetí sezóna odehrává během Divokého západu po Oregonské stezce. Dan Mirk a Robert Padnick jsou novými showrunnery pro třetí sezónu, jejíž popis je následující:

Děj se odehrává v roce 1844 a nová sezóna Zázračných dělníků bude následovat idealistického maloměstského kazatele (Radcliffe), který se spojí s hledaným psancem (Buscemi) a osvobozenou manželkou z prérie (Viswanathan), aby vedl vagónový vlak na západ v Oregonu Stezka napříč americkou krajinou, která je, stejně jako dnes, plná příslibů i nebezpečí.

„Miracle Workers“ je dokonalým příkladem zábavného, ​​únikového humoru, který hrdě přinášíme našim divákům, uvedli Sam Linsky a Adrienne O'Riain, spoluzakladatelé skriptovaného původního programování pro TBS, TNT a truTV. . Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak toto neuvěřitelně dynamické obsazení a talentovaná skupina vypravěčů vesele přepisují historii 19. století.

Rozdělit zcela nový příběh s tímto absurdně talentovaným obsazením každou sezónu je splněný sen, dodávají Mirk a Padnick. Nemohli jsme být šťastnější, že nám TBS dala otěže v této jedinečné a speciální show.

Premiérová epizoda třetí sezóny se jmenuje Oregon Trail: Hitting the Trail. Vysílá 13. července a jeho popis zní: Set in 1844, small-town reverend Ezekiel Brown enlists want outlaw Benny the Teen to lead his people west along the Oregon Trail. Potlačená prérijní manželka Prudence Aberdeen reaguje na svobodu cesty a odtáhne ji od svého bohatého manžela Todda.

Epizoda dva, Oregon Trail: Fording the River, odvysílá 20. července a její popis škádlí: Vagonový vlak musí přebrodit nebezpečnou řeku, což povede k morálnímu boji mezi Ezekielem a Bennym o duši skupiny. Mezitím se Prudence a Todd setkávají s hipsterskými průkopníky žijícími #wagonlife.

Pracovníci zázraků vysílají úterý ve 22:30. ET/PT na TBS.


Populární Problémy

Jak polohovat dítě ke spánku. Možná jste slyšeli frázi 'Zpět je nejlepší', pokud jde o to, jak byste měli umístit své dítě do postýlky. Důvodem je silná korelace mezi umístěním dítěte na záda a ...

Rafael Nadal má šanci přidat Miami Open do své sbírky stříbra, protože čeká na Rogera Federera nebo Nicka Kyrgiose.

Ons Jabeur se v úterý v prvním kole J&T Banka Ostrava Open setkává s Barbarou Strycovou. Strycova vyhrála jediné předchozí setkání mezi oběma hráči, ve Wu -chanu před třemi lety.

Ne, tady nemluvíme o Brazilci. Čínská tenisová hvězda Li Na nedávno odhalila svoji voskovou sochu v muzeu Madame Tussauds v jejím rodném městě Wuhan, před oficiálním otevřením muzea 28. září Li & hellip; pokračovat ve čtení

Od Rogera Federera po Pat Cash, legendy přinesly svůj vlastní styl do Wimbledonu prostřednictvím svých doplňků.