Jak se dívat na World of Dance Season 4 online bez kabelu

NBC World of Dance Ne-Yo, Scott Evans, Jennifer Lopez, Derek HoughSérie mezinárodní taneční soutěže Jennifer Lopez Svět tance je letos v létě zpět se svou čtvrtou sezónou, premiéru má v úterý 26. května ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Svět tance na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte NBC na FuboTV

NBC (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

liv a maddie disney plus

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Svět tance žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových epizod Svět tance na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich uzavření, i když je nezaznamenáte.

jak čistíte tenisky

Sledujte NBC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Svět tance žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje nové epizody Svět tance po jejich vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte NBC na Sling TV

NBC (živě na vybraných trzích) je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

mytí tenisek nike

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Svět tance živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka ze 4. sezóny „World of Dance“Hrát si

Prvních 11 minut premiéry světa tance s Jennifer Lopez, Derekem Houghem a Ne-Yem! Porotci Jennifer, Derek a Ne-Yo jsou zpět a ztroskotali na konkurzech během kvalifikace World of Dance. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCWorldofDance World of Dance se vrací v úterý 26. května 10/9c na NBC! Streamujte kdykoli: nbc.com/world-of-dance/episodes NBC WORLD OF DANCE ON SOCIAL: Like NBC World of Dance na Facebooku: facebook.com/NBCWorldofDance Sledujte NBC World of… 2020-05-23T18: 59: 51Z

Čtvrtá sezóna této hitové taneční soutěžní série je letos zpět se změnami formátu a diváky čeká několik překvapení.

Hodnotící komisi vede Jennifer Lopez, vedle Dereka Hougha a Ne-Yo, přičemž Scott Evans se vrací jako hostitel.

Kavalkáda talentovaných tanečníků předvede svůj talent při příležitosti vyhrát 1 milion dolarů a titul nejlepšího tanečníka na světě.

Jsem tak nadšený Svět tance je letos v létě zpět s novou plodinou neuvěřitelných tanečníků, řekl v tiskové zprávě Lopez, který také slouží jako výkonný producent. V naší show vždy říkáme, že tanec je univerzální jazyk. Sdružuje nás to všechny, což si myslím, že v této náročné době všichni potřebujeme.

Soutěžící jsou vybíráni z tisíců konkurzů z celého světa a poté rozděleni do dvou divizí: Junioři (17 let a mladší) a Uppers (18 let a starší). Soutěž bude sestávat z pěti kol-kvalifikace, zpětná volání, souboje, semifinále a světové finále. V prvních třech kolech tančí tanečníci v rámci své divize, ale v semifinále a světovém finále se akty utkají proti sobě o hlavní cenu 1 milion dolarů.Hrát si

Junior Division Bailey & Kida Dance to 'Off the Rip' od DaBaby - World of Dance Qualifiers 2020 Hip-hopové duo Bailey & Kida vystoupí na 'Off the Rip' od DaBaby během World of Dance Qualifiers. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCWorldofDance World of Dance se vrací v úterý 26. května 10/9c na NBC! Streamujte kdykoli: nbc.com/world-of-dance/episodes NBC WORLD OF DANCE ON SOCIAL: Like NBC World of Dance na Facebooku: facebook.com/NBCWorldofDance Sledujte NBC World… 2020-05-23T00: 22: 55Z

Co je nového ve čtvrté sezóně:

Pouze činy, které mají jak nepopiratelný surový talent, tak odhodlání, se zvednou nad ostatní a získají si své místo na vystoupení na scéně World of Dance. Na začátku sezóny soutěžící nyní dorazí do skladiště s dojmem, že provádějí závěrečný konkurz na panel producentů. V překvapivé zvraty vstoupí na taneční parket nadějné akty, aby si uvědomili, že kvalifikace již začaly a naše Svět tance rozhodčí jsou tam, aby zjistili, zda mají na to, aby se dostali do dalšího kola. Každý z porotců dá hlas ano, ne nebo ne. Pokud budou akty umístěny do zpětných volání, budou mít poslední šanci provést a získat své místo v dalším kole.

bodovací systém v tenise

Novinkou v této sezóně pro kolo duelů bude, že si porotci nyní vyberou, které akty jdou proti sobě, a vytvoří epické taneční bitvy vedoucí k některým z nejintenzivnějších výkonů, jaké kdy série viděla. Akty nepoznají svého protivníka, dokud nenarazí na taneční parket, takže sázky nikdy nebyly vyšší. Vrací se populární kolo vykoupení v minulé sezóně, ale letos speciální host rozhodčí rozhodne, které akty k vyřazení budou postupovat proti sobě, aby si v semifinále vysloužily poslední místo a získaly šanci vystoupit na ikonických Svět tance etapa.

Přehlídka dosud korunovala tři vítěze: Les Twins v první sezóně, juniorský hip-hopový tým The Lab v druhé sezóně a horní tým Kings v sezóně tři.

Svět tance vysílá v úterý v 10 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Blazers vs Thunder Game 4 online bez kabelu.

Jak snížit bolest kotníku při běhu. Trochu otravná bolest kotníku je docela běžná, pokud rádi hodně běháte, ale to neznamená, že musíte vynechat rutinní cvičení. Je důležité jít na to, dokud bolest neustoupí, ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Penn State vs Purdue online bez kabelu. Nittany Lions vedou do Mackey Areny sérii šesti výher.

Jak připravit těsto na sušenky bez vajec. Ať už chcete jíst syrové těsto na sušenky bez nebezpečí konzumace tepelně neupravených vajec nebo si přejete vyrábět sušenky bez vajec kvůli dietním omezením nebo chybějícím zásobám, máte štěstí! Vy...

Američan Morgan Pearson se v neděli bude snažit získat překvapivou medaili v olympijském triatlonu mužů 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze závodu.