Živý přenos Cowboys vs Lions: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Dallas Cowboys QB Dak Prescottjak odpálit tenisový míček topspinem

Dallas Cowboys (5-4) zamíří do Ford Field, kde se v neděli utká s Detroit Lions (3-5-1).

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Lions na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žijící na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Lions na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují Fox (živě na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Lions na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Velikost tenisové rakety pro 10 let

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Lions na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

levná tenisová sukně

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

tenisová rukojeť pro podání

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos hry Cowboys vs Lions a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Cowboys vs Lions

Kovbojové mají nejlepší přestupek v NFL právě teď , který se může pochlubit smrtícím útokem a nenápadně procházející hrou, ale prohrává s Minnesota Vikings a prohráli čtyři ze svých posledních šesti her. Zatímco quarterback Dak Prescott byl horký (2 777 přihrávek, 18 přistání a 9 zachycení), jeho tým nebyl schopen spojit dohromady sérii vítězství.

Na obranu, kovbojové mít jednotku top 10 , a vzdávají více než 18 bodů za soutěž. Budou čelit týmu Lions, který bude druhým zápasem v řadě bez začínajícího quarterbacka Matthewa Stafforda. Dallas vzdává 219,8 yardů za hru a budou často testováni proti Kenny Gollidayovi a Marvinovi Jonesovi Jr., kteří vedou skupinu přijímačů v průměru 291,2 yardů vzduchem na soutěž.

Lvi budou místo Stafforda spouštět zálohu Jeff Driskel. Driskel nehrál minulý týden příliš špatně proti velmi dobré obraně Chicaga Bears. On hodil na 269 yardů , jedno přistání a odposlech, a to bylo v Chicagu. Proti Dallasu bude doma.

Kde by se tato hra mohla dostat pryč z Detroitu, spočívá v obranných mis-matchích. Lvi mají jednu z nejhorších obran NFL a vzdávají se 400 yardů a 26 bodů hra. Když čelíte jednomu z nejvýbušnějších přestupků v lize, který zahrnuje Prescott, Ezekiel Elliott a Amari Cooper, kteří budou hrát, přestože tento týden chyběli trochu času na trénink kvůli problémům s koleny a kotníky.

Předpokládá se, že tato hra bude blízká. Kurz Shark má Dallas vyhraný s předpokládaným skóre 26,5-26.

Lvi jsou v této sezóně zatím doma 2: 2. Cowboys těsně zvítězili o skóre 26-24 v Dallasu, když se oba týmy v loňském roce utkaly.


Populární Problémy

Jak si udržet tělo fit a silné. Nejčastěji je nejtěžší udržet si tělo fit a silné držet se cvičebního plánu. Aby bylo vaše tělo fit a silné, volte aktivity, které vyhovují vaší osobnosti. Hrajete rádi na ...

Zde je návod, jak sledovat novou sérii EPIX „War of the Worlds“ online bez kabelu.

Jak stylovat vysoký výstřih. Vysoké výstřihy často dostanou špatný rap za to, že jsou oplzlé a zastaralé. Ale top s vysokým krkem může být při správném nošení překvapivě šik. Klíčem je vybrat správnou košili nebo halenku s vysokým výstřihem a spárovat ...

Být dobře zaobleným teenagerem je vyvážením. Představte si, že jste v cirkuse a jedete na jednokolce. Ringmaster vám hodí jednu kouli a pak dvě, pak tři a čtyři, což se od vás očekává, že budete žonglovat najednou - při jízdě na ...