How to Stream Wreck-It Ralph: Your Family Viewing Guide

stream wreck-it ralph

Nic vás nepřiměje k tomu, abyste si byli vědomi svých návyků a posedlostí ve videohrách, jako je film Disney, který se točí kolem jednoho. A pokud vás někdy napadlo, jak se dívat Wreck-It Ralph online, není čas jako v současnosti, s pokračováním, které je nyní možné streamovat později. Film je o arkádě a videohrách, které ožívají a mají svůj vlastní život, jakmile se arkáda na konci každého dne zavře.zjednodušená tenisová pravidla

Streamujte Wreck-It Ralph zdeCestováním napájecími kabely se různé postavy z videoher, které vyjádřili například John C. Reilly a Sarah Silvermanová, procházejí hrami, ve kterých ještě nejsou součástí, a místy v každé hře, které by jinak neviděli. Pokud vás někdy napadlo, jaké by to bylo, kdyby Pac-Man a Donkey Kong mohli být ve světě toho druhého, pak Wreck-It Ralph se k tomu dostane co nejblíže.Je tu dost humoru, aby se o to zajímali dospělí i děti, což může být díky režisérovi Richi Moorovi, který byl také pozadu Zootopie a obdržel ve filmu zvláštní poděkování Hledá se Dory . A protože měl premiéru v kinech v roce 2012, streamování Wreck-It Ralph je snazší, než kdy bylo. A je pravděpodobné, že jste to možná už viděli. Ale pokud nemáte, nebo chcete -li to tentokrát znovu sledovat očima svého dítěte, postupujte takto Wreck-It Ralph právě teď.


Jak streamovat „Wreck-It Ralph“-exkluzivně na Disney+

Wreck-It Ralph je jedním z klasických animovaných filmů Disney, které se budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Wreck-It Ralph a stovky dalších filmů a pořadů můžete streamovat na svém počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Wreck-It Ralph
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte to hned
„Wreck-It Ralph“: Přehled

Datum vydání: 2. listopadu 2012
Tvůrci: Rich Moore, Phil Johnston a Jim Reardon
Ředitel: Bohatý Moore
V hlavních rolích: John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer a Jane Lynch
Hodnocení: PG
Synopse: Když se zlý člověk ve videohře rozhodne místo toho obrátit svoji osobnost jako hrdina, nechtěně převrátí vnitřní fungování ostatních arkádových her naruby.
Jak dlouho je „Wreck-It Ralph“?

Původní divadelní vydání Wreck-It Ralph trvala hodinu a 41 minut.


Zápletka „Wreck-It Ralph“

Film začíná tím, že si děti užívají videohry v Litwak's Family Fun Center & Arcade. Když se však arkáda na konci každého dne zavírá, vnitřní fungování všech videoher ukazuje, jak postavy po vypnutí her znovu ožívají jiným způsobem. Postavy cestují hrami prostřednictvím napájecího pruhu s názvem Game Central Station a právě prostřednictvím stanice Wreck-It Ralph sám opouští svou vlastní hru Fix-It Felix Jr., kde je stálým protivníkem. aby našel hru, kde s ním bude zacházeno jinak.

velikost tenisových bot

Když se Ralph dozví, že může získat medaili ve hře Hero’s Duty, cestuje ze své hry, aby ji získal. Poté, co přerušil probíhající hru, uteče a havaruje ve hře s názvem Sugar Rush, kde se setká s neklidnou touhou být řidičkou závodního auta Vanellope von Schweetz. Vanellope, která se obvykle vytrácí, nesmí závodit a plánuje použít Ralphovu medaili, aby si koupila cestu do závodu, který určí, které postavy si zahrají ve hře následující den.

Mezitím Felix, hrdina z Ralphovy hry, nechává hru hledat Ralpha, protože v jeho nepřítomnosti hra nefunguje správně. Nakonec si Ralph uvědomí, že i když má být herním padouchem, hra bez něj není stejná. A poté, co Vanelope vyhraje svůj závod, je obnovena na špičkového hráče hry, kterou kdysi byla.


Obsazení filmu „Wreck-It Ralph“

vrak-ralph obsazení

Obsazení filmu „Wreck-It Ralph“ při premiéře filmu v roce 2012. (Getty)

Jednou z nejlepších částí animovaných filmů Disney za poslední desetiletí je, že obvykle obsahují hlasy velkých herců, díky nimž jsou rodiče a další dospělí nadšeni, že filmy také vidí. V tomto případě hvězdná Wreck-It Ralph herecké obsazení může film rozhodně zpříjemnit jeho starším divákům. A pravděpodobně by to nebylo stejné bez komediálního herce Johna C. Reillyho v jeho čele nebo bez Sarah Silvermanové jako klamně rozkošná Vanellope.

John C. Reilly jako Ralph

Ralph je darebák hry Fix-It Felix Jr., i když jím být nechce. Raději by byl hvězdou, kdyby mu hra, kde mu hráči a další postavy fandí, než aby ho nenáviděli. Nakonec najde své místo hrdiny v zákulisí své hry a uvědomí si, jak je stále důležitý, padouch nebo ne. V reálném životě není John C. Reilly známý svou hlasovou tvorbou stejně jako humorem pro dospělé a je dobře známý pro role v hodnocených R filmech jako Nevlastní bratři a Walk Hard: The Dewey Cox Story . Ale jako překvapivý hrdina Wreck-It Ralph , Reilly stále dokáže udělat svou postavu neuvěřitelnou.

Sarah Silvermanová jako Vanellope

Vanellope Von Schweetz začíná jako Ralphova soupeřka ve své hře, ale rychle najde společnou řeč s Ralphem, protože i ona je ve své hře nepochopena. V průběhu filmu si vybudují přátelství, které pokračuje v pokračování roku 2018, Ralph rozbíjí internet . Mimo film je Sarah Silverman známá svým prostým humorem pro dospělé a dokonce měla několik speciálních komediálních speciálů, které předvedly její talent. Ale pokud jde o hlasové herectví, může být také slyšena jako řada postav Bobovy hamburgery .

levné tenisové sukně

Jack McBrayer jako Felix

Felix je v podstatě hvězdou hry Fix-It Felix Jr. ve filmu. Je to hrdina, kterého chtějí hráči použít k porážce Ralpha, a když hra končí na konci každého dne, vítá chválu od ostatních postav ve hře. Má to docela sladké, dokud Ralphova absence nezpůsobí poruchu hry a on se toulá mimo svou komfortní zónu, aby ho našel. Dokonce se zamiluje do seržanta Calhouna ve střílečce z pohledu první osoby. Jednou z nejpozoruhodnějších rolí Jacka McBrayera mimo film je role Kennetha Parcella 30 Rock , ve kterém hrál postavu stejně optimistickou a optimistickou jako jeho postava Wreck-It Ralph .

Jane Lynch jako Calhoun

Seržantka Tamora Jean Calhoun je hlavní postavou ve hře Hero’s Duty a zpočátku se zdá, že je to ztvrdlý ne-nesmyslný typ hlavní postavy. Ale poté, co potká Ralpha a poté Felixe a začne tomu druhému propadat, začne měknout. A navzdory svému drsnému zevnějšku dokazuje, že ve videohrách existuje mnoho vrstev hrdinů i padouchů. Jane Lynch je další herec, který propůjčil svůj hlas Wreck-It Ralphovi, ale jinak má životopis plný filmů zaměřených na dospělé. Ale naštěstí pro mladé fanoušky také propůjčila svůj hlas novějšímu Ošklivé panenky animovaný film.


Soundtrack „Wreck-It Ralph“

Existuje několik různých důvodů, proč ti, kdo streamují Wreck-It Ralph, také mluví o tom soundtrack k filmu . Obsahuje písně různých umělců, včetně Owl City, Skrillex a Kool & the Gang. Není třeba říkat, že film má eklektický výběr hudebníků a kapel a část hudby obsažené na soundtracku byla také originální, vytvořená speciálně pro samotný film. Ale víc než to, Wreck-It Ralph soundtrack také obsahuje filmovou hudbu, kterou složil Henry Jackson, který je známý tím, že skládá originální hudbu pro hrané i animované filmy. Ve skutečnosti získal cenu Annie za hudbu v animované celovečerní produkci a cenu ASCAP za film a televizi za nejlepší pokladní filmy za hudbu, pro kterou složil Wreck-It Ralph .


„Wreck-It Ralph“ u pokladny

V době vydání v roce 2012 Wreck-It Ralph vydělal celkem 189 422 889 USD na domácím trhu a 471 222 889 $ na celém světě. Ačkoli jeho pokračování, Ralph rozbíjí internet , vyšel až v roce 2018, měl srovnatelné výdělky z pokladny. Pokračování přinesl 201 091 711 $ na domácím trhu a 529 323 962 $ po celém světě, takže ačkoli se čísla nijak zásadně neliší, od uvedení původního filmu do kin se zvýšila.


Recenze „Wreck-It Ralph“-Co řekli kritici

Protože Rotten Tomatoes dal Wreck-It Ralph 87% čerstvé hodnocení „Lze s jistotou říci, že to bylo většinou kritiků dobře přijato. V té době to mělo jedinečný příběh a zajímavý pohled na technologie a videohry, které promlouvaly k dětem i dospělým, díky nostalgickému faktoru zavedených arkádových her. A zatímco Empire Online vyzval film pro jeho propad uprostřed filmu vzrušením, filmu to dalo kredit za celkový příběh a kreativní vyprávění. The Times of India dal Wreck-It Ralphovi čtyři z pěti hvězdiček a zatleskal mu za nostalgii a srdce.

sloužit tenisový byt

Kde se „Wreck-It Ralph“ hodí do Pantheonu Disney Movie

Celkově, Wreck-It Ralph obdržel pozitivní recenze mezi kritiky a fanoušky. Nebylo to ideální pro každého a mělo několik okamžiků, kdy věci nebyly tak rychlé nebo vzrušující, ale obecná shoda byla v tom, že Wreck-It Ralph byl to chytrý a vynalézavý příběh jako celek. Vložit časopis zařadil Wreck-It Ralph jako 40 na seznamu 50 nejlepších filmů přicházejících na Disney+. A Buzzfeed News umístil na 23 na seznamu všech 57 zařazených filmů Disney Animation Studios. Bez ohledu na to, co si můžete myslet o pokračování nebo o Wreck-It Ralph samotné pokračování, stále se zpívají ocenění původního filmu.


Trailer „Wreck-It Ralph“Hrát si

Wreck-It Ralph Trailer Wreck-It Ralph je nyní k dispozici pro vlastní Blu-ray ™ Combo Pack a HD Digital. Objednejte nyní: di.sn/b7p Like Wreck-It Ralph na Facebooku: facebook.com/WreckItRalph Sledujte Wreck-It Ralph na Twitteru: twitter.com/WreckItRalph Oficiální stránky: disney.go.com/Wreck-It-Ralph/ Wreck -To Ralph (hlas Reilly) touží být stejně milovaný jako jeho dobrá hra Good Guy, Fix-It Felix (hlas McBrayera). Problém je, že nikdo… 2012-09-13T16: 00: 13Z

Stream Wreck-It Ralph Nowl

Drobnosti „Wreck-It Ralph“: 5 rychlých faktů

Počítačově animované filmy jako Wreck-It Ralph někdy to trvá roky. Nebo v některých případech roky od původního nápadu k skutečné produkci. A po cestě musíte očekávat nějaké změny v celkovém příběhu nebo dokonce jen malé detaily, díky nimž bude film takový, jaký je. Totéž lze určitě říci o Wreck-It Ralph .

1. Ralph byl téměř vedlejší postava

V dřívějších návrzích filmu byl Felix napsán jako hlavní protagonista. Když se podíváme na to, čím se film stal, je těžké si představit Ralpha jako něco jiného než hrdinu, ale téměř nebyl.

2. Film obsahuje více než 100 populárních postav kromě dvou

Ačkoli je snadné objevit postavy z jiných filmů Disney a některých videoher, tyto dvě postavy Disney nedokázaly zachytit Mario a Luigi ze své hry. Nyní to dává smysl, vzhledem k tomu Vlastní partnerství Illumination s Nintendem.

3. Svět vnitřní videohry byl inspirován skutečným světem

Svět ve hře Fix-It Felix Jr. je díky své architektuře dostatečně propracovaný, aby vypadal trochu pokročileji než vaše typická arkádová videohra. A podle producenta Clarka Spencera hlavní nádraží ve hře bylo po vzoru Grand Central Station v New Yorku.

kde mohu sledovat díry

4. Kývnutí na Walta Disneyho

Čím novější jsou filmy Disney nebo Pixar, tím větší je pravděpodobnost, že najdete velikonoční vajíčka z jiných filmů nebo věcí souvisejících s Disney jako celkem. A ve Wreck-It Ralph, vysoké skóre na Fix-It Felix Jr., 120501 je odkazem na narozeniny Walta Disneyho, které jsou 5. prosince 1901.

5. Někteří herci improvizovali

V typickém animovaném filmu většina herců zaznamenává své repliky samostatně. Pro Wreck-It Ralpha však obsazení nahrávalo jejich linie ve stejné místnosti, což umožňovalo trochu improvizace , z nichž některé skončily ve filmu.

Streamujte Wreck-It Ralph hned


Populární Problémy

Jak hrát volejbal. Volleyballoon je zábavná variace na volejbal, kde místo míče používáte balón. Funguje to skvěle na oslavách narozenin a večírcích spánku, kde už pravděpodobně ležíte balónky. Své...

Federer a Tsitsipas se postavili proti sobě na Hopman Cupu začátkem tohoto měsíce.

Jak se připravit na osmou třídu. Osmá třída může být vzrušujícím i strašidelným obdobím. V létě trávte čas moudře, abyste měli jistotu, že do osmé třídy nastoupíte co nejlépe. Provádění speciálních příprav, jako je kontrola ...

Video: Špatná chyba od chlapce tenisového míčku