Přímý přenos UFC 240 Prelims: Jak se dívat online

Živý stream UFC 240 Prelims

Getty

Hlavní PPV kartu UFC 240 si můžete koupit právě zde . Další informace o tom, jak sledovat přímý přenos přípravných zápasů, naleznete níže


Než se v sobotu večer rozehraje Max Holloway vs Frankie Edgar a hlavní karta UFC 240 na Rogers Place v Edmontonu na Albertě, je naplánováno několik strhujících soubojů o předběžné karty.

Sobotní předčasné přípravy (19:00 ET) bude výhradně na ESPN+ , zatímco druhá předběžná karta (20:00 ET) bude na ESPN. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech předběžných bojů online:

Jak sledovat online předkola UFC 240 online

ESPN+

Počáteční přípravné zápasy nebudou na běžné kabelové televizi nikde v USA, ale můžete sledujte živý přenos těchto bojů na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, za 4,99 $ měsíčně.

Navíc lze Holloway vs Edgar a hlavní PPV kartu UFC 240 objednat pouze prostřednictvím ESPN+. Pokud chcete sledovat úvodní přípravy i hlavní kartu, můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 240 za speciální cenu balíčku 79,98 USD . To je obvykle 109,99 $.

Pokud chcete sledovat pouze úvodní přípravy, Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde za 4,99 $ a poté můžete sledovat živý přenos prvních příprav na svém počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat online předběžnou kartu UFC 240 Second

Druhá předběžná karta bude vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

tenisový míč katapult design

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

jak číst tabulku tenisů

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.


Náhled UFC 240 Prelims

Zápas setrvačníků mezi Alexisem Davisem (19-9 v MMA, 6-4 v UFC) a Viviane Araujo (7-1, 1-0) zdůrazňuje předběžnou kartu UFC 240.

Dvaatřicetiletá Araujo bojovala ve své slaměné váze po celou svou kariéru před květnovým debutem v UFC, když vyskočila do dvou váhových kategorií, aby vyřadila bantamovou váhu Talita Bernardo s převisem hned ve třetím kole jejich náklonu UFC 237.

Myslím, že jsem nebyla nervózní, řekla podle UFC.com. Cítil jsem se velmi šťastný; byla to příležitost, na kterou jsme já a můj tým čekali od doby, kdy jsem v srpnu dobyl pás Pancrase-Japonsko, takže když přišla příležitost, byl jsem připraven.

Očekává, že v dohledné budoucnosti bude bojovat mezi svými dvěma předchozími hmotnostními limity na 125 liber.

bekhendový úderový tenis

Moje fyzická struktura je pro kategorii muší váhy perfektní, řekl Araujo pro UFC.com. Abych mohl zůstat na bantamové váze, potřeboval bych hodně zvýšit svoji váhu, takže by bylo obtížné udržet jednu z mých nejlepších vlastností, kterou je moje rychlost. Náš plán je tedy nyní zůstat v divizi muší váhy. Je to hmotnostní rozdělení, ve kterém se cítím velmi dobře a silně. Netrpím drastickým snižováním hmotnosti a to je plus pro nejlepší výkon sportovce během boje.

34letý Davis je šestiletý veterán UFC, který kdysi bojoval o titul v bantamové váze a podlehl Rondě Rouseyové za 16 sekund na UFC 175.

Je velmi zkušenou atletkou v UFC, bojovala proti skvělým sportovcům a je dobře rozehranou a agresivní bojovnicí, poznamenal Araujo, podle UFC.com. Bude to velká výzva a já se chystám být připraven.

Davis ve svém debutu s muší váhou překonal Liz Carmoucheovou rozdělením, ale od té doby upustila po sobě jdoucí boje s Katlyn Chookagian a Jennifer Maia.

Vlastně se na to tolik nesoustředím. Očividně se musím dostat zpět do sloupce výher. Chci jen bojovat jako moje staré já a ukázat fanouškům, že jsem stále špičkový bojovník, řekl Davis podle Sherdog . Každý se místo relaxace soustředí na vaše výhry a prohry. To jen zvyšuje tlak na boj, který není potřeba.

Zde je celá karta UFC 240:

Hlavní karta

Max Holloway (vítěz) vs. Frankie Edgar, muší váha

Cris Cyborg vs. Felicia Spencer, ženská muší váha

Geoff Neal vs. Niko Price, welterová váha

Olivier Aubin-Mercier vs. Arman Tsarukyan, lehký

Marc-André Barriault vs. Krzysztof Jotko, střední váha

Předběžná karta

Alexis Davis vs. Viviane Araújo, dámská muší váha

Hakeem Dawodu vs. Yoshinori Horie, muší váha

Gavin Tucker vs. Seung Woo Choi, muší váha

Alexandre Pantoja vs. Deiveson Figueiredo, muší váha

Předběžná předběžná karta

Gillian Robertson vs. Sarah Frota, dámská muší váha

Erik Koch vs. Kyle Stewart, welterová váha

Tanner Boser vs. Giacomo Lemos, těžká váha

kresby tenisových raket

Populární Problémy

Dva specialisté na antukové hřiště, Rafael Nadal a Dominic Thiem, proti sobě bojují o postup do semifinále. .

Jak chránit zápěstí v józe. Při cvičení jógy existují pózy, které mohou na vaše zápěstí hodně tlačit. Například ruční stojany a rovnovážné pozice, jako je prkno a pes směřující dolů, vyžadují, abyste vložili hodně ...

Třpytivé dědictví Rafaela Nadala bylo pro Španělsko velkým zdrojem hrdosti. A mezi nesčetnými vyznamenáními, která mu byla udělena jeho zemí, je ta nejnovější zcela zvláštní.

Jak sejmout zbraně. Dobře definované paže nebo pořezané paže jsou skvělým vzhledem pro léto na pláži nebo po náročném tréninku v posilovně. Abyste si pořezali paže, budete muset alespoň dvakrát až třikrát týdně provádět paže s váhami, cvičením ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Duke vs UCF v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.

Sestry Williamsové vyhrávají Wimbledonskou čtyřhru