Jak streamovat „hrdý rodinný film“: Průvodce prohlížením rodiny

streamujte hrdý rodinný film

Disney

Má 16. narozeniny a místo oslavy s přáteli je Penny Proud Kyly Pratt uvězněna na nudné tropické dovolené se svou rodinou. Věci však začínají být zajímavé, když Dr. Carver - vyjádřený Arsenio Hall - uvolní své plány na klony, které by ovládly svět. Může hrdá rodina zachránit den v tomto finále z roku 2005 stejnojmennému televiznímu seriálu Disney?

Streamujte hrdý rodinný film zde

Hodinky Hrdý rodinný film online, abyste to zjistili, a čtěte dále Hrdý rodinný film streamovací průvodce, kde se dozvíte o známých hercích, jejichž hlasy byste mohli poznat, co si kritici myslí a další.

Zde je návod, jak streamovat Hrdý rodinný film právě teď:


Jak streamovat „hrdý rodinný film“ - exkluzivně na Disney+

Pyšná rodina je jedním z klasických animovaných filmů Disney, které se budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní objednat Disney Plus a poté streamovat Pyšná rodina film a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Wreck-It Ralph
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte hrdý rodinný film zde


„Hrdý rodinný film“: Přehled

Datum vydání: 19. srpna 2005
Tvůrci: Výkonní producenti Willard Carroll, Ralph Farquhar, Bruce W. Smith a Thomas L. Wilhite; Spisovatelé Stiles White, John Patrick White, Ralph Farquhar a Calvin Brown Jr.
Ředitel:
Bruce W. Smith
V hlavních rolích:
Kyla Pratt, Tommy Davidson, Paula Jai ​​Parker, Jo Marie Payton, Orlando Brown, Soleil Moon Frye, Arsenio Hall
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Penny Proud místo svých přátel slaví své sladké 16. narozeniny na nudné tropické dovolené s rodinou. Ale věci jsou na ostrově zajímavé díky zápletce zla Dr. Carvera ovládnout svět.


Jak dlouhý je „hrdý rodinný film“?

Hrdý rodinný film je dlouhý 90 minut.

raketa na raketbal

Děj „Hrdý rodinný film“

Je to její 16. narozeniny, a místo aby oslavila se svými přáteli, Penny Proud propadla v řidičských zkouškách a je uznána za líbání rappera Fifteen Cent. Nyní je uvězněna na tropické dovolené placené všemi náklady se svou rodinou-láká ji tam šílený vědec Dr. Carver, který chce věčný množící vzorec, který Oscar Proud vynalezl, aby jeho Hrdé svačinky byly chutnější. Věci začínají být zajímavé, když doktor Carver-pra-pra-vnuk George Washington Carvera-rozpoutá své plány na ovládnutí světa s armádou klonovaných humanoidních arašídových válečníků. Hodinky Hrdý rodinný film online a zjistěte, jak se rodina Proudů schází, aby zachránila svět.


Obsazení filmu „Hrdý rodinný film“

hrdé rodinné filmové obsazení

Disney Penny Proud z filmu Proud Family.

Hlasy v Hrdý rodinný film divákům to může znít povědomě-klíčoví herci hráli po celá desetiletí a v řadě známých televizních seriálů, které si rodiče možná pamatují i ​​ze svého dětství. Zde jsou někteří z hlavních hráčů.

Skvělý Pratt jako Penny Proud

Penny Proud bude brzy 16 a život už nemůže být nesnesitelnější - neuspěla v řidičských zkouškách, její rodiče ji uzemnili a zrušili její večírek, protože ji chytili líbajícího se rappera Fifteen Centa a teď je na prázdninách se svou rodinou. Ale její síla a odhodlání zachraňují den, kdy je její rodina a svět v ohrožení. Prattovy úvěry sahají do počátku 90. let a je známá svou rolí jako Maya Doolittle v Doktor Doolittle filmy, Hrdý rodinný film a televizní seriál a televizní seriál Jeden na jednoho .

Tommy Davidson jako Oscar Proud

Oscar hrdý je přehnaně ochranářský otec Penny a jejích dvou sester. Je také vynálezcem a tvůrcem Proud Snacks, ze kterých je téměř každému špatně. Davidson začínal jako standup komik a je známý svými různými postavami v komediální show V živé barvě . Vyjádřil také postavu Oscara Proud v Pyšná rodina show a dvě role v televizním seriálu Černý dynamit .

Paula Jai ​​Parker jako Dr. Trudy Parker-Proud

Dr. Trudy Parker-Proud je Pennyho vyživující, ale občas přísná matka, Oscarova manželka a úspěšný veterinář. Parkerovy úvěry sahají do počátku 90. let a zahrnují role v mnoha známých televizních seriálech, včetně Rodinný čas , Recovery Road , Pravá krev a komediální seriál Weird Al Show a The Wayan Bros.

Jo marie paytonová jako Suga Mama

Suga Mama je Oskarova drzá, moderní matka. Paytonovy kredity zahrnují role v rodinném oblíbeném televizním komediálním seriálu Dokonalí cizinci a Rodinné záležitosti , ve kterém hrála matku Harriette Winslow od konce 80. let do konce 90. let minulého století.

Orlando Brown jako Sticky Webb

Lepkavý Webb je jedním z nejlepších přátel Penny a bratrancem rappera Fifteen Cent. Brown je dobře známý pro své různé role v televizním seriálu To je tak sobecké a Rodinné záležitosti a jeho role ve filmu v roce 1995 Major Payne .

Soleil Moon Frye jako Zoey Howzer

Zoey Howzer je jednou z nejlepších kamarádek Penny, stydlivá, nerdová zrzka a jediná nehispánská bílá postava Pyšná rodina hlavní obsazení show. Frye je nejlépe známý pro hraní jako Punky Brewster ve stejnojmenném televizním seriálu od roku 1984 do roku 1988 a jako Roxie King v seriálu Sabrina, mladá čarodějnice .

přestávka v tenise

Arsenio Hall jako Dr. Carver a Bobby Proud

Dr. Carver je šílený vědec-pra-pra-vnuk George Washingtona Carvera-který láká rodinu Proud na dovolenou na tropický ostrov ve spiknutí s cílem získat věčný multiplikační vzorec Oscara. Bobby Hrdý je Oscarův bratr, funky, malý hudebník. Hall má desítky let zkušeností s produkcí komediálních televizních seriálů, včetně Arsenio Hall Show od roku 1989 do roku 1994 a znovu od roku 2013 do roku 2014. Účinkoval v řadě filmů a televizních seriálů, včetně animovaného seriálu z konce 80. let. Skuteční Krotitelé duchů . Hallův charakter, Dr. Carver, nebyl součástí originálu Pyšná rodina televizní seriál.

Omarion jako Patnáct Cent

Patnáct Cent je rapper a Pennyho milostný zájem Hrdý rodinný film , ve kterém vystupuje jako záložní tanečnice a zpěvačka pro něj. Omarion je oceněný nahrávací umělec, producent a herec s desítkami kreditů za dvě desetiletí, včetně vystoupení v mnoha známých televizních seriálech.


Písně a soundtrack „Proud Family Movie“

Pyšná rodina Film 'S krátký soundtrack obsahuje pouhých šest písní, s umělci včetně Arsenio Hall, Kyla Pratt, Soleil Moon Frye a Omarion, který vyjadřuje postavu Fifteen Cent. Mezi autory soundtracku patří Stephen Anderson, Frank Fitzpatrick, Jorge Corante, Robyn Johnson a Jayne Houston.


„Hrdý rodinný film“ u pokladny

Hrdý rodinný film měla premiéru v televizi v srpnu 2005 a na podzim se také dostala do pokladen. Dosáhlo pátého místa v žebříčku pokladen, ale skončilo v listopadu 2005, výdělek pouze 89,9 milionu dolarů celosvětově.


Recenze filmu „Hrdý rodinný film“ - Co řekli kritici

Našli se kritici Hrdý rodinný film mít a podivná zápletka což vyvolává, ale neřeší některé etické otázky a představuje určité násilí a konzumerismus, ale také celkově pozitivní poselství, která člověk ve filmu Disney očekává.


Kde se „hrdý rodinný film“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Pyšná rodina Film je vyvrcholením pětiletého běhu Pyšná rodina Animovaný seriál Disney. Insider.com zařadil #17 na seznam 50 nejlepších originálních filmů Disney Channel. Fanouškům připadal děj zábavný a film si užívali jako silný způsob, jak ukončit televizní seriál.


Upoutávka „Hrdý rodinný film“Hrát si

Hrdý rodinný film V Proud Family je Penny Proud, které je téměř 16 let, ale její otec, Oscar, se k ní stále chová jako k dítěti! Nejprve jí bylo řečeno, že nemůže být jedním z tanečníků v nadcházející hip-hopové poločasové show s horkým dospívajícím rapperem 15 Cent. A teď, místo aby oslavila své sladké 16. narozeniny se svými přáteli,… 2012-11-22T19: 05: 23Z

Streamujte hrdý rodinný film zde


Drobnosti „Hrdý rodinný film“: 5 rychlých faktů

Pyšná rodina Film znamenal konec pětiletého běhu animovaného televizního seriálu Disney, na kterém byl založen. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. „Hrdý rodinný film“ přišel jako druhý

Film je založen na Pyšná rodina animovaný televizní seriál, který se vysílal na Disney Channel v letech 2001 až 2005. Je to pátý originální film Disney Channel podle série Disney Channel a druhý originální film Disney Channel, který bude animován.

2. „Hrdý rodinný film“ trval Inspirace Od jiných známých postav

Netrvá dlouho a diváci si všimnou, že postava doktora Carvera vypadá trochu jako Tučňák z filmu Tima Burtona Batman se vrací . A pokud jste to ještě nezachytili, postava Fifteen Cent paroduje skutečného rappera 50 Cent.

3. Konečně můžete vidět tvář čaroděje Kellyho ve filmu The Proud Family Movie

Po dobu pěti let Pyšná rodina televizní seriál, diváci nikdy nevidí celou tvář postavy čaroděje Kellyho. v Hrdý rodinný film , Odhalí se celá tvář čaroděje Kellyho ke konci filmu.

4. Společnost Disney vydala prodloužený konec filmu „Hrdý rodinný film“

Hrdý rodinný film může skončit na vysoké notě, ale v souboru jsou potíže prodloužené zakončení vydáno na DVD. V něm diváci vidí hrdou rodinu tři dny po skončení příběhu. Kešu - jeden z klonů humanoidních ořechů, kteří se schovali s Proudy, aby zjistili, jaké to je být rodinou - je nyní součástí rodiny doma. Penny složila řidičský test a projíždí městskou reklamou na oscarový nový nápoj Vepřové ořechy a Rade. Puff se po konzumaci nápoje bohužel změní v monstrum a pronásleduje rodinu po celém světě, dokud je nezachrání Suga Mama.

5. Pyšná rodina se vrací na Disney+

Milovat Hrdý rodinný film ? Vyhledejte restart Pyšná rodina na Disney+, podle Tommyho Davidsona, hlasu Oskara Hrdého.

Streamujte hrdý rodinný film zde


Populární Problémy

Jak nosit legíny. Legíny jsou všestranným kouskem šatníku kohokoli, ale ne každý chápe, jak je správně nosit. Legíny jsou věřil mnoho být chtěl nosit jako součást vrstvené oblečení. Je těžké se zbavit ...

Novak Djokovic a Dominic Thiem nedávno poskytli několik filmových a televizních doporučení. Srb odhalil, že je fanouškem Marvelu, zatímco Thiem sklízel chválu na nejnovější dokument Bastiana Schweinsteigera.

Konference USA proti nepřátelům UTEP a FIU se střetne ve čtvrtek. Takto můžete hru sledovat.

Victoria Azarenka čelí v sobotu Marii Sakkari o postup do finále Ostrava Open. Azarenková hrála skvěle na amerických hardcourts na začátku tohoto roku a doufala, že bude pokračovat ve stejném duchu

Jak zjistit, zda je malý pes po pádu v pořádku. Přestože se majitelé psů mohou ze všech sil snažit udržet svého mazlíčka v bezpečí před úrazem, může dojít k nehodám. Jednou z příčin náhodného zranění psů je pád. Přestože se psi mohou zdát agilní, mohou být ...

Perfektní pár bot může mít různé tvary, velikosti a stavy čistoty. Pokud jste objevili svůj dokonalý pár bot v obchodě se spořivostí nebo v hrabavém výprodeji, možná budou potřebovat trochu TLC, než je budete moci nosit ....