Přímý přenos Jones vs Gustafsson 2: Jak se dívat na UFC 232 online

Živý stream UFC 232

GettyJeden z nejlepších bojů v historii UFC se odehrává v sobotu večer po pěti letech, protože Jon Jones a Alexander Gustafsson se utkali na UFC 232. Vhoďte zápas mezi šampiónem a šampiónem mezi Cris Cyborg a Amandou Nunes v tom, co je určitě jeden z největších ženských bojů v MMA vůbec a UFC je určitě připraveno ukončit rok 2018 na vysoké úrovni.Start hlavní karty UFC 232 z Los Angeles je naplánován na 22. hodinu. ET. Zde je návod, jak můžete sledovat souboj Jones vs Gustafsson a všechny souboje hlavních karet UFC 232 online bez kabelu:
Amazonka

Cena : 64,99 $ za HD

Jak objednat : Ať už máte Amazon Prime nebo ne, můžete objednejte si UFC 232 PPV přes Amazon právě zde . K nákupu PPV Jones vs. Gustafsson budete muset být přihlášeni k účtu Amazon, ale pokud ho nemáte, můžete si jej zdarma vytvořit.Kde se můžete dívat : Jakmile si zakoupíte PPV, můžete zápasy sledovat naživo na svém počítači přes web Amazon nebo do telefonu, tabletu nebo jiného streamovacího zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video, kterou si můžete zdarma stáhnout na Apple TV, Roku, telefonech a tabletech Android, iPadech a iPhonech, tabletech Fire, Xbox One, PlayStation 4, Smart TV a více. Můžete také sledovat přímo na Amazon Fire TV, Fire TV stick nebo jiném zařízení Amazon, aniž byste museli stahovat aplikaci.
Sling TV

Cena : 64,99 $ za HD

Jak objednat : Pokud již máte předplatné Sling TV, ujistěte se, že jste přihlášeni přejděte na svůj účet a kupte si UFC 232 . Pokud nemáte Sling TV, zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , potom můžeš přejděte na svůj účet a kupte si UFC 232 . Můžete si také objednat z aplikace.Kde se můžete dívat : Pokud chcete sledovat na počítači, vraťte se na web Sling TV, ujistěte se, že jste přihlášeni, a začněte sledovat ve svém prohlížeči. Pokud chcete sledovat UFC 232 na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení, můžete tak učinit prostřednictvím aplikace Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout pro následující zařízení: Amazon Fire TV nebo TV Stick, Apple TV, Chromecast, Roku , Telefony a tablety Android, iPady a iPhony, tablety Fire a Xbox One.
UFC TV

Cena : 64,99 $ za HD; 54,99 $ za SD

Jak objednat : Chcete -li objednat boj prostřednictvím televize UFC, přejděte na tuto stránku a vyberte Zakoupit Pay-Per-View. Po výběru požadované možnosti se budete muset buď přihlásit ke svému účtu UFC.tv, nebo si vytvořit nový, což je zdarma.

Kde se můžete dívat : Po zakoupení se můžete vrátit na web UFC a sledovat placené zobrazení Jones vs Gustafsson na svém počítači. Nebo pokud chcete sledovat svůj telefon, tablet nebo jiné streamovací zařízení, můžete tak učinit prostřednictvím aplikace UFC, kterou si můžete zdarma stáhnout pro následující zařízení: Amazon Fire TV nebo TV Stick, Apple TV, Chromecast, Roku, Telefony a tablety Android, iPady a iPhony, tablety Fire, Xbox One a vybrané chytré televize.


Náhled hlavní karty UFC 232

Když se Jon Jones a Alexander Gustafsson setkali v září 2013 na UFC 165, mnoho z nich nedalo vyzyvateli šanci. Jones vyhrál všech 13 svých předchozích zápasů UFC, včetně pěti po sobě jdoucích obhajob titulu, a ve skutečnosti nebyl v tomto procesu napaden. Gustafsson se mezitím chlubil rekordem UFC 7: 1, ale obecně nebyl považován za Jonesovu třídu-byl masivní smolař 5 na 1 .

Když ale konečně vstoupili do Octagonu, vypadal jako cokoli jiného než smolař. Poprvé v šampionově kariéře sundal Jonesa a vyslal několik velkých výstřelů, které řezaly Jonese nad oko. Jones bojoval v pozdějších kolech, aby získal jednomyslné rozhodovací vítězství, ale výsledkem byl Jonesův nejtěžší boj v kariéře a okamžitá klasika.

Sherdog , MMA Boj , Fox Sports , Týden MMA , MMA feťák a ESPN všichni tomu říkali Boj roku. Mnozí to považují za největší boj o titul v těžké váze - ne -li za nejlepší boj - období - v historii UFC.

Od tohoto boje Jones porazil všechny, s nimiž se potýkal, ale také neuspěl v řadě testů na drogy, byl zbaven titulů a několikrát byl suspendován, což vážně poškodilo jeho případ nejlepší ze všech. Gustafsson byl mezitím docela tichý od ztráty rozhodnutí s Danielem Cormierem v boji o titul v roce 2015, protože v roce 2016 bojoval pouze jednou (vítězství jednomyslného rozhodnutí nad Janem Blachowiczem) a 2017 (vítězství KO nad Gloverem Teixeirou).

Přesto, i po pěti letech, kdy se okolnosti velmi liší, zůstává tato odveta očekávanou. Pokud dokážou dát dohromady dokonce jen zlomek tak dobrého boje jako ten z roku 2013, bude to hodná hlavní událost k uzavření roku 2018.

Společná hlavní událost je samozřejmě také velmi dobrá: Cris Cyborg vs Amanda Nunes v bezprecedentní ženské bitvě šampionů.

Cyborg, bývalá šampiónka Strikeforce a Invicta FC, která pokračuje v dominanci od vstupu do UFC s pěti po sobě jdoucími výhrami, se snaží dále upevnit jako jedna z nejlepších vůbec.

Cris Cyborg je právě teď nejlepší, nejobávanější a nejrespektovanější bojovnice a za 12 let neprohrála, drtivé výkony, šampionka v muší váze Bellator Řekl Patricio Freire .

Nunes, která od prohry s Cat Zingano v roce 2014 získala sedm v řadě, zvítězila nad legendárními jmény, jako jsou Ronda Rousey a Miesha Tate. Nyní by vítězství nad jinou legendou z ní udělalo první dvoudivizovou ženskou šampionku v historii UFC.

Nebylo by těžké to nazvat největším bojem žen všech dob.

Další boje na hlavní kartě jsou následující: Chad Mendes vs Alexander Volkanovski, Ilir Latifi vs. Corey Anderson a Carlos Condit vs Michael Chiesa.

tenisové počítání

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní závěrečnou epizodu 16. sezóny seriálu So You Think You Can Dance online bez kabelu. Podrobnosti čtěte dále.

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss Universe 2019 online bez kabelu.

Sampras je dnes možná trochu zapomenutou legendou, ale bližší pohled na čísla ukazuje, že měl také kariéru hodnou KOZY.

Krasobruslení je nádherný, elegantní sport, který vyžaduje velkou fyzickou a duševní sílu. Chcete-li být špičkovým krasobruslařem, musíte mít neutuchající odhodlání a flexibilitu, kterou nelze srovnávat. Kromě toho musíte mít ...

East Carolina v sobotu otevírá fotbalovou sezónu 2020 proti č. 13 UCF. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat fotbalové zápasy Notre Dame vs Bowling Green online, pokud nemáte kabel.