Jak sledovat surfování na olympiádě online bez kabeluGetty Images USA John John Florence.

Surfing bude mít premiéru na olympiádě v Tokiu.

Ve Spojených státech se surfování na olympiádě nebude nikde vysílat v televizi, ale můžete sledovat každé rozjížďky, čtvrtfinále, semifinále a finále naživo nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream online olympijských her:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat veškerý digitální obsah NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte živé olympijské hry nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat s předplatným balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování a první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte živé olympijské hry nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím předplatného kteréhokoli z nich můžete sledovat veškerý digitální obsah NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledujte živé olympijské hry nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat po přihlášení k odběru Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte každou olympiádu v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled na surfování na olympiádě

Surfing byl vybrán v roce 2016 jako jeden z pěti dalších sportů navržených organizačním výborem Tokio 2020, aby přinesly do olympijského programu mladistvější a živější akce a kulturu, podle oficiálních stránek olympijských her.

atp pro tennis

Soutěž bude probíhat na pláži Tsurigasaki, které se místními někdy říká pláž Shidashita. Zajímavostí surfování je, že hodně závisí na vlnách, které poskytuje matka příroda.

Je to tak zvláštní, konkurenční surfování, řekl Kolohe Andino z USA. Mohli byste být nejlepší surfař, nejdiskutovanější surfař, cokoli, jdete ven a potřebujete skóre a nemůžete najít vlnu. Je to, jako by Tom Brady potřeboval sestoupit po poli pro vítězství a on nemůže najít míč.

Zde je uvedeno, jak je tento sport bodován:

  • Porota se skládá z pěti rozhodčích, kteří analyzují výkony.
  • Bodují každou vlnu na stupnici od jedné do deseti se dvěma desetinnými místy.
  • Pro každou vlnu jsou rozhodčí nejvyšší a nejnižší skóre vyřazeni. Surfař dostane průměr ze zbývajících tří skóre.
  • Dvě vlny surfařů s nejvyšším skóre jsou spojeny do celkového součtu.
  • Počet vln, které může jezdec zachytit, není nijak omezen.
  • Trvání každého tepla se může pohybovat mezi 20 a 35 minutami - v závislosti na podmínkách.
  • Perfektní jízda je 10 bodů, a proto je dokonalá jízda celkovým skóre 20 bodů.


Všechno je opravdu propojené. Dohromady všechny prvky kritérií jen odrážejí to, co si široká veřejnost myslí, že je dobré surfování, řekl pro Olympic Channel technický ředitel Mezinárodní asociace surfování (ISA) Erik Krammer. To je to, co chtějí vidět porotci, co chtějí vidět sportovci a to chce vidět soutěž.

Některá velká jména, která je třeba sledovat, jsou Carissa Moore a John John Florence, kteří mají dohromady šest světových titulů. Oba jsou z Havaje a budou opakovat červenou, bílou a modrou.

Carissa a John John vyrostli na Havaji - silnější vlny, čistá voda, řekl americký olympijský trenér Brett Simpson. Je to prostě jiný styl. Ale strávili polovinu svého života soutěžením v Kalifornii a po celém světě a jsou na nejvyšší úrovni, protože mohou přizpůsobit své styly.

Moore je zlatým favoritem na +200 na straně žen. Brazilci Gabriel Medina a Italo Ferreira jsou průkopníky na straně mužů na +150, respektive +180. Florence, která přichází ze zranění ACL, je třetím favoritem na +400.


Populární Problémy

Jak hrát Tennis Tiebreaker. V tenise existují hry, sady a zápasy. Chcete -li hru vyhrát, musíte získat čtyři body a mít dvoubodový náskok. Chcete -li vyhrát set, musíte vyhrát šest nebo více her a mít náskok dvou her. Chcete -li zápas vyhrát, ...

Koleno se může zdát oteklé v důsledku poranění šlach, vazů nebo menisku. Jiné zdravotní problémy, jako je artritida, mohou přispět k otoku kolenního kloubu. I při nadměrném používání vám mohou oteknout kolena. [V161498_b01]. 31. července 2020 ....

Ohlédnutí za neortodoxnějšími hráči turnaje WTA, kteří ohromili svět svou jedinečnou značkou tenisu.

Jak napsat dopis o uznání. Ať už píšete někomu, kdo pro vás vycházel z cesty, nebo uznáváte, že vám babička ze svetru dala k Vánocům, lidé opravdu oceňují děkovné dopisy. Umět psát ...

Jak si vyrobit zápěstí korzet. Při mnoha formálních a poloformálních příležitostech jsou korzety na zápěstí módním a dokonce očekávaným doplňkem. Naučit se vyrábět korsáž na zápěstí vám může ušetřit od placení květinářství za totéž a může ...

Voltaren Gel je lokální mast, která se používá k léčbě bolesti, která přichází s osteoartritidou a problémy s klouby, jako je ztuhlost, bolest a otok. K aplikaci gelu použijete dávkovací kartu k odměření správného množství, ...