Jak se dívat na premiéru 2. série „Velké malé lži“ 2. série

Jak sledovat velké malé lži online

© 2019 Fox Media LLC. Fotografický kredit: Adam RoseDlouho očekávaná druhá sezóna Velké malé lži je tu a dnes večer je velká premiéra. Epizoda 1 nové sezóny se koná ve 21 hodin. ET/PT a 20:00 CT, v síti HBO, 9. června 2019, ale nebojte se, pokud nemáte HBO. Pro ty, kteří nemají síť v kabelovém balíčku nebo vůbec nemají kabelové předplatné, stále existují možnosti, jak sledovat show, jak se vysílá. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Amazon PrimePokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

jak dlouho by měly tenisky vydržet

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO „Potom můžete show sledovat buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

@zoeisabellakravitz a dívky BLL na premiéře @biglittlelies NYC & srdce; ️ #zoekravitz #bll2 #bll #biglittlelies2 #biglittlelies #zoekravitzmyheroPříspěvek sdílený uživatelem Zoë Kravitz (@zoekravitz88) 7. června 2019 v 4:51 PDT

Huluco je to raketová koule

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Hrát si

Video Video související s tím, jak sledovat online premiéru 2. série „Velké malé lži“ 2019-06-09T08: 43: 41-04: 00

Velké malé lži byl velkým hitem, když měl premiéru s hvězdným obsazením v minulé sezóně. Kvůli veškeré síle fanoušků a vzrušení mají diváci to štěstí, že si pořídí další sezónu a všichni členové obsazení se vrátí. Kromě toho je ve směsi další hráč - Meryl Streep. Držitel Oscara se připojí ke známým tvářím Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Adam Scott a James Tupper. Witherspoon a Kidman ve skutečnosti převzali odpovědnost jako výkonní producenti.

Jaká je tedy role Streepa v seriálu? Hraje matku Celestina zesnulého manžela Perryho, který byl zabit při závěrečné epizodě minulé sezóny. Její postava se jmenuje Mary Louise a v podstatě je v obraze, aby pomohla Celeste postarat se o děti. Ale, CNN oznámila, že Mary Louise nemůže přestat klást otázky o okolnostech smrti jejího syna. Velké malé lži autorka Liane Moriartyová se trochu pokazila The Daily Telegraph O Mary Louise říká: „Svého syna hluboce milovala… stejně jako může každá matka milovat svého syna. Měla mírně napjatý vztah se svou snachou, takže je to velmi komplikované a obtížné období.

A přestože syn Mary Louise Perry Wright může být mrtvý, neznamená to, že je pryč, protože Nicole Kidman dříve odhalila, že herec Alexander Skarsgard se vrátil na sezónu 2. Podle Městský a venkovský časopis “Skarsgard mluvil o své postavě při udílení cen Golden Globe Awards a řekl:„ Ani nevím, jestli jsem opravdu mrtvý nebo ne. Teď se cítím dobře, ale uvidíme.

Kromě Meryl Streep patří mezi další nové členy obsazení Bonnieina matka Elizabeth (kterou hraje Crystal Fox) a učitel druhého stupně Michael Perkins (hraje Mo McRae).

Podle této sezóny je v této sezóně sedm epizod HBO . A před premiérou Witherspoon vydal následující prohlášení, jsem nadšený, že mohu přivést zpět tento talentovaný tým umělců. Dává nám to příležitost proniknout hlouběji do životů těchto poutavých a spletitých montereyovských rodin a přinést více jejich příběhů zpět publiku, které je přijalo a prosazovalo.

certifikace trenéra tenisu

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat premiéru seriálu Outlander v 5. sérii, pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz.

Jak posílit vazy. Vazy jsou důležité vláknité tělesné tkáně, které spojují kosti dohromady. Posílení vazů pomůže zvýšit celkovou sílu těla tím, že poskytne kostem a svalům pevný základ, ze kterého bude možné pracovat ....

Skuteční Belieberové projevují svou lásku a věrnost Justinu Bieberovi mnoha způsoby. Jedním z těchto způsobů je oblékat se jako Justin Bieber! Pokud se chcete oblékat jako True Belieber, musíte zachytit Justinův vzhled. Pohoď tričko. V poslední době byl Justin ...

Po ročním čekání se tokijská olympiáda konečně chystá 23. července.