Jak se dívat na 2. sérii „Nora z královen“ online zdarmaComedy Central

Komička Awkwafina je jednou z největších hvězd posledních let a její hitový sitcom Awkwafina je Nora From Queens se vrací na své druhé místo ve středu 18. srpna ve 22 hodin. Východní a tichomořské časy na Comedy Central.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online epizody 2. série Nora From Queens

kde se můžu dívat, bojíš se tmy?
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Nora From Queens můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPad nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

na badminton

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Nora From Queens můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a dalších 30 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange nebo Sling Blue. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s Comedy Central a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Nora From Queens můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Comedy Central je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

různé způsoby šněrování tenisek

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Nora From Queens můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

rozbít badminton

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Nora From Queens můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled na sezónu 2 „Nora z královen“Hrát si

Awkwafina je Nora z Queens Season 2 - Official Trailer Probuď se, Noro! Vaše druhá sezóna začíná 18. srpna. Vychovávaná po boku svého bratrance tátou a babičkou se Nora opírá o svou rodinu, když prochází mladou dospělostí ve vnější čtvrti New… 2021-07-22T20: 39: 39Z

Awkwafina je Nora z královen je z velké části auto-biografická o Awkwafině, ačkoli hlavní postava je beletrizovaná verze komika. Série sleduje 20letou ženu v Queensu, která usiluje o existenci větší než život, podle popisu show Comedy Central.

Na konci první sezóny měla Nora (Awkwafina) a její bratranec Edmund (Bowen Yang) namířeno do Číny, aby představili investory ohledně jejich aplikace Scrubr. Investoři jej nakonec koupili a Nora se přestěhovala do Pekingu pracovat pro společnost. Ale když měla být její nová asistentka Grace (Celia Au) zatčena za držení drog, Nora vzala vinu na sebe a byla poslána zpět do New Yorku.

Nyní, v sezóně dva, škádlila výkonná producentka Teresa Hsiao Uzávěrka že přehlídka bude více o tom, jak Nora prochází svou cestou po královnách a trochu méně se soustředí na svou kariéru, jako byla první sezóna. Zaměřuje se na její milostný život a lidi kolem ní.

Premiéra ve druhé sezóně jsou vlastně dvě epizody vysílané zády k sobě. První se jmenuje Never Too Old a jeho popis škádlí. Po hvězdném pohledu na svou budoucnost Nora cvičí nového zaměstnance obchodu CBD; Babiččin nově diagnostikovaný perfektní zdravotní stav vede k vhazování; Daniel zaskočí Noru překvapením.

Pak se druhá epizoda jmenuje Stop! Nora Time a její popis zní: Po získání magnetické rezonance během zemětřesení Nora cestuje do světa plného iPodu roku 2003, kde se vydá varovat své mladší já před chybami, kterých se chystá udělat.

Ve druhé sezóně bude mít režisérský debut hvězdný BD Wong, který hraje Norinho otce Wallyho, oznámila Comedy Central v červnu. Sezóna se také může pochlubit obsazením A-seznamu hostujících hvězd, včetně Margaret Cho, Alan Kim, Lauren Ash, Alex Borstein, Ross Butler, Cindy Cheung, Catherine Cohen, Catherin Curtin, Nancy Eng, Fortune Feimster, Chloe Fineman, Judy Gold, Stephanie Hsu, Kerri Kenney-Silver, CS Lee, Fay Ann Lee, Ajay Mehta, Haley Joel Osment, Bea Soong, Aaron Takahashi a Jade Wu.

dovednosti ve stolním tenise

Kromě toho hvězdy Gabo Augustine, Michelle Buteau, Jennifer Esposito, Chrissie Fit, Jonathan Dumbfoundead Park, Jaboukie Young White, Wai Ching Ho a Liang Ying He všichni opakují své role od první sezóny.

Awkwafina je Nora From Queens vysílá ve středu ve 22 hodin. Východní a tichomořské časy na Comedy Central.


Populární Problémy

3. sezóna seriálu Idris Elba 'In The Long Run' má premiéru v neděli na Starz. Pokud ale nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Rafael Nadal označil střelu za „nebezpečnou“ a Nick Kyrgios řekl, že mířil forhendem na Španěla.

„Undertale“ je v herní komunitě fenomén. Je známý pro složitou a zábavnou příběhovou linii. Ve hře si můžete vybrat buď Pacifist Route, Neutral Route nebo Genocide Route. Trasa genocidy, jedna z dalších ...

Vědět, jak uvařit celého lososa, je skvělá dovednost, protože minimalizuje plýtvání, umožňuje rybě dodat velkou chuť a je skvělá pro lidi, kteří si rádi uloví vlastní. Existuje několik způsobů, jak uvařit celého lososa, ...