Jak sledovat vánoční speciál „I Love Lucy“ 2019 online

Miluji Lucy, Lucille Ball

Getty Vánoční speciál „I Love Lucy“ má premiéru dnes večer v 8:00 hodin na CBS. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

CBS vysílá zády k sobě Miluji Lucy epizody Pátek 20. prosince ve 20 hodin. EST/19:00 CST na oslavu svátku. Síť vysílá klasiku Miluji Lucy Vánoční epizoda s názvem The Christmas Episode, v plné barvě od roku 2015 spolu s jinou komediální klasikou každý rok.

rychlý badminton

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete sledovat show naživo nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

naučit se tenis

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV také přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na většině trhů) je zahrnuto v Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

jak lépe sledovat míč v tenise

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


CBS vysílala plně zbarvené epizody Miluji Lucy Od roku 2015Hrát si

Vánoční speciál „Miluji Lucy“ - Přivezení na strom Fred je „velkorysý“ chlap, že? Sledujte vánoční speciál „I Love Lucy“ ve středu 24/24 v 8/7, pouze na CBS. 2014-12-24T03: 02: 21.000Z

CBS vysílala Miluji Lucy Vánoční speciály na šest let, které každý rok spojují vánoční epizodu s jinou oblíbenou, klasickou epizodou mezi fanoušky. CBS začala vysílat plně zbarvené epizody v roce 2015 se scénami, které byly dříve viděny pouze černobíle. Podívejte se na popisy epizod níže, s laskavým svolením CBS.com :

VÁNOČNÍ EPIZODA: najde Ricardos a Mertzes, jak zdobí vánoční stromeček Lucy a Rickyho a vzpomíná, jak se jejich životy změnily od příchodu Ricardova syna, Little Rickyho. Vzpomínky vzpomínají na noc, kdy Lucy řekla Rickymu, že je těhotná, čas, kdy se Lucy neočekávaně objevila jako součást holičského kvarteta, a den, kdy Ricky a Mertzes zkoušeli vzít Lucy do porodnice. (První vysílání na CBS na Štědrý den, 1956)

PAŘÍŽ POSLEDNÍ: Ricardos a Mertzes dorazí do francouzského hlavního města, kde se Lucy setká s umělkyní z chodníku, která prodává více kopií stejné originální olejomalby, a podvodníkem, který za své americké dolary nabízí lepší směnný kurz, než jaký nabízí v bankách. Později ji její pokus o klidný oběd ve venkovní kavárně zjistí, že si nejen nevědomky objednal talíř šneků, ale zaplatil šek padělanými francouzskými franky. Další zastávka: Bastila? (Původně vysíláno 27. února 1956)

Nalaďte si večer, 20. prosince ve 20 hodin. EST/19:00 CST chytit Miluji Lucy Vánoční speciál na CBS. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

Střední útočník, jinak známý jako středový nebo prostřední blokátor, je ve volejbalu kritickou pozicí. Útočníci jsou zodpovědní za útočení na míč v útočných hrách a za získávání bodů pro svůj tým. Jako prostřední útočník budete potřebovat ...

Premiéra 9. série „Teen Mom OG“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak streamovat Wyonna Earp Season 4 online bez kabelu, ať už chcete sledovat epizody naživo nebo na vyžádání.

Vycházející hvězda Frances Tiafoe se ve třetím kole Australian Open 2019 utká s Andreasem Seppi. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Jak cvičit s činkami. Činky lze využít k posilování i posilování celého těla. Použití činek může být skvělý způsob, jak cvičit doma nebo v posilovně. Existuje mnoho různých cviků, které můžete dělat, a váha může ...

Jak pomoci sebevražednému členovi rodiny. Slyšet člena rodiny mluvit o sebevraždě nebo mít podezření, že o tom přemýšlí, je nesmírně obtížné. Vědět, jak a kdy pomoci, je těžké volání a být tam pro milovaného v depresi ...