Přímý přenos Lakers vs Nuggets: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky Nuggets Lakers

Getty Ve středu večer se Denver Nuggets utkají s Los Angeles Lakers.

Dva z nejlepších týmů Západní konference se sejdou ve středu, když Los Angeles Lakers (40–12) zamíří do centra Pepsi, kde se utkají s Denverem Nuggets (38–16).

tenisový loketní pásek nike

Začátek hry je naplánován na 22:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Nuggets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Lakers vs Nuggets sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Nuggets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Lakers vs Nuggets

The Nuggets jsou tři zápasy za Lakers v Západní konferenci, přičemž Denver prudce narůstá. Nuggets vyhráli čtyři v řadě a osm z posledních 10 her. V poslední době prokázali strašlivé množství odolnosti, se vrací z 23 bodu v pondělí porazil San Antonio Spurs.

tenisové míče na židle

Denver hrál mimořádně dobře na obou stranách míče, zejména v posledních čtyřech zápasech. V průměru vzdávají 106,4 bodu na zápas čtvrtý nejlepší v lize , a mají neuvěřitelně hluboký a vyrovnaný útok, přičemž šest hráčů v týmu má průměrnou dvoucifernou hodnotu.

Center Nikola Jokic vede tým v bodování (20,6 bodu na zápas), odskoku (10,2 za zápas) a asistencí (6,9 za zápas). Guard Jamal Murray je druhý v týmu ve skórování, když zaznamenal 18,6 bodu na zápas, a útočník Will Barton má 15,1 bodu.

Lakers jsou z nějakého důvodu nejlepší tým na Západě. Anthony Davis a LeBron James byli v této sezóně hladcí jako hedvábí, Davis měl v průměru 26,5 bodu a 9,2 desky na zápas a James zaznamenal 24,8 bodu za soutěž a zároveň vedení NBA v asistencích s 10,7 na hru. Každý hráč je schopen převzít jakoukoli danou hru a společně bylo obtížné je zastavit. Může jim také prospět čerstvě probuzená lavička.

Rajon Rondo měl v pondělí proti Phoenix Suns v pondělí maximum 23 bodů z lavičky a Anthony Davis po zápase řekl, že se on i jeho spoluhráči pokoušeli přimět Ronda, aby byl agresivnější.

To je to, co dělá celou svou kariéru, Řekl Davis výkonu Ronda. Byli jsme na něm, aby střílel ty výstřely, byl agresivní. A dnes večer vám ukázal, co všechno [to] může udělat. V praxi to dělá pořád. A chápeme, že chce zapojit kluky, ale otevře se to, aby se kluci zapojili, čím je agresivnější.

Pokud se nyní Rondo a zbytek lavičky Lakers rozžhaví, zbytek ligy by mohl být hotov.

Tyto dva týmy v této sezóně hrály navzájem dvakrát, přičemž každý tým vyhrál své vzájemné zápasy na silnici. Lakers jsou 22-5 jako hostující tým v této sezóně, která je na špici v NBA.


Populární Problémy

Raketa Wilson's Spin Effect: měnič her nové generace.

Jak francouzsky zvlnit. Někdy se mu říká prodloužení tricepsu nebo French press, francouzský loken je jedním z nejlepších způsobů, jak si vybudovat triceps-často zapomenuté svaly za vašimi bicepsy. Vaše tricepsy ve skutečnosti tvoří dvě třetiny ...

Novak Djokovic vyhrál svůj 7. Australian Open a 15. grandslamový titul. Nyní zaostává jen o pět titulů za Rogerem Federerem.

Jak překonat neschopnost podívat se na sebe do zrcadla. Pokud bojujete s nízkým sebevědomím, může být obtížné podívat se na sebe do zrcadla. Zrcadla odrážejí obraz nás samotných zpět k nám. Když nemáme rádi ...

Tip na barmana. V restauraci obvykle dáváte spropitné na konci jídla, zatímco v baru často musíte spropitné po celou noc. Pokud jste dobrý sklápěč, pak jste pravděpodobně zvyklí dostávat dobré služby. Pokud jsi chudý ...

Probíhá sezóna 6 „Bakalář v ráji“, která vysílá nové epizody v pondělí a úterý večer v 8/7c na ABC.