Jak sledovat restart ekvalizéru 2021 bez kabelu

Sériová premiéra původního dramatu CBS THE EQUALIZER, v hlavní roli nominovaná na Oscara a více pomlčka královna Latifah

CBS Sériová premiéra původního dramatu CBS THE EQUALIZER, v hlavní roli nominovaná na Oscara a více pomlčka královna Latifah

Nejnovější kriminální drama pro síťovou televizi je Ekvalizér v hlavní roli královna Latifah. Premiéru má hned po Super Bowl LV, která by měla být přibližně ve 22 hodin. ET/19:00 PT, ale to také závisí na tom, jak dlouho hra běží.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Ekvalizér streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

tenis topspin sloužit

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžeš se dívat Ekvalizér živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Ekvalizér živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos CBS a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. CBS je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Ekvalizér živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

velké malé lži sezóna 2 epizoda 1 sledujte online

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Ekvalizér žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžeš se dívat Ekvalizér živě nebo na vyžádání v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

jak si vybrat tenisky

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webu CBS All Access .


Náhled „ekvalizéru“Hrát si

Ekvalizér - oficiální upoutávka - premiéry 7. února Nové drama královny Latifah má premiéru v datu a čase, které nemá obdoby - bezprostředně po Super Bowlu! V přestavbě klasické série hraje Latifah roli Robyn McCall, tajemné ženy s tajemným pozadím, která svými rozsáhlými schopnostmi pomáhá těm, kteří nemají kam jinam se obrátit. Hodinky… 2021-01-18T01: 47: 22Z

Toto nové kriminální drama CBS je přestavbou stejnojmenné show z 80. let, která byla vysílána na CBS v letech 1985 až 1989. Hrálo Edwarda Woodwarda jako vysloužilého zpravodajského důstojníka se spoustou tajemství, který svým výcvikem pomáhal lidem, kteří byli uvězněni v nebezpečné situace.

K dispozici byl film z roku 2014 a pokračování z roku 2018, které byly volně založeny na sérii, v níž hrál Denzel Washington. Tento restart hraje královnu Latifah v titulní roli Robyn McCall, tajemné ženy s tajemným pozadím, která využívá své rozsáhlé schopnosti jako bývalá agentka CIA, aby pomohla těm, kteří nemají kam jinam se obrátit, podle tiskové zprávy CBS.

Pokračuje:

McCall se většině představuje jako průměrná svobodná matka, která potichu vychovává svoji dospívající dceru. Ale pro pár důvěryhodných je to The Equalizer - anonymní strážný anděl a obránce utlačovaných, který se také snaží pronásledovat osobní vykoupení.

Robynina tajná práce zůstává tajemstvím její chytré a pozorné dcery Delilah (Laya DeLeon Hayes) a její tety Vi (Lorraine Toussaint), která s Robynem žije, aby jí pomohla vyvážit život jako pracující matky. K Robynovi se jako bojovníci za spravedlnost připojují William Bishop (Chris Noth), její bývalý obsluha CIA a dlouholetý přítel; Melody Mel Bayani (Liza Lapira), drsná majitelka baru a kolegyně z Robynovy minulosti; a Harry Keshegian (Adam Goldberg), paranoidní a brilantní hacker s bílým kloboukem.

Jak Robyn pomáhá utlačovaným a vykořisťovaným, její práce si získává pozornost chytrého detektiva NYPD Marcuse Danteho (Tory Kittles), který se usilovně snaží odhalit identitu vigilante známého jako The Equalizer.

V rozhovoru o show řekla královna Latifah USA Today že Ekvalizér je v dnešní době nezbytnou show. Líbila se jí myšlenka přinést nějakou spravedlnost (jako) Černé ženě v síťové televizi. Považoval jsem to za neuvěřitelné, nezbytné a zábavné.

Dodala: Když jsme s tímto projektem začínali, netušili jsme, že nás čeká pandemie; v této zemi bychom čelili takovému úžasnému rozdělení; museli bychom se vypořádat se skutečným, opravdu tvrdým pohledem na rasové nerovnosti, sociální nerovnosti, finanční nerovnosti této země. Jen jsme to nevěděli, Bože, potřebovali bychom vidět spravedlnost. Právě se děje tolik různých věcí, díky nimž byla tato show včasná.

Následné nové epizody Ekvalizér bude vysílat v neděli ve 20 hodin ET/PT na CBS.

jak se v tenisu rychle zorientovat

Populární Problémy

Jak řešit problémy se slovem v algebře. Pomocí matematiky můžete vyřešit mnoho problémů skutečného světa. Aby se učitelé seznámili s těmito druhy problémů, zařazují učitelé slovní úlohy do svých matematických osnov. Nicméně slovo ...

Coco Gauff nedávno přemýšlela o svém nadcházejícím zápase proti Naomi Osaka na Western & Southern Open.

Ben Rothenberg, Marion Bartoli a Noah Rubin nedávno vyhodnotili šance Rogera Federera na vítězství v Slamu v roce 2021. Z těchto tří je Rothenberg jediný, kdo si myslí, že Federer má větší šanci vyhrát další Slam než Serena Williamsová.

Ať už hledáte relaxační dovolenou nebo akční výlet, Maui je ideálním místem pro trávení času společně jako rodina. Najdete zde spoustu aktivit zaměřených na děti, které vám umožní objevovat ostrov a bavit se ...

Sezónu 2018 Simony Halepové ukončilo zranění zad, ale příští měsíc by se měla objevit v Sydney International.

„Řekni šatům ano“ je zpět u 20. série, která má premiéru v sobotu 17. července 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování nových epizod.