Jak nosit boty bez zádech

Boty na zádech přicházejí v mnoha stylech, jako jsou sandály, lodičky, dřeváky, tenisky a mokasíny. Zjistěte, jaký styl obuvi bez zádech, pokud existuje, nejlépe odpovídá vašemu životnímu stylu. Pak se naučte, jak je pohodlně nosit, a spárujte je s oblečením. Pokud potřebujete snadnou možnost, noste boty bez zádech střídmě; rozhodněte se pro něco, co je pro vaše nohy zdravější.

Část 1 ze 3: Hledání obuvi bez obuvi

 1. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech Krok 1

  1 Rozhodněte se, zda jsou boty bez zádech pro vás to pravé. Vyhněte se nákupu obuvi bez zádech, pokud chodíte rychle nebo máte tendenci mít dlouhý krok. Pokud máte vysoké klenby, oteklé kotníky nebo zánět nohou, hledejte sandály na zádech, například Crocs. Nekupujte boty na podpatku bez zádech, pokud máte tendenci spoléhat se na popruhy nebo záda na klínech/lodičkách, aby vaše nohy zůstaly bezpečně v botách.
 2. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech Krok 2

  2 Najděte pohodlnou velikost. Pokud je to možné, vyzkoušejte si boty v obchodě. Projděte se v nich a ujistěte se, že nevyvolávají tlak na vaše nohy. Pokud jsou vaše nohy mezi velikostmi, zvolte další poloviční velikost. Pokud se vaše chodidla mírně liší, rozhodněte se pro větší velikost.
  • Jakmile najdete boty, které dobře padnou, můžete si výrobek koupit ve správné velikosti online, pokud je nechcete koupit v obchodním domě, outletu nebo ve velkoobchodu.
  • Pokud si nemůžete boty nejprve vyzkoušet, změřte si nohy a zkontrolujte míry online produktů.
  • Nepředpokládejte, že je můžete „rozbít“. Podívejte se na boty, které se cítí pohodlně hned.


 3. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech Krok 3

  3 Vyberte styl. Pro neformální vzhled si vyberte tenisky na zádech nebo ležérní dřeváky. Rozhodněte se pro lodičky nebo mokasíny, abyste si na noc trochu oblékli vzhled. Při pracovním pohovoru se vyhněte nošení bot bez zad, protože mezci jsou více neformální než neformální.
  • Chcete-li mít trendy vzhled, spárujte podpatky s otevřenou špičkou s černými nebo bílými kalhotami slimfit.
  • Noste mokasíny bez zádech téměř ke všemu, od šatů na směnu až po srolované džíny.
  • Vyzkoušejte tenisky na zádech s džíny, sukní nebo capris.
  reklama

Část 2 ze 3: Pohodlné nošení bot bez zádech

 1. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech Krok 4

  1 Ujistěte se, že vaše obuv bude vhodná pro vaši aktivitu. K bazénu nebo na pláž můžete nosit sandály nebo dřeváky bez zpět. Vyhněte se nošení na dlouhé procházky nebo dlouhé časové úseky denně. V případě potřeby si vezměte pár záložních bot. Při jízdě není vhodné nosit boty na podpatku.
  • Lidé mají tendenci zakopávat v gumových dřevácích. Podívejte se na boty s dobrou trakcí na dně.
 2. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech Krok 5

  2 Noste vložky do bot, abyste zabránili uklouznutí. Přidejte přilnavost k vnitřní části boty s texturovanými vložkami do bot. Takové vložky mohou také pomoci zabránit bolesti v oblasti chodidla při nošení podpatků.
  • Vložky do bot najdete online, v drogériích nebo v obchodech se sportovními potřebami.
 3. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech Krok 6

  3 Věnujte pozornost tomu, jak chodíte. Neohýbejte prsty, aby vám boty držely. Sevření prstů na nohou může způsobit svalové křeče v nohou, puchýře a bolesti chodidel. Vyvarujte se tažení nohou při chůzi.
 4. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech Krok 7

  4 Zkontrolujte známky opotřebení. Občas zkontrolujte své boty, abyste se ujistili, že jsou stále v nositelném stavu. Podívejte se na běhoun na spodní části boty i mezipodešev. Pokud zjistíte jakékoli známky nerovnoměrného nošení, vyměňte si boty. reklama

Část 3 ze 3: Volba bezplatného oblečení

 1. Obrázek s názvem Noste boty bez opěradla, krok 8

  1 Noste zkrácené kalhoty. Hledal oříznuté kalhoty, které jsou skvělým společníkem mezků. Zobrazte jen tolik kotníků, abyste předvedli své boty. Pár černých zkrácených kalhot dobře doprovází většinu typů bot bez zádech pro elegantní streetový styl.
  • Vyzkoušejte například tuhé džíny s roztřepenými lemy, které se odřezávají u kotníku.
  • Nude, hranaté podpatky, lodičky nebo sandály s širokými nohavicemi a pěkným tílkem spárujte s aktem. Místo zkrácených kalhot můžete letní šortky nahradit šortkami.
 2. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech krok 9

  2 Oblečte si šaty nebo sukni. To je trochu větší riziko než kalhoty, ale stále to může fungovat. Podívejte se na spodní linie, které jsou středně dlouhé nebo delší. Pokud chcete mít kratší lem, obujte si těžší styl obuvi s podpatky a ujistěte se, že množství nohou, které ukazujete, není přehnané.
  • Například si dejte boty s otevřenou špičkou bez zádů, koženou sukni nad kolena, zastrčený top a super dlouhý trenčkot. Kabát zajišťuje, že vzhled s bosými nohami nepřehání přes palubu.
 3. Obrázek s názvem Noste boty bez zádech krok 10

  3 Jděte na velmi ležérní vzhled. Noste špičaté muly bez zad, s dlouhými, roztrhanými a manžetovými džíny nebo s šortkami. Přidejte tenisky na zádech téměř ke každému ležérnímu vzhledu.
  • Například tenisové boty bez zádech spárujte s džíny slimfit, volnými bavlněnými šaty v neutrálním odstínu nebo ležérními širokými nohavicemi.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte boty bez zádech bez ponožek, zvlhčete si paty.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nenoste boty bez zádech pořád. Mají tendenci měnit způsob chůze a mohou vést k dlouhodobému nepohodlí nebo zranění nohou.
reklama

Populární Problémy

Chafingové pokrmy jsou ve světě cateringu často známé jako „nejlepší přítel hostitele party“, protože dokážou udržet vaše jídlo teplé celé hodiny. Pokud pořádáte večírek nebo jinou speciální akci, připravujete a podáváte s třepacím pokrmem ...

Jak používat Jigglypuff v Super Smash Bros Melee. Máte potíže se zvládnutím nebo dokonce hraním Jigglypuff v Super Smash Bros Melee? Pokračujte v čtení, abyste si pomohli vylepšit postavu a nakonec ji zvládnout. Naučte se analogovou páčku ...

Zde je návod, jak sledovat sobotní večer NBA Skills Challenge online bez kabelu. Jayson Tatum je zpět jako obhájce titulu.

Jak objednat u Chipotle. Pokud jste někdy byli v Chipotle, budete vědět, že možnosti přizpůsobení jídla jsou zdánlivě nekonečné. Tento koncept „salátového baru“ v kombinaci s mexickým jídlem přilákal miliony věrných zákazníků. Jestli ty...

Mistrovství Ameriky východ připadá na UMBC a Vermont. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.