Jak streamovat deník Wimpy Kid: Váš průvodce prohlížením rodiny

deník malého poseroutky

Streamujte deník Wimpy Kid hned teďDeník malého poseroutky je první ze série čtyř filmů podle nejprodávanější románové série střední třídy; do kin byl uveden v roce 2010 a nyní se můžete dívat Deník malého poseroutky online. Knihy, které napsal Jeff Kinney, jsou kombinací karikatur a prózy a film sledoval tuto produkční metodu jako kombinaci živé akce a animace.Film režíroval Thor Freudenthal a hrál Zachary Gordon, Robert Capron a Chloe Grace Moretz. Diary of a Wimpy Kid byl nominován na 14 cen a získal 5 včetně BMI's Film Music Award, dvě Kid's Choice Awards a Young Artist Award za nejlepší obsazení mladého souboru, ale setkal se pouze s nevýraznými recenzemi od kritiků, z nichž mnozí uvedli filmu chybělo kouzlo knih a že Greg, hlavní postava, nebyl dobrým protagonistou.těžká tenisová raketa

Přesto se filmu u pokladny dařilo a během úvodního kasovního víkendu si vydělal 22,1 milionu dolarů. Hodinky Deník malého poseroutky streamování dnes. Film vytvořil tři pokračování a na televizním seriálu se pracuje prostřednictvím streamovací služby Disney +. Zde je návod, jak streamovat Deník malého poseroutky právě teď:

Jak streamovat „Deník Wimpy Kid“ - exkluzivně na Disney+

Deník malého poseroutky je filmová adaptace podle stejnojmenné knižní série , a streamuje se výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .Můžete streamovat Deník malého poseroutky a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Deník Wimpy Kid
  5. 5. Klepněte na Deník Wimpy Kid
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Předplaťte si Disney Plus zde
Deník Wimpy Kid: Přehled

Datum vydání: 19. března 2010
Tvůrci: Jeff Kinney, Jackie Filgo, Jeff Filgo, Jeff Judah, Gabe Sachs
Ředitel:
Thor Freudenthal
V hlavních rolích:
Zachary Gordon, Steve Zahn, Chloe Grace Moretz, Robert Capron
Hodnocení:
PG
Synopse:
Neoblíbené doplnění, určené k tomu, aby se stalo populární na střední škole, požádalo o pomoc svého přítele pomocí řady zápletek, které se obrátily proti němu a naučily ho to největší lekci ze všech.Jak dlouhý je deník Wimpy Kid?

Deník Wimpy Kid má délku 92 minut.


Deník Wimpy Kid spiknutí

Greg Heffley je nervózní z nástupu na střední školu a rychle si uvědomuje, že šestá třída je plná sociálních nástrah. V koupelně nejsou dveře od stánku, najít místo na oběd v kavárně je nemožné a Greg je odhodlaný stát se oblíbeným. V PE se Greg a jeho nejlepší přítel Rowley dozvěděli o plesnivém kusu sýra na podlaze tělocvičny, který, pokud se ho dotknete, z člověka udělá společenského vyvrhele. Ti dva se také setkají s Angie, která se izoluje od zbytku školy, aby mohla přežít střední školu. Greg se přihlásí k zápasu, ale rychle je dvakrát poražen. Když Greg a Rowley jdou trikem nebo ošetřováním, jsou konfrontováni gangem středoškoláků, postříkáni hasicími přístroji a omylem poškodí náklaďák mladistvých, než se dostanou pryč. Jejich další pokus o popularitu přichází, když se připojí k bezpečnostní hlídce a poté se pokusí stát novým karikaturistou školních novin.

Když Greg během hry omylem zlomí Rowleymu ruku, škola zapne Grega a učiní Rowleyho oblíbeným. Rowley se stane karikaturistou a Greg začne žárlit. Vyplní Rowleyho na bezpečnostní hlídce se skupinou mateřských školek, ale objeví se nákladní vůz podobný tomu, který je pronásledoval na Halloween, a vyděsil ho. Opouští malé děti, ale soused to vidí a zaměňuje Grega za Rowleyho, který nese vinu za incident. Když Greg okamžitě nepřizná, Rowley ukončí jejich přátelství. Stále má v úmyslu stát se populární, Greg zkouší školní produkci Čaroděje ze země Oz, ale je poražen Patty, která hrozí učiteli, aby ji vybral pro hru místo Grega.

Greg je obsazen jako strom a během hry hází jablka na Patty, čímž celou hru posílá do chaosu. Při tanci matka-syn mu Gregova matka řekne, aby se pokusil vyrovnat s Rowleym, ale Rowley to odmítá a stane se ještě populárnějším poté, co spolu s jeho matkou předvedou skvělý tanec. Greg a Rowley se po škole konečně navzájem konfrontují a Patty mezi nimi podněcuje boj.

Stali se středoškoláci z Halloweenu a donutili Rowleyho sníst sýr z posilovny, což by ho poslalo do sociálního očistce, protože za sýr nese vinu Greg. To upevňuje jeho přátelství s Rowleym a dvěma. Na konci roku se Greg a Rowley dostanou do školní ročenky jako „Nejroztomilejší přátelé“.

Obsazení Deníku Wimpy Kid

Několik známých herců začalo kvůli filmu Deník Wimpy Kid, včetně Chloe Grace Moretz, Devon Bostick a Zachary Gordon. Zde jsou klíčoví členové obsazení Diary of a Wimpy Kid:

pravidla pro bodování tenisu

Zachary Gordon jako Greg Heffley

Greg neustále bojuje se svými bratry a odhodlaný stát se populární na střední škole, ale místo toho, aby se stal populárním, většina jeho dovádění z něj udělala spíše vyhnance.
Zachary Gordon hrál Grega v prvních dvou filmech Wimpy Kid, Deník Wimpy Kid a Deník Wimpy Kid: Dog Days. Kromě toho hraje v televizních seriálech Good Trouble, Dead of Summer a Star Wars Rebels.

Robert Capron jako Rowley Jefferson

Rowley je Gregův nejlepší přítel, ale když je zraden, otočí se Gregovi zády. Spolu se Zacharym Gordonem hrál Robert Capron v prvních dvou filmech Wimpy Kid. Od té doby se objevil v televizním seriálu Elementary a ve filmech včetně Tarzana, The Way Way Back a Frankenweenie.

Chloe Grace Moretz jako Angie Steadman

Angie Steadman píše pro školní noviny, ale snaží se vyhnout veškerému dramatu na střední škole. Chloe Grace Moretz získala cenu Young Artist Award za roli Angie a od té doby si zahrála ve filmech jako Kick Ass, Carrie a If I Stay. Během své kariéry byla nominována na více než 50 cen a získala 28, včetně dvou cen Akademie sci -fi, Fantasy & Horror Film Awards, dvou cen MTV Movie Awards a dvou cen Young Artist Awards.

Vlna MacNeil jako Patty Farrell

Patty je Gregovým úhlavním nepřítelem ze základní školy a stále se zdá, že má v úmyslu ho vidět selhat. Laine MacNeil je nejlépe známý pro hraní Patty ve franšíze Wimpy Kid. Kromě toho hrála ve filmech jako Horns a televizních seriálech včetně You Me Her a restartované série X Files.

Devon Bostick jako Rodrick

Zdá se, že Rodrick, Gregův starší bratr, má všechno: popularitu a vyhýbá se věcem, které Greg nemá. Devon Bostick se dosud objevil ve více než 70 filmech včetně tří filmů Wimpy Kid: Deník Wimpy Kid, Deník Wimpy Kid: Psí dny a Deník Wimpy Kid: Rodrickova pravidla. Kromě franšízy hrál v televizním seriálu 100, Aim High a filmech včetně Okja, Being Charlie a Tuscaloosa.

Deník Wimpy Kid Písně a soundtrack

Funkce Diary of a Wimpy Kid několik klasických hitů včetně Ricka Jamese Superfreak a Salt’n’Pepa’s Whatta Man . Známý skladatel Theodore Michael Shapiro pracoval na soundtracku. Kromě filmu Wimpy Kid, Shapiro je známý pro jeho příspěvky ke zvukovým doprovodům pro 13 Going On 30, Marley & Me a Večeře pro Schmucks. Deník Wimpy Kid získal cenu BMI za film a televizi za filmovou hudbu.

Deník Wimpy Kid u pokladny

Diary of a Wimpy Kid byl druhý nejlépe vydělávající film za živě hranou Alenkou v říši divů během jeho víkendu otevření. Film o víkendu přinesl 22,1 milionu dolarů a během počátečního vydání pokladny by celosvětově vytáhl 75,7 milionu dolarů.

použité tenisové rakety ebay

Recenze deníku Wimpy Kid - Co řekli kritici

Přestože kritičtí recenzenti film Deník Wimpy Kid nenáviděli, také ho nemilovali. Film má a Hodnocení 55% od kritiků na Rotten Tomatoes „Mnozí říkají, že poselství filmu minulo značku, protože díky scénáři nebyl Greg, hlavní postava, dostatečně sympatický.

Kam se hodí deník Wimpy Kid v Pantheonu Disney Movie

Deník Wimpy Kid je známý tím, že má nejlepší začátek pro neanimovanou, non-fantasy knižní adaptaci. Je založen na nejprodávanější sérii knih Jeffa Kinneyho a film inspiroval další knihu, Deník Wimpy Kid: Filmový deník . Kniha byla aktualizována, aby obsahovala také podrobnosti o natáčení tří pokračování Wimpy Kid. Film získal pět ocenění, včetně ceny BMI za filmovou hudbu v roce 2010 a nejlepšího obsazení Young Ensemble Cast z Young Artist Awards, a byl nominován na celkem 14 cen. Navzdory vlažné reakci kritických recenzentů na film se ukázalo, že rodiny a děti udělaly z filmu úspěch. K dnešnímu dni společnost Disney vytvořila tři pokračování filmu a pracuje na animovaném seriálu.

Trailer k deníku Wimpy KidHrát si

Deník Wimpy Kid | Oficiální upoutávka | Fox Family Entertainment Nešťastný preteen Greg Heffley (Zachary Gordon) snáší tyrany, spirály, hlouposti a svatby, zatímco se prochází zrádným světem střední školy a zaznamenává svá traumata do svého osobního deníku v této rodinné komedii inspirované nejprodávanější ilustrovanou sérií autora Jeffa Kinneyho romány. Ať se snažil sebevíc, Greg prostě nemohl pochopit, kdo si myslel, že to byl… 2010-01-21T21: 08: 51Z

Streamujte deník Wimpy Kid hned teď

Deník Wimpy Kid Trivia: 5 rychlých faktů

Od postavy, která se v knihách neobjevila, až po to, jak se film stal rodinnou záležitostí jedné postavy (a jeho matky), je zde pět rychlých faktů o filmu Deník Wimpy Kid:

1. 200 milionů knih Wimpy Kid v tisku

Série knih The Diary of a Wimpy Kid, na nichž jsou filmy založeny, se prodalo více než 200 milionů kopií , a je 12. nejlépe hodnocenou sérií knih podle prodejů. Série Harry Potter od J.K. V čele žebříčku je Rowling spolu se sérií R.L. Stine’s Goosebumps.

2. Angie Stars ve filmu Wimpy není kniha

Postava Angie v podání Chloe Grace Moretz, se v knize Deník mizerného dítěte neobjevil . Místo toho byla pro film vytvořena její postava jako starší student, s nímž by chlapci komunikovali. Angie je trochu samotářka, přestože pracuje na školních novinách a říká, že se jen snaží přežít střední školu.

3. Wimpy Kid’s American Town Nalezeno v Kanadě

Když začala produkce filmu, producenti začali hledat to, čemu říkali klasické americké město. Našli to město, ale nebylo to ve Spojených státech; místo toho našli perfektní město v Kanadě. Film se natáčel především ve Vancouveru.

4. Wimpy Kid rodinná záležitost pro Caprona

Když byl Robert Capron obsazen jako Gregův nejlepší přítel Rowley, ve filmu se z toho stala rodinná záležitost. To je Protože Robertova skutečná matka, Kaye, byl pro film obsazen jako jeho matka na obrazovce, paní Jeffersonová.

5. Wimpy Kid dostane televizní seriál

Spolu s dalšími třemi rodinnými oblíbenci, Diary of a Wimpy Kid má zelenou od Disney, aby zahájila výrobu v animovaných televizních seriálech . Seriál bude vysílán na streamovací službě Disney. Animované seriály Disney reportů jsou také připravovány pro jejich rodinné oblíbené Sám doma, Levnější do tuctu a Noc v muzeu.

Streamujte deník Wimpy Kid hned teď


Populární Problémy

Výběr hraček pro vašeho psa může být výzvou, zvláště s tolika hračkami pro psy na trhu. Většina psů bude z nové hračky nadšená, ale můžete je zaujmout hraním si s nimi a s hračkou. Můžete také získat žvýkací hračky a ...

Proslulý tenisový trenér Roger Rasheed věří, že přítomnost Rogera Federera v rozhovoru GOAT (Greatest Of All Time) není jen o číslech, ale také o jeho vlivu na tenis.

Seznam tenistů, jejichž celkové výhry na hřišti vyhrály, je v milionech.

Ve čtvrtek se setkají vedoucí a soupeři Summit League a státy Jižní Dakota a Severní Dakota. Zde je návod, jak hru sledovat.

Recenze knihy: Rafa - můj příběh

- SATIRE - Kdo je tedy Alexandr Dolgopolov? KDO JE TENHLE CHLAP? Proč jsem o něm nevěděl ani neslyšel? Je Ukrajinec, co říkáte? Říkáte, že Ukrajinci hrají tenis? Nejsou Ukrajinci Rusové? Mluví jazykem, že? Ale promluvte si se mnou znovu o tom chlapíkovi. Jak se opovažuje hrát spoil-sport?