Jak sledovat letní ligovou hru Lakers vs Slunce onlineGetty Jalen Smith z Phoenix Suns.Lakers a Suns se střetnou v neděli při otvíračce letní ligy Las Vegas 2021 každého týmu v neděli.Hra (začátek v 22:30 ET) bude vysílána na ESPN2. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos hry Lakers vs Suns Summer League online:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN2 a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Lakers vs Suns můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Fubo.


Sling TV

ESPN2 je součástí balíčku Sling Orange Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s ESPN2 a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, Lakers vs Suns můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ESPN2 je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Lakers vs Suns můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN2 a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Lakers vs Suns můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN2 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Lakers vs Suns můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled Lakers vs Suns

Lakers si v offseasingu vydobyli náskok a v kalifornských zápasech Classic League Summer League prošli 1: 1. Nyní se tým přesouvá čelem k Suns při jejich debutu v Summer League. Na soupisce stojí Joel Ayayi a Austin Reaves.

Na vysoké škole se Ayayi objevil za 32 her (31 startů) za Gonzaga, v průměru 12 bodů (0,575 FG%), 6,9 doskoků, 2,7 asistencí a 1,1 kradení za 31,3 minuty. Reaves se v minulé sezóně za Oklahomu objevil v 25 zápasech, v průměru 18,3 bodu.

Další pozoruhodné jméno je Devontae Cacok, který se během posledních dvou sezón přihlásil k Lakers. Loni zaznamenal jen něco málo přes pět minut na zápas s purpurovou a zlatou barvou, v průměru 1,9 bodu a 1,6 doskoku.

Prvním oblíbeným fanouškem fanoušků Laker je Mac McClung, undrafted volný agent z Texas Tech. Poté, co hrál za dva vysokoškolské týmy - počínaje Georgetownem a konče Red Raiders - hledá najít domov v profesionálním basketbalu.

Cítil jsem, že načasování all-inu bylo správné, řekl McClung v květnu Jonathanu Givonymu z ESPN. Podíval jsem se na více faktorů a rozhodl jsem se, že nejvhodnější doba pro tento krok byla nyní. Cítím, že hra a rozestupy NBA jsou vhodné pro můj herní styl, a nemůžu se dočkat, až začnu tuto kapitolu svého života. Jsem velmi požehnán tím, že si mohu splnit své sny.

… Nemohu se dočkat, až týmům ukážu, jak moc jsem zlepšil své schopnosti hrát a jak tvrdě jsem pracoval na vytváření správných čtení v pick-and-roll. Také se těším, až ukážu týmům své odhodlání a vůli vyhrát. Opravdu se těším na předdraftové tréninky, na vzájemné souboje s ostatními strážci v draftu a na ukázky týmům, z čeho jsem.

Zde je kompletní seznam Lakers Summer League:

Zavier Simpson Hlídat
Joel ayayi Hlídat
Jordan Floyd Hlídat
Chaundee Brown Jr. Hlídat
Devontae Cacok Dopředu/na střed
Romaro Gill Centrum
Alan Griffin Vpřed
Vic Law Vpřed
Mac McClung Hlídat
Trevelinská královna Hlídat
Austin reaguje Hlídat
Justin Robinson Hlídat
Joel Childs Vpřed

The Suns se těší na Jalen Smith - celkový výběr č. 10 v roce 2020 - posílení hry Summer League. V minulé sezóně odehrál necelých šest minut na zápas, ale měl by mít rozšířenou roli v Letních ligových hrách.

Sledujte ufc 240 online zdarma

Jen jděte ven a obruč, řekl Smith o příležitosti Summer League. To je hlavní. Když jste skoro celou sezónu na lavičce, je to jediná věc, kterou chcete udělat. Mám pocit, že právě kvůli tomu je Summer League a právě to mi trenér Monty (Williams) říkal, prostě jít ven a obručovat. (Generální ředitel Suns) James Jones mi říkal totéž. Prostě zábava a hraní hry.


Populární Problémy

Jak narovnat zuby bez rovnátek. Někteří lidé říkají, že mít přímý, krásný úsměv je nejlepší doplněk, ale ne každý si je jistý vzhledem svých zubů. Zatímco rovnátka jsou obvykle považována za nejlepší způsob ...

Zde je návod, jak sledovat Buccaneers vs Cowboys online bez kabelu

Jak chránit klouby během cvičení. Přestože mírné cvičení vašemu tělu prospívá, může při nesprávném provedení zatěžovat klouby. To může vést ke zranění, která z dlouhodobého hlediska mohou způsobit artritidu. Aby byla chráněna vaše ...

Jak přirozeně obnovit silné kosti z osteoporózy. Osteoporóza je chronický stav, kdy se vaše kosti stávají porézními v důsledku ztráty hustoty a kvality kostí. To oslabuje kosti a způsobuje, že jsou křehké a ohrožené ...

Ceny Grammy 2021 se budou vysílat v neděli 14. března. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete show sledovat online zdarma.

Chcete streamovat Queen of Katwe? Připravili jsme pro vás tohoto dokonalého průvodce prohlížením rodiny, který obsahuje informace o obsazení, zápletce, pokladně a dalších.