Živý stream Cowboys vs Redskins: Jak se dívat online bez kabelu

GettyDallas Cowboys získávají druhého soupeře NFC East v řadě, když v neděli na FedExField hledají start 2: 0 proti Washington Redskins.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Redskins na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Dallasu a Washingtonu, DC) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Redskins na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Dallasu a Washingtonu DC). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Cowboys a Redskins.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Cowboys vs Redskins na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích, včetně Dallasu a Washingtonu DC). Pokud jde o další kanály NFL, v balíčku Sling Blue je zahrnuta pouze síť NFL, zatímco ESPN je v Sling Orange a CBS není k dispozici na Sling.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Redskins na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Cowboys vs Redskins a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Cowboys vs Redskins Preview

Quarterback Dak Prescott byl 25 z 32 za perfektní hodnocení pasažérů 158,3 v otvíráku sezony v Dallasu při 35: 17 nakloněné výhře nad Giants. Podle Associated Press, Prescott se stal prvním Cowboys QB, který vyhrál s přesahem 400 yardů a čtyřmi plusovými přistáními.

Po hře se majitel Cowboys Jerry Jones dostal na titulky, že řekl, že dlouhodobá dohoda pro Prescott-který je v posledním roce jeho nováčkovské smlouvy-se blíží.

To znamená, že jsme připraveni uskutečnit se, zavřít, nablízku, asi se to stane, takové věci, vysvětlil Jerry Jones a myslím, že jsem na našem obědě řekl, že jsme měli - šel jsem ještě dál - řekl jsem, že Dak bude na pole, když hrajeme. Myslel jsem si, že jsem se opravdu dostal z lyží, protože, jak už jsem tolikrát říkal, nic se neděje, dokud se obě strany nerozhodnou, co vidí a že je čas jít. Nic, nikdy. A tak jsem byl dotázán na můj názor a myslím si, že se rychle blížíme k dohodě, pak to možná souvisí s tím, kde jsme byli.

Zdá se, že Prescott příliš nevěnoval své smlouvě ani velkému výkonu.

V tuto chvíli jsem na Redskins natolik, že jsem mimo hru, řekl Prescott. Nemůžete si sednout a pověsit si klobouk na něco takového nebo zavěsit klobouk na jednu hru. Byl to pro nás dobrý výkon jít ven a udělat to v rozehrávce, samozřejmě vyhrát tu hru tak, jak jsme to udělali my, ale jde o otočení stránky.

Cowboys udělali dohodu o hvězdném běhu Ezekiela Elliotta před náklonem 1. týdne, čímž skončilo jeho dlouhé zdržení, které se týkalo celého výcvikového tábora i preseason. Elliott měl jen pár dní na přípravu otvíráku a neměl obvyklé pracovní vytížení. Míč nesl jen 13krát na 53 yardů a přistání.

Existuje rozdíl mezi tím, když tam chodíte pobíhat a nebýt zasaženi, pak vás zasáhnou a musíte se vrátit a dělat stejné věci, řekl Elliott. Být zasažen tedy z vás bere trochu víc. Ale myslím si, že jsem dobrý.

co můžete udělat pro tenisový loket

Mezitím se Redskins snaží dát dohromady své backfield po druhém ročníku RB Derrius Guice měl něco, čemu se říká malá operace kolene. Bylo oznámeno, že operace byla opravit roztrhaný meniskus. Guice si také loni v předsezóně roztrhl ACL.

Neboj se mi !! Guice tweetoval. Tohle jsem zaregistroval! Na těle se ti to časem opotřebovává a trhá! Dělám to 15 let !! Důvěřujte procesu .. hlavu vzhůru, bradu nahoru a grind.

Redskins se nyní obracejí na Adriana Petersona, který byl minulý týden proti Eagles zdravým škrábnutím. Peterson spěchal na 1042 yardů a sedm přistání v minulé sezóně a je pátý v historii s Jimem Brownem se 106 kariérními spěchajícími TD.

Navzdory velkému začátku brzy Redskins upustili od otvíráku k Eagles, 32-27.

Cowboys jsou aktuálně uvedeni jako šestibodový favorit pro hru s celkovým počtem 46,5


Populární Problémy

Luke Garza a č. 5 Iowa zahájili ve středu sezónu proti NC Central. Je to na síti Big Ten Network, ale tady je návod, jak můžete sledovat, pokud nemáte kabel.

Tyto 4 skvělé ženské tenistky získaly tituly po celém světě, ale nikdy nemohly okusit úspěch v Melbourne.

Naučte se, jak odemknout a otevřít zamčené vnitřní dveře bez klíče pomocí jednoduchých technik a nástrojů. Objevte podrobné pokyny a užitečné tipy pro získání přístupu do zamčené místnosti nebo skříně bez poškození dveří nebo zámku.

Jak složit papír pro trojnásobné brožury. Trojnásobná brožura je skvělý způsob, jak uspořádat spoustu informací na jeden list papíru. Tento typ letáku se vyrábí neuvěřitelně snadno a jakmile se seznámíte s technikou, budete ...

„Beverly Hills 90210: Behind Closed Doors“, speciální vysílání na Reelz, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.