Živý stream Hero World Challenge 2019: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Pole pro 18 hráčů na Hero World Challenge, každoročním golfovém turnaji pořádaném Tigerem Woodsem na golfovém hřišti Albany resort na Bahamách, vstoupí do hry třetího kola v pátek. Zde je návod, jak sledovat poslední tři kola bez kabelu.

Ve Spojených státech bude turnaj vysílán na golfovém kanálu (pátek 11:00 - 16:00 ET; sobota 10:00 - poledne ET) a NBC (sobota poledne - 15:00 ET). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z obou kanálů na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) a Golf Channel jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Hero World Challenge na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

sportovní páska na tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat přehrávání každého kanálu na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Všechny zahrnují NBC (žijí na vybraných trzích), zatímco tři (Max, Xtra a Ultimate) zahrnují Golf Channel. Balíček Max Channel je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Hero World Challenge na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou NBC (živé na vybraných trzích) a Golf Channel Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos hry Hero World Challenge na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled výzvy Hero World 2019

Po dvou kolech vede pole Patrick Reed s 12 pod 132, tři údery před šampionem US Open Garym Woodlandem. Ve čtvrtek Reed trefil šest birdie přes posledních 10 jamek a skončil s 66, remízou s Tigerem Woodsem a Jonem Rahmem o nejlepší výlet dne.

Je to jedno z golfových hřišť, které když se zvedne vítr, dává vám příležitost vyrábět birdie, řekl Reed podle Associated Press . Když ale začne foukat vítr, golfové hřiště může být opravdu náročné. Musíte si dát tolik příležitostí, kolik jen můžete.

Reed dorazil na turnaj s novou sadou na míru vyrobených žehliček, i když jejich výrobce zatím neprozradil.

Jsou šité na míru. Vyrobili jsme je se společností, řekl Reed Web PGA Tour . Pracovali jsme na nich 12-14 měsíců a nakonec jsme je dostali tam, kde mám pocit, že je potřebujeme.

Dodal: Cítím se, jako bychom dokázali dosáhnout [těžiště] ... když udělám švih, o kterém se domnívám, že to má být 5 yardová remíza, podívám se nahoru a míč začíná tam, kde měl do, a je to remíza na 5 yardů. Cítím se, jako bych nedávno [s jinými kluby] dělal nějaké golfové houpačky tam, kde jsem to trefil, a mám pocit, že jsem udělal dobrý golfový švih, a míč nejde tam, kam by měl. Takže jsem musel manipulovat, abych dostal golfový míček tam, kam se snažím podívat.

Úřadující šampion turnaje Rahm sedí na třetím místě, čtyři údery za Reedem.

Pětadvacetiletý hráč byl v úterý vyhlášen golfistou roku 2019 European Tour. Rahm získal čest šampiona Open Shane Lowryho, když v roce 2019 vyhrál mistrovství Irish Open, Spanish Open a mistrovství světa DP.

Mohl jsi se hádat pro kteréhokoli z nás, řekl Rahm Golfový svět . Vyhrál Abu Dhabi a je šampionem Open. Myslím, že jen proto, že jsem možná byl, nejsem si jistý, o něco důslednější než on, měl jsem tři vítězství, ale on vyhrál Open, to je vždy velké, a myslím si, že vyhrál závod do Dubaje to je to, co mi může dát výhodu.

Woods, který se chtěl poprvé od roku 2011 zúčastnit svého turnaje, je na pátém místě v trojcestné remíze s 6 pod 138.

Myslím, že bylo jen méně větrno, řekl Woods po svém čtvrtečním dni bez bogey, podle Associated Press. Dnes to bylo o něco jednodušší. Podmínky pro skórování byly o něco lepší.


Populární Problémy

Jak vytvořit smeč knihu. Smash Book je hybrid mezi zápisníkem a deníkem. Crafteři si knihu Smash Book zamilovali, protože vyžaduje méně času než scrapbooking a lze ji použít mnoha způsoby, včetně ...

Roger Federer je oddaný rodinný muž - a tyto obrázky vám ukážou proč. Zde je pohled na některé nejsladší obrázky rodiny

Během nedávného videochatu Andrey Rublev hovořil o tom, že si ho Roger Federer vybral jako hráče, kterého bude sledovat v roce 2020. Rus připomněl, že byl překvapen tím, že Federer přijal jeho jméno, spíše než Shapovalov nebo De Minaur

Belgičan David Goffin se probojoval do osmifinále těžkou čtyřsetovou výhrou nad blízkým přítelem a 19. nasazeným Rakušanem Dominicem Thiemem.

Seahawks a Bills se v neděli setkají v bitvě 6 výherních týmů. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Zápasy FA Cupu nejsou v USA v televizi, ale tady je návod, jak můžete sledovat každý zápas třetího kola online.