Australian Open 2020 2. kolo: Serena Williams vs Tamara Zidansek, kde sledovat, plán televize, detaily živých přenosů a další

Serena Williamsová

Serena Williamsová

Akce druhého kola začíná na Australian Open 3. den a na noční zasedání v Aréně Rod Laver jsou připraveny dva velké zápasy.

V mužské části se Roger Federer utká s Filipem Krajinovičem, zatímco Serena Williamsová bude proti Slovince Tamarě Zidansekové.

Na rozdíl od sestry Venuše, která propadla Coco Gauffové, Serena Williamsová v prvním kole udělala krátkou práci Anastasie Potapovové - Ruska doslova unesla za méně než hodinu a nedokázala obtěžovat veteránku, která míří ke svému 24. grandslamovému titulu.

Osmatřicetiletá Američanka byla v nejlepší formě i na cestě k vítězství na Auckland Open, a přestože Zidansek plynule zvládla svůj zápas v prvním kole, ve kterém se snadno postavila proti Han Na-lae, Slovinec bude muset přijít s inspirovaný výkon, aby se zápas z druhého kola střetl s formálním a neutuchajícím Williamsem.

Sereně se loni nepodařilo dostat přes čtvrtfinále, ale získala trofej Australian Open až v roce 2017, zatímco 22letý Zidansek se loni probojoval do druhého kola v Melbourne Parku a k lepšímu nebude potřebovat nic menšího než zázrak její vystoupení v roce 2019.


Zde je vše, co potřebujete vědět o plánu Australian Open 2020:

Název turnaje: Australian Open 2020

Datum: 20. ledna - 2. února 2020

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Melbourne Park, Melbourne, Austrálie

Povrch: Hardcourt

Peníze: 71 000 000 $

Čas: Serena Williams vs Tamara Zidansek v Rod Laver Arena přibližně od 1:30 do 22:00 IST dne 22. ledna 2020

Kde sledovat Australian Open 2020?

POUŽITÍ - ESPN a ESPN2

Velká Británie a Evropa - Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD

Indie - Sony Six, Sony Ten 2, Sony Six HD a Sony Ten 2 HD, Sony Ten 3 (shoduje se s hindským komentářem)


Podrobnosti o živém přenosu pro Australian Open 2020

Přímý přenos Australian Open 2020 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Zápasy lze také streamovat živě na SonyLiv.

Chcete -li dostávat pravidelné aktualizace a důležité informace o zápasech, sledujte nás Australian Open TV

Populární Problémy

Auburn a LSU se v sobotu setkají v bitvě zklamaných jednotek SEC. Zde je návod, jak můžete streamovat hru živě online zdarma.

Novak Djokovič nedávno zvážil obvinění z domácího zneužívání vznesená proti Alexandru Zverevovi jeho bývalou přítelkyní Olgou Sharypovou. Djokovič také obhajoval, aby ATP do svých zákonů začlenila politiku domácího zneužívání.

Florida ve středu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti armádě. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

„Pretty Little Liars“ se dnes večer vrací se spinoffovou sérií „The Perfectionists“. Zjistěte, jak jej streamovat online bez kabelu.

Agnieszka Radwanska, která během své kariéry získala 20 titulů WTA, si ve svých 29 letech stanovila čas na svou tenisovou kariéru.

Jak používat akupresuru při bolestech zad. Existuje mnoho příčin bolestí zad, ale většina z nich má mechanický charakter a je způsobena náhlým traumatem (v práci nebo ze sportu) nebo opakovaným namáháním, na rozdíl od méně častých, ale vážnějších příčin, jako jsou ...