Živý přenos Bucks vs 76ers: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Giannis Antetokounmpo a Milwaukee Bucks se na Štědrý den utkají s Philadelphií 76ers. (Foto Harry How/Getty Images).Nejlepší tým Východní konference, Milwaukee Bucks (27-4), navštíví na Štědrý den Philadelphii 76ers (21-10) v centru Wells Fargo ve Philadelphii.

Začátek hry je naplánován na 14:30. ET a bude vysílán na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Bucks vs 76ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ABC (živé na vybraných trzích) je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Bucks vs 76ers na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete Bucks vs 76ers sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Digitální platformy ESPN

Hra je také na ESPN3, kterou můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

K tomu, abyste mohli sledovat tento způsob, se nebudete muset přihlašovat, pokud jste přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP). Pokud však žádnou z nich nemáte, můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now, Hulu nebo YouTube TV přihlásit a sledovat hru na digitálních platformách ESPN.


Náhled na Bucks vs 76ers

Bucks vstupují do této hry jako nejlepší a nejžhavější tým v NBA. Vyhráli tři v řadě a v této sezóně jsou zatím na silnici 12: 2. Hvězdný útočník a vládnoucí MVP Giannis Antetokounmpo, který vede tým v bodech (31) a doskoky (12,9), je jedním z pěti Bucks, které v této sezóně dosud dosahovaly průměrných dvouciferných čísel.

Útočník Khris Middleton má v průměru 18 bodů na zápas a strážce Eric Bledsoe vede tým s asistencemi s 5,7 a zároveň získává 15 bodů na soutěž. Bucks jako tým dosahují v průměru více než 120 bodů a z pole střílí 48,2%. Budou hrát tým Sixers, který v této sezóně doma dvakrát prohrál.

76erové mají ve středu vlastní hvězdu Joela Embiida, který vede tým v bodování s 23,1 body a 12,8 doskoky na zápas. Embiid vede dobře zaokrouhlený útok, který, stejně jako Bucks, také zahrnuje pět hráčů, kteří mají průměr v dvouciferných číslech. Útočník Tobias Harris má v průměru 19,2 bodu a 6,6 doskoku na zápas, zatímco strážce bodu Ben Simmons dosahuje 14,3 bodu na zápas a zároveň vede Sixers v obou asistencích (8,2) a krade (2,2).

Poté, co minulý týden porazili Los Angeles Lakers, se Bucks etablovali jako tým, který porazili, a vítězství proti nim by bylo obrovským prohlášením tohoto týmu 76ers. Embiid řekl nedávno cítil však, že jeho tým hraje příliš nesměle, a to nemohou udělat, pokud chtějí tuto hru vyhrát. Mám pocit, že zejména dnes v noci jsme hráli vystrašeně, řekl nedávno po sérii tří proher. Basketbal je snadný. Prostě to vystřelíte, předáte, přesunete. Pokud nedostanete střelu, jednoduše ji přihrajte.

Očekává se, že oba týmy budou bojovat o play -off, a po této hře se spolu utkají ještě dvakrát, přičemž oba zbývající zápasy se odehrají v Milwaukee, takže toto bude jediná střela 76erů, která bude hrát Bucks na domácím hřišti tento rok.


Populární Problémy

Ve čtyřhře se představí také Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut a Dominic Thiem-Philipp Kohlschreiber.

Rafael Nadal má za ta léta několik nezapomenutelných vzpomínek spojených s Paříží.

Havrani a Titáni se v neděli setkají v kole divokých karet. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Jak meditovat a mít klidnou mysl. Moderní svět může být hektickým a stresujícím místem. Je snadné cítit se rozrušený a ohromen všemi věcmi, které musíte udělat, a všemi věcmi, které se kolem vás dějí. Naštěstí existuje několik ...

Štír vypadá jako nemožný tah, ale pokud budete pracovat na své flexibilitě a rovnováze, budete toho schopni dosáhnout. Vyzkoušejte pohyby jako backbend a luk, stejně jako rozchody, abyste zvýšili svou flexibilitu. Můžete také zlepšit ...

Jak vyrobit tyčinky Pugil. Pugilské hole jsou falešnou bojovou zbraní, která se běžně používá k procvičování dovedností s puškovým bajonetem. Můžete si vyrobit vlastní pugilskou hůl doma z pěny, PVC trubky a lepicí pásky. Všimněte si, že tyto domácí pugilské tyčinky ...