Létající mravenci napadají Wimbledon

mravenec - SEKNUT

Létající mravenec ve Wimbledonu.

Mravenci jsou v pohybu ... a rozhodli se, že si ve Wimbledonu vezmou místo na tenis.

Flying Ant Day vidí, jak se zástupy tvorů vznášejí k nebi, aby založily nové kolonie, a nastává, když jsou vhodné místní teploty, vlhkost a rychlost větru.

Ve středu byl v Londýně nádherný den a All England Club se musel smířit se spoustou nečekaných - a nevítaných - hostů.

Hráči na všech hřištích nechali pomocí raket odplavit hmyz, když se pokoušeli soustředit na daný úkol, přičemž Wimbledon sdílel video o přerušení vzletu jednoho konkrétního mravence.

Populární Problémy

Ceny American Music Awards 2020 se konají v neděli. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online AMA zdarma.

Jak najít někoho, koho jste jednou potkali. Setkali jste se někdy s někým, sdíleli jste skvělý rozhovor a poté se vám nepodařilo získat kontaktní údaje na tuto osobu před odjezdem? To je běžnější, než byste si mohli myslet, až do té míry, že existuje celá ...

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu hry Game of Thrones Season 8 Episode 4 v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.

Jak vyrobit moonshine kaši. Moonshine mash je oblíbený způsob výroby alkoholického nápoje z několika základních surovin. Začněte smícháním kukuřičné mouky, cukru, vody a droždí dohromady. Poté rmut fermentuje, aby se stal alkoholickým a ...

Bývalá hráčka WTA Top 10 Andrea Petkovic si zajímavě zahrála finále US Open, které v neděli vyhrál Dominic Thiem. Dominic Thiem přišel ze dvou setů, aby se zamiloval, aby porazil Alexandra Zvereva a získal svůj první grandslamový titul.