Létající mravenci napadají Wimbledon

mravenec - SEKNUT

Létající mravenec ve Wimbledonu.Mravenci jsou v pohybu ... a rozhodli se, že si ve Wimbledonu vezmou místo na tenis.Flying Ant Day vidí, jak se zástupy tvorů vznášejí k nebi, aby založily nové kolonie, a nastává, když jsou vhodné místní teploty, vlhkost a rychlost větru.Ve středu byl v Londýně nádherný den a All England Club se musel smířit se spoustou nečekaných - a nevítaných - hostů.

Hráči na všech hřištích nechali pomocí raket odplavit hmyz, když se pokoušeli soustředit na daný úkol, přičemž Wimbledon sdílel video o přerušení vzletu jednoho konkrétního mravence.Populární Problémy

Seahawks a Cowboys, dva z nejlépe běžících týmů v NFL, se v sobotu setkají v zápase NFC Wild Card. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak přestat hrát si s rovnátky. Hra s rovnátky se může stát obrovským problémem. Můžete způsobit poškození zubů i drahého vybavení v ústech. Naučte se, jak si přestat hrát na rovnátka, než se stane něco špatného ...Od strachu z odchodu do důchodu až po radost z titulu ATP Tour to byl pro Andy Murray rok maxima i minima.Je tu závěrečný týden „Celebrity Big Brother“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat živé přenosy, kdy je dnes večer CBB a plán představení.

Kardinálové se ve čtvrtek utkají s Bravesem ve hře 1 jejich zápasu NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Dívka je někdo, kdo z celého srdce přijímá její ženskost, aniž by obětoval její osobnost nebo sílu. Záleží jí na jejím chování, stylu a vzhledu, ale nikdy není sebestředná nebo zlá a je vždy sama sebou. Je...