Jak se chovat jako Kate Middleton

Pokud čtete tento článek, možná jste sledovali Královskou svatbu a inspirovala vás nádherná Kate Middleton. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a naučte se začít se chovat více jako ona.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton Krok 1

  1 Buďte laskaví , milý a zdvořilý. Kate Middleton se vždy usmívá, i když měla špatný den, takže byste měli udělat to samé. Nenechte nikoho lézt na nervy, buďte chladní a milí. Také buďte dobře vychovaní a zdvořilí ke každému, koho potkáte. Nezapomeňte na své stolní chování!
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton Krok 2

  2 Staňte se filantropem. To znamená, že se staráte o ostatní lidi, i když je moc dobře nebo vůbec neznáte. Pokud je to možné, zkuste získat nějaké peníze na charitu. Pokud ne, zkuste dobrovolnictví.
  • Obrovská profesionálka vévodkyně Kate Middleton je její neustálá charitativní činnost. Bez ohledu na příčinu je tu a dává svůj čas a laskavost těm, kteří mají méně štěstí. I když nejste schopni dosáhnout výše uvedených bodů, nemusíte si dělat starosti. Pokud budete dělat charitativní práci, budete bez ohledu na to považováni za princeznu, protože vaše nezištná potřeba pomáhat druhým je sama o sobě královským pokladem.


 3. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton Krok 3

  3 Buďte ambiciózní a pracovití. Kate má za sebou roky studia a dobré výchovy. Zkuste vstoupit na nějakou prestižní univerzitu, jako je Oxbridge. Ivy league je také perfektní (Kate studovala na St Andrews University ve Skotsku).
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton Krok 4

  4 Další informace o umění. Kate studovala historii umění, takže byste se měli snažit být informováni o nadcházejících umělcích, událostech nebo uměleckých dílech.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton Krok 5

  5 Buďte vždy dobře oblečeni a charismatičtí. Kate si udržuje klasický styl, takže se jím můžete řídit. Kate obvykle nosí:
  • Pěkné šaty (sotva nosí kalhoty).
  • Podpatky
  • Svetry
  • Peněženky
  • Šperky (náramky, náušnice atd.)
  • Klobouky (Kate musí mít, v jakékoli barvě a tvaru)
  • Kabáty (zejména červené, tmavě modré a černé)
 6. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton, krok 6

  6 Odložte make -up. Je přirozeně krásná, takže byste se neměla moc líčit. Nic by se nemělo přehánět. Smokey oční linky je to, co vidíte v tanečních klubech, ne na obchodních jednáních a svatebních obědech. Elegantní, a přesto zkrášlená esence je nezbytná pro váš vzhled.
 7. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton Krok 7

  7 Pozdrav. Starší, první známí a ti, kteří nejsou přímými členy rodiny nebo blízkými přáteli, by měli být vždy oslovováni formálním způsobem. Jakmile druhá osoba udělí svolení, je použití základu pro křestní jméno přijatelné.
 8. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton, krok 8

  8 Sedící. Platí pravidlo, že pravá noha by měla mít zastrčenou levou, abyste vypadali, jako byste měli jednu a půl nohy. Rovné a zkřížené nohy nejsou povoleny.
 9. Obrázek s názvem Chovej se jako Kate Middleton, krok 9

  9 Chůze. Hlavu vzhůru, ramena dozadu a klouzejte. Oči by měly být na úrovni očí, ne na zemi! Svislé a shrbené chování vyvolává nedostatek sebevědomí a rozvahy. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je mi deset. Existuje nějaká charitativní organizace, do které se mohu dobrovolně přihlásit? Ano, se svolením tvých rodičů existuje mnoho míst, kde můžeš být dobrovolníkem.
 • Otázka Jak vlastně (podtrhnout) přimět lidi, aby mě viděli jako princeznu? Vezměte si prince, pak jste princezna a lidé vás musí vidět jako princeznu. Upřímně řečeno, pokud chcete, aby se k vám lidé chovali jako k princezně, v zásadě lidem říkáte, že si myslíte, že jste lepší než oni, a to se lidem nelíbí. Možná by ses měl znovu zamyslet nad tím, jak se chováš k ostatním.
 • Otázka Jak mám slušně reagovat, když někdo vysvětluje něco, co už jsem věděl? Je to trochu nepříjemné, když se to stane. To je nepříjemné, ale nejslušnější věcí, kterou v této situaci můžete udělat, je prostě předstírat, že nevíte, a nechat je vysvětlit. Ušetříte jim ostudu z toho, že vám řeknou něco, co už víte, a to by udělala Kate Middleton.
 • Otázka Co když nemám dost peněz na to, abych se stal filantropem? Knihkupectví Peníze nejsou to jediné, co můžete rozdávat. Vaše laskavost a velkorysost se může rozšířit i na menší věci, jako je promyšlená poznámka nebo sem tam malý dárek, pokud vám to finance dovolí.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

   • Hodně čtěte, hlavně klasiku.
   • Zůstaňte informováni o britských panovnících.
   • Kate je sportovkyně, takže byste měli trochu sportovat. Zkuste jezdit, tenis nebo jiný propracovaný sport.
   • Znalost jakéhokoli jazyka by byla cenná. Zkuste třeba francouzštinu nebo italštinu.
   • Dodržujte zdravou výživu. Kate jí dobře, ale zdravě; jez hodně ovoce a zeleniny a odlož rychlé občerstvení.
   • Postarejte se o zvířata.
   • Buďte vytrvalí: Kate by se nikdy nevzdala.

reklama

Varování

 • I když je skvělé být jako Kate Middleton, neztrácejte se tím, že se snažíte být jí. Máte svoji vlastní osobnost. A přestože Kate může být velkým vzorem, nezapomeňte zůstat originální a být sama sebou!
reklama

Populární Problémy

V pátek se Oregon a USC setkají v Pac-12 Championship 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Loyola Chicago a Valparaiso se dnes večer střetnou ve čtvrtfinále turnaje MVC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Pokud s tenisem začínáte, stojí za to strávit nějaký čas učením se rozměrů a rozložení tenisového kurtu s diagramem, který vám pomůže postupovat.

Zde je návod, jak sledovat hru Titans vs Broncos online bez kabelu, ať už žijete v Tennessee, Denveru nebo mimo trh.

Francouzské kanalizace obecně vyžadují velmi malou údržbu, ale příležitostně se mohou ucpat nebo poškodit. Pronajměte si elektrického kanalizačního hada, který se bude napájet do vaší kanalizace, aby ji vyčistil. Provádějte každoroční kontroly, abyste se ujistili, že váš odtok je ...

Feliciano Lopez a Pierre-Hugues Herbert se ve středu setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Lopez vede Herberta 2-1 v head-to-head na turnaji ATP.