Jak převést propíchnuté náušnice na náušnice

Pokud nosíte připínací náušnice, pravděpodobně jste si všimli, že existuje více možností pro propíchnuté uši než pro vás. Naštěstí můžete pomocí převaděče převést jakýkoli pár propíchnutých náušnic na náušnice. Typ převaděče, který použijete, bude záviset na typu náušnice, kterou převádíte, a na tom, zda potřebujete zachovat původní náušnici. Jakmile své náušnice převedete, upravte je tak, abyste je mohli nosit celý den.

Metoda 1 ze 3: Přeměna náušnic pomocí příspěvku

 1. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 1

  1 Kupte si převaděče náušnic. Převaděče náušnic můžete zakoupit online nebo v místním obchodě s řemeslnými výrobky. Převodníky jsou obvykle umístěny v oblasti výroby šperků. Podívejte se na převodník, který má na zadní straně malou trubku/hlaveň.
  • Většina příspěvků se vejde do hlavně převaděče, ale pro jistotu zkontrolujte velikost svých příspěvků.


 2. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 2

  2 Vložte sloupek do hlavně. Zasuňte sloupek do hlavně převaděče. Poté sloupek ohněte asi o 90 °. Díky ohnutí sloupku budou vaše náušnice v uchu přirozenější.
  • K ohýbání sloupků použijte pomalý plynulý pohyb. Pokud jsou sloupky silné, ohněte je kleštěmi, než je zasunete do hlavně.
  • Jakmile ohnete sloupky, náušnice již nelze použít jako propíchnuté náušnice.
 3. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 3

  3 Vyzkoušejte převodník bez ohybu. Pokud nechcete sloupek ohýbat nebo byste přesto chtěli možnost nosit je jako propíchnutou náušnici, můžete použít převodník bez ohybu. Jednoduše umístěte sloupek do hlavně a poté si nasaďte náušnice. Náušnice vám budou sedět pod ušním lalůčkem. Propíchnuté napichovací náušnice obvykle sedí kolem středu ušní lalůčky, takže to může vypadat trochu divně, pokud použijete tento typ převaděče.
  • Visací a visací náušnice se sloupky se lépe hodí pro převaděče bez ohybu.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Přizpůsobení visících náušnic

 1. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 4

  1 Kupte si převaděče rybích háčků. Přejděte online nebo navštivte sekci šperků ve vašem místním obchodě s řemesly. Podívejte se na převaděče, které jsou vyrobeny pro náušnice s rybím háčkem. Tyto převaděče místo práce ve spojení s propíchnutou náušnicí nahrazují háček na propíchnutí.
  • Tyto převaděče budou mít v přední části malou obruč navíc, která bude sloužit k uchycení náušnice.
 2. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 5

  2 Odstraňte háček na ryby. Pomocí kleští na šperky jemně vyjměte kousek, který vám prochází uchem. Otevřete malou obruč na převaděči a umístěte ji kolem otvoru na propíchnuté náušnici. Pomocí kleští smyčku uzavřete. Vaše náušnice jsou nyní připraveny k nošení.
  • Pokud nechcete odstranit háček na ryby, můžete místo toho použít obručový konvertor.
 3. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 6

  3 Použijte obručový převodník. Obručový převaděč je tenká kovová obruč, kterou připevníte k propíchnuté náušnici. Pokud to používáte s uchem na háček na ryby, nejprve pomocí kleští zavřete otvor propíchnuté náušnice. Jakmile je háček na ryby zavřený, zavěste jej na převaděč obruče.
  • Tato metoda je jednou z nejrychlejších. Propíchnutá náušnice zůstane neporušená, protože nemusíte odstraňovat žádné kousky.
  • Mějte na paměti, že tento typ převaděče dodá vašim náušnicím další délku.
  • Pokud jsou napíchnuté náušnice těžké, můžete místo toho použít převaděč na háček.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pohodlné spínání klipů

 1. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 7

  1 Použijte připínací polštáře. Přejděte do klenotnictví nebo do jakéhokoli obchodu, který prodává šperky, a kupte si náušnicové polštářky. Některé z polštářů používají lepidlo k přichycení ke sponám. Jiné polštáře sklouzávají přes klipy a vytvářejí další ucpávky pro vaše uši. Pokud používáte lepicí podložky, měla by být pěna umístěna na část spony, která se dotýká zadní části ušního boltce.
  • Většinu těchto polštářů lze opakovaně použít.
  • Můžete také použít pěnové podložky s lepidlem podložené v železářství nebo řemeslném obchodě. Vyřízněte podložky na libovolnou velikost, kterou potřebujete.
 2. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 8

  2 Uvolněte jazyk. Nejběžnějšími typy převaděčů clip on jsou pádlová záda. Tyto příchytky mají kovový jazyk, díky kterému se vaše připínáčky hezky a pevně drží. Pokud vás bolí uši, jemně zvedněte jazyk pinzetou, tenkým šroubovákem nebo připínacím pohodlným klíčem. Zvedněte trochu jazyk a poté vyzkoušejte náušnice, abyste zjistili, jak se cítí. Pokračujte v tom, dokud nenajdete fit, který je pohodlný, ale pohodlný.
  • Pokud příliš uvolníte jazyk, vaše náušnice na uchu nezůstanou.
  • Příliš rychlé zvednutí jazyka může způsobit odlomení jazyka.
  • Pohodlný klíč je speciální nástroj používaný k nastavení připínacích náušnic. Měli byste být schopni ho najít kdekoli, kde jste si koupili další zásoby.
 3. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 9

  3 Noste na krátkou dobu. Pokud polštáře a/nebo uvolnění jazyka nepomáhají, možná budete muset omezit dobu, po kterou si náušnice nosíte. Vaše náušnice se mohou prvních pár hodin, kdy je nosíte, cítit dobře a později vás začnou bolet. Některé náušnice můžete nosit celý den a jiné jen několik hodin.
  • Může být užitečné nejprve si nasadit klipy kolem domu, abyste zjistili, jak se vaše uši časem cítí. Poté budete znát své limity pro každý pár náušnic, které máte.
 4. Obrázek s názvem Převod propíchnutých náušnic na připínací náušnice Krok 10

  4 Vyčistěte si uši a náušnice. K čištění náušnic smíchejte jednu kapku dětského šamponu s vodou a k čištění použijte Q-Tip nebo měkký zubní kartáček. Rychle opláchněte studenou vodou a osušte fénem na chladném místě nebo měkkým ručníkem. Neexistuje žádné tvrdé a rychlé pravidlo pro čištění náušnic, ale náušnice, které nosíte více, byste měli čistit častěji.
  • K čištění nepoužívejte nic kyselého, jako je ocet nebo jedlá soda.
  • Pokud si na náušnicích všimnete jakýchkoli zelených věcí, vyjměte je párátkem, měkkým zubním kartáčkem nebo Q-Tipem.
  • Na čištění uší naneste třecí alkohol na vatový tampon nebo podložku. Tím odstraníte veškeré zárodky.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vytvoříte napichovací náušnice? Stephanie Andersová
  Majitel, Royal Heritage Tattoo and Piercing Stephanie Anders je majitelkou a vedoucí piercerem v Royal Heritage Tattoo and Piercing, tetovacím a piercingovém studiu se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Stephanie má více než 10 let zkušeností s piercingem a její seznam klientů zahrnuje takové hvězdy jako Jennifer Aniston, Jessica Alba, Cameron Diaz, Nicole Richie, Gwyneth Paltrow a Sharon Osbourne. Stephanie Andersová Majitel, odborník na tetování a piercing od Royal Heritage Odpověď Odřízněte příspěvek, pokud neplánujete propíchnutí uší. Z většiny náušnic můžete sloupek odstřihnout a poté šperky připevnit na připínací náušnicový mechanismus. Tuto metodu použijte pouze v případě, že neplánujete nošení cvočků v piercingu.
 • Otázka Jaké internetové obchody prodávají materiály na náušnice? Převodníky náušnic si můžete zakoupit od online prodejců, jako jsou Walmart, Amazon a Ebay. Můžete také navštívit webové stránky řemeslných obchodů, jako jsou Michael's a Hobby Lobby. Rychlé vyhledávání na Google „Kupte si převodníky náušnic“ vám také pomůže najít to, co hledáte.
 • Otázka Jak mohu tuto metodu použít pro piercing do šroubovice? Olivia Angelika Stejnou metodu můžete použít pro jakýkoli piercing do ucha, včetně piercingu do šroubovice.
 • Otázka Co mám dělat, když bolí vpředu a ne vzadu? Arayna Richardsonová Oni jsou běžně známí tím, že bolí zadní ucho. Pokud vás ale bolí vpředu, může to být podráždění přední části ucha nebo přílišný tlak z přední části náušnice/designu. Sundejte to, protože bolest může naznačovat podráždění a podráždění může vést k infekci nebo může být známkou infekce.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

tenisový bekhendový úchop

Populární Problémy

Tenis má na olympiádě poměrně bohatou historii. Tento sport byl součástí zahajovacích her v roce 1896, ale po roce 1924 byl z olympijského programu vyřazen.

Bývalý wimbledonský šampion Pat Cash ocenil Novaka Djokoviče za jeho schopnost neustále zlepšovat různé aspekty své hry.

Jsou chvíle, kdy se kravám injekčně nepodávají léky nebo živiny. Místo toho musí být podávány ústně. Většina perorálních léků se dodává ve formě velmi velké pilulky (podle lidských standardů) nazývané bolus. Bolusy přicházejí hlavně jako ...

Zde je návod, jak by mohlo dopadnout semifinále mezi Djokovičem a Nishikorim.

V roce 2018 byly korunovány tři nové grandslamové šampiony!

Vyhráli 6: 1, 6: 0 a ve finále budou hrát českou kombinaci 7. semen Andrei Hlaváčkové a Lucie Hradecké.