Roland Garros: Angelique Kerber vs Kaja Juvan náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Angelique Kerber na Internazionali BNL d'Italia v Římě, ItáliePodrobnosti zápasu

Svítidlo : Angelique Kerber vs Kaja Juvan

odemykání dveří tenisovým míčkem

datum : 28. září 2020Turnaj : Roland Garros 2020

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca. 38 000 000 €Načasování zápasu : Cca. 14:00 SELČ, 17:30 IS

nadal dimitrov hlava na hlavě

Živé televizní vysílání : USA - NBC / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney + Hotstar VIP

Preview Angelique Kerber vs Kaja Juvan

Zatímco někteří hráči začínají svou kariéru se značným humbukem a pozorností, existují i ​​jiní, kteří stoupají v žebříčku a proměňují se v šampióny, aniž by z počátečního humbuku udělali hodně.

Velký průlom Angelique Kerberové přišel ve věku 23 let, kdy dosáhla semifinále US Open 2011. Od té doby se German vyhrál 3 ze čtyř Slamů (French Open je jediný, který v její sbírce chybí), stala se světovou jedničkou a získala stříbrnou medaili na olympiádě (v roce 2016).

Němka je nyní na 22. místě na světě a je na cestě zpět po zranění nohy, které utrpěla na Australian Open, po níž následovalo pozastavení turné. Ve své první akci od ledna dokázala dosáhnout čtvrtého kola US Open, když prohrála s in-form Jennifer Brady.

Kerber se také vrací ke spolupráci s bývalým trenérem Torbenem Beltzem, který ji dovedl k některým z jejích nejlepších výsledků.

Angelique Kerberová se ve své dosavadní kariéře dvakrát dostala do čtvrtfinále French Open

Kerberovým soupeřem v prvním kole v Paříži bude devatenáctiletý hráč Kaja Juvan . Juvan je bývalou světovou jedničkou mezi juniorkami a v roce 2016 vyhrála Orange Bowl a také titul juniorské čtyřhry ve Wimbledonu.

Slovinec je zařazen na číslo 103 na světě a poprvé se chce probojovat do první stovky. Juvan od obnovení turné vyhrála 8 ze svých 13 zápasů a do této soutěže bude určitě náročná.

Angelique Kerber vs Kaja Juvan proti sobě

Jedná se o první zápas mezi těmito dvěma hráči, takže momentální stav je 0: 0.

jak rychlé je tenisové podání

Predikce Angelique Kerber vs Kaja Juvan

Kaja Juvan na Palermo Ladies Open v srpnu

Většina tenisových fanoušků zná hru Angelique Kerberové. Němka nepatří k power-hitterkám na ženském turné, ale dává přednost práci kolem bodu a protiproudu, než uvolní svůj nebezpečný forhend.

Kerber také ráda využívá tempo svého protivníka, ale v Paříži to tentokrát vzhledem k povětrnostním podmínkám může připadat obtížné. Navíc jí nepomůže ani fakt, že Juvan hraje agresivní, ale konzistentní značku tenisu.

Ale zatímco v posledních týdnech nehrála tolik zápasů jako Juvan, Kerber má na své straně stále velké zkušenosti. To spolu se skutečností, že toto je jediný Slam, který v její sbírce chybí, ji pravděpodobně motivuje jít hluboko do slosování.

Předpověď: Angelique Kerberová ve dvou setech.

Populární Problémy

Přestože je Novak Djokovič ctěn pro svou tvrdou povahu, chlubí se působivým rekordem i na trávě. Světová č.

Držte trsátko (nebo „plectrum“) mezi palcem a ukazováčkem. Uchopte ji dostatečně pevně, abyste udeřili na struny, ale ne tak pevně, aby byla pevná. Nechte trsátko oprášit strunu, ale nesnažte se strunu „nabrat“. Vyberte si výběr ...

Střední útočník, jinak známý jako středový nebo prostřední blokátor, je ve volejbalu kritickou pozicí. Útočníci jsou zodpovědní za útočení na míč v útočných hrách a za získávání bodů pro svůj tým. Jako prostřední útočník budete potřebovat ...

Jak se vycvičit na špiona. Potřebujete se naučit něco, co vám vaše rodina neřekne? Nebo jste jen opravdu zvědaví? Přečtěte si tento článek a získejte pár úžasných tipů. Procvičte si tipování kolem. Zvláště pokud máte dřevěné podlahy ....

Jak šněrovat boty. Možná vás naučili, jak si zavázat tkaničky, ale opravdu vám někdo ukázal, jak je šněrovat? Je to skvělý způsob, jak si boty přizpůsobit, zvláště pokud si koupíte tkaničky v různých barvách a vzorech. ...

Simona Halepová a obhájkyně titulu Karolina Plíšková vedou pole na turnaji Italian Open 2020 v Římě. Kiki Bertens, Belinda Bencic a Elina Svitolina se také vrací k tenisu na akci Premier.