Jak sledovat Genesis Invitational 2020 online bez kabeluGetty Světová jednička Rory McIlroy ze Severního Irska.

Hvězdně obsazené pole, které zahrnuje Tigera Woodse, Brookse Koepku a Rory McIlroy, se tento týden zapojí do Genesis Invitational z Riviera Country Clubu. Turnaj začíná ve čtvrtek a probíhá v neděli na hřišti v Los Angeles.

Televizní přenos z turnaje bude na Golf Channel (čtvrtek-neděle) a CBS (sobota-neděle). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Genesis Invitational 2020 na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Živý kanál PGA Tour Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos Genesis Invitational prostřednictvím Amazon PGA Tour Live , který bude mít celodenní pokrytí vybraných jamek a hráčů po celý turnaj. To je jiné - a rozsáhlejší - než televizní vysílání:

Sledujte PGA Tour živě na Amazon Prime

ortéza na bolest lokte

Jakmile se zaregistrujete do živého kanálu PGA Tour, můžete poté sledovat živý přenos Genesis Invitational na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo jej můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Genesis Invitational na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat přehrávání každého kanálu na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

jaká velikost tenisové rakety pro 10letého

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Všechny zahrnují CBS (živé na vybraných trzích), zatímco balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují Golf Channel a Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

sledujte světové série zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Genesis Invitational na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Genesis Invitational na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


2020 Genesis Invitational Preview

Existuje spousta důvodů, proč se vrhnout na Genesis Invitational, ale nejpozoruhodnější dějovou linkou je honička Tigera Woodse za vítězstvím č. 83 na jeho rodném hřišti. Woods je svázán se Samem Sneadem na vrcholu seznamu všech dob a další vítězství by ho dostalo na první místo samo.

Ale navzdory všem vítězným, které Woods během své kariéry udělal, Woods nikdy nezískal vítězství na Riviéře za 10 startů.

kdy přijdou hvězdná ocenění

Za ta léta jsem hrál na mnoha akcích a abych nevyhrál událost, která pro mě v mém rodném městě tolik znamenala ... V San Diegu se mi dařilo, v Sherwoodu se mi dařilo dobře, prostě tady se jim nedařilo, řekl Woods agentuře Associated Press. Doufejme tedy, že tento týden to dám dohromady a v neděli budeme mít skvělý rozhovor.

jak správně nosit ortézu na tenisový loket

Přestože byl Rory McIlroy minulý týden nečinný, poprvé od roku 2015 převzal č. 1 ve světovém žebříčku a předběhl Brookse Koepku.

Hrál jsem dobře a stále jsem hrál dobře, řekl McIlroy zprávám prostřednictvím New York Post. Matematika sčítá, že právě teď jsem na prvním místě seznamu a očividně mám šanci tam tento týden zůstat. Vždy jsem ale říkal, že je to vedlejší produkt dělat ty správné věci týden co týden - hrát dobře, střílet dobrá skóre, snažit se vyhrávat turnaje. Pokud v tom mohu pokračovat, doufejme, že se ta věc postará sama o sebe.

Golf není o jiných lidech, dodal. Golf je o vás a o tom, jak z toho, co máte, vytěžit maximum. Pokud to budete dělat i nadále a budete mít takové myšlení, všechno ostatní do sebe zapadne.

Koepka zahájí svůj první start v roce 2020 na Riviéře poté, co zmeškal čas se zraněním. Měl několik pozoruhodných věcí, které by mohl říci o McIlroyovi, včetně jeho nedostatku majora, protože Koepka se dostal na PGA Tour.

Nedívám se na nikoho za sebou. Jsem světová jednička. Mám před sebou otevřenou silnici. Nedívám se do zpětného zrcátka, takže to nevidím jako rivalitu, řekl Koepka loni na podzim, když dostal výzvu k otázce, že McIlroy je jeho rival. Byl jsem tu už pět let. Rory nevyhrál major, protože jsem byl na PGA Tour.

INFORMACE O TURNAJI

 • Kurs : Riviera CC. Yardů: 7,322 (pár: 71)
 • Peněženka : 9,3 milionu dolarů, přičemž podíl vítěze je 1 674 000 dolarů
 • Obhájce titulu: J. B. Holmes


TURNAJ VÍTĚZ ODDS (Via Odds Shark)

 • Rory McIlroy +800
 • Jon Rahm +1000
 • Justin Thomas +1000
 • Dustin Johnson +1200
 • Tiger Woods +1400
 • Bubba Watson +1800
 • Brooks Koepka +2000
 • Patrick Cantlay +2000
 • Tony Finau +2200
 • Xander Schauffele +2200

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Suarez vs Ansaroff, Sterling vs Munhoz a předkola UFC 238 online.

Česká republika Barbora Krejčíková se v pátek v lineckém čtvrtfinále setká s běloruskou Aliaksandrou Sasnovich. Krejčíková má v poslední době několik vynikajících výsledků, včetně prvního vystoupení ve čtvrtém kole na Roland Garros.

Jak zacházet s toulavou kočkou. Může být těžké rozeznat, zda je kočka na ulici ztracená, divoká nebo se jen prochází po svém okolí. Pokud však nakonec najdete toulavého mazlíčka, vaše laskavost by mu mohla zachránit život a znovu jej spojit s ...

Tennessee otevírá fotbalovou sezónu 2019 vs. Georgia State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

V knihách a filmech o Harrym Potterovi je Luna Lovegood zbožňována pro svého bezstarostného ducha, lásku k pudinku a znalost Nargles. Luna má také jedinečný styl. Od jejích tištěných Conversek přes její ředkvičkové náušnice až po její Spectre Specs, Luniny ...