Monte Carlo Masters 2021: Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal

Rafael NadalPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs (14) Grigor DimitrovDatum: 15. dubna 2021Turnaj : Rolex Monte Carlo Masters 2021

kde mohu sledovat 5. sezónu zvířecí říše

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)Místo : Monte Carlo, MonacoKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : JílOdměna : 2 082 960 EURNačasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 18:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Europsport

Náhled Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov

Rafael Nadal zahájil ve středu kampaň 2021 Monte Carlo Masters výraznou výhrou ve dvou setech nad argentinským Fredericoem Delbonisem.

co vědět o tenisu

Nadal ve druhém setu na cestě překonal určitý odpor svého soupeře, což nakonec bylo pohodlné vítězství. Španěl, který zde usiluje o rekordní 12. titul, nyní nastoupí proti Grigoru Dimitrovovi ve třetím kole.

Grigior Dimitrov

Grigior Dimitrov

Dimitrov si zatím užíval solidní sezónu v roce 2021. Kromě předčasného odchodu z Miami Masters se dostal do čtvrtfinále všech turnajů, na které se přihlásil - včetně Australian Open.

Bulhar v tomto období zaznamenal vítězství nad postavami jako Dominic Thiem, Marin Cilic a Pablo Carreno Busta. Už tady v Monte Carlu zaregistroval několik dobrých vítězství nad Janem-Lennardem Struffem a Jeremym Chardym.

Dimitrov bude fantazii jeho vyhlídky na další velký běh, i když jeho další překážka je nejtěžší, o jakou by mohl žádat.

Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov hlava-nehlava

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal vede proti sobě Grigora Dimitrova s ​​vyrovnaným okrajem 13-1. Jediná výhra, kterou Bulhar dokázal nad svým protivníkem, přišla v roce 2016 na pekingských harcourích.

pravidla raketbalu youtube

Predikce Rafael Nadal vs. Grigor Dimitrov

Rafael Nadal se do této soutěže přihlásí jako největší favorit, vzhledem k jeho dominantní postavě proti Grigoru Dimitrovovi a jeho minulému rekordu v místě konání. To znamená, že druhé semeno si nemůže dovolit zlevnit svého protivníka.

Dimitrov své přednosti dobře využil po celý týden. Tím, že si vzal pár kvalitních soupeřů, ukázal, že je více než schopný hrát skvělý tenis v antuce.

Začátek zápasu bude klíčový, protože oba muži se budou snažit prosadit svoji dominanci ze zadní části kurtu. Bulhar má silné střely z obou křídel a mohl by Nadalovi položit několik otázek. Pokud se ale Španěl dokáže udržet v horkém pruhu Dimitrova stabilně, měl by mít v tanku dost na to, aby svého protivníka unesl.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak vyrazit na Grand Canyon. Grand Canyon je velký kaňon nacházející se v americkém státě Arizona. Pěší turistika po Grand Canyonu je náročná aktivita, která bude vyžadovat adekvátní přípravu, aby bylo zajištěno, že budete brát jen tolik, kolik potřebujete ...

Jak zlepšit svůj vzhled a osobnost (dospívající dívky). Dospívání je komplikované; s tím všichni souhlasíme. Jsou dny, kdy máte pocit, že ležíte v ubohé louži bahna, a dny, kdy z této louže vstanete, připraveni na ...

Ať už jste Američan cestující do zahraničí nebo francouzský státní příslušník obchodující s kolegou ze Spojených států, volání do USA z Francie vyžaduje, abyste vytočili konkrétní řadu čísel v pořadí. Pokud voláte přímo, tyto ...

Komplexní přehled a průvodce nákupem nového nebo použitého stroje na tenisové míčky Lobster Elite 2 včetně příslušenství, beztlakových míčků, záruky a dalších!

The Cowboys and Giants se sejdou na týdenní zápas NFC East v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.