Monte Carlo Masters 2021: Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs (14) Grigor Dimitrov

Datum: 15. dubna 2021

Turnaj : Rolex Monte Carlo Masters 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Monte Carlo, Monaco

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Jíl

Odměna : 2 082 960 EUR

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 18:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Europsport

Náhled Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov

Rafael Nadal zahájil ve středu kampaň 2021 Monte Carlo Masters výraznou výhrou ve dvou setech nad argentinským Fredericoem Delbonisem.

Nadal ve druhém setu na cestě překonal určitý odpor svého soupeře, což nakonec bylo pohodlné vítězství. Španěl, který zde usiluje o rekordní 12. titul, nyní nastoupí proti Grigoru Dimitrovovi ve třetím kole.

Grigior Dimitrov

Grigior Dimitrov

Dimitrov si zatím užíval solidní sezónu v roce 2021. Kromě předčasného odchodu z Miami Masters se dostal do čtvrtfinále všech turnajů, na které se přihlásil - včetně Australian Open.

Bulhar v tomto období zaznamenal vítězství nad postavami jako Dominic Thiem, Marin Cilic a Pablo Carreno Busta. Už tady v Monte Carlu zaregistroval několik dobrých vítězství nad Janem-Lennardem Struffem a Jeremym Chardym.

Dimitrov bude fantazii jeho vyhlídky na další velký běh, i když jeho další překážka je nejtěžší, o jakou by mohl žádat.

Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov hlava-nehlava

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal vede proti sobě Grigora Dimitrova s ​​vyrovnaným okrajem 13-1. Jediná výhra, kterou Bulhar dokázal nad svým protivníkem, přišla v roce 2016 na pekingských harcourích.

Predikce Rafael Nadal vs. Grigor Dimitrov

Rafael Nadal se do této soutěže přihlásí jako největší favorit, vzhledem k jeho dominantní postavě proti Grigoru Dimitrovovi a jeho minulému rekordu v místě konání. To znamená, že druhé semeno si nemůže dovolit zlevnit svého protivníka.

Dimitrov své přednosti dobře využil po celý týden. Tím, že si vzal pár kvalitních soupeřů, ukázal, že je více než schopný hrát skvělý tenis v antuce.

Začátek zápasu bude klíčový, protože oba muži se budou snažit prosadit svoji dominanci ze zadní části kurtu. Bulhar má silné střely z obou křídel a mohl by Nadalovi položit několik otázek. Pokud se ale Španěl dokáže udržet v horkém pruhu Dimitrova stabilně, měl by mít v tanku dost na to, aby svého protivníka unesl.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

„Dallas Cowboys: Making the Team“ se vrací pro 15. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

The Eagles and Falcons se sejdou na Sunday Night Football ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Vyhřívaní státní soupeři Michigan a Michigan State se sejdou v sobotu v Ann Arboru. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak léčit artritidu kyčle. Pokud máte artritidu v kyčli, víte, jak to může být nepříjemné. Může omezit vaše aktivity a udržet vás v neustálé bolesti, což je důvod, proč je jednou z hlavních léčby artritidy kyčle bolest a nemoc ...

V úterý má premiéru televizní show CW „Pandora“. Zde je návod, jak sledovat premiéru seriálu online bez kabelu.

Man City a Arsenal pokračují ve hře EPL ve středu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu, pokud jste v USA.