Jak streamovat Pamatujte si na Titány: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyStream Zapamatujte si Titány hned

Vzpomeňte si na Titány je jedním z těch filmů Disney, které vám připomínají, že ne každý film od společnosti musí být animovaný, aby měl dopad. I když se zeptáte dlouholetých fanoušků Fantazie , mohou vám to říci jinak. Přesto se dnes fanoušci stále zajímají o streamování Pamatujte na Titány, který je v současné době jedním z nejlepších sportovních filmů na Disney Plus, jakoukoli šanci dostanou. Možná je to kvůli skutečnému příběhu filmu Disney z roku 2000 nebo skutečnosti, že je to všechno o fotbale. Ať tak či onak, film je téměř 20 let starý a stále si získává nové fanoušky.Ve filmu hrají Denzel Washington a Will Patton jako trenéři nově integrovaného středoškolského fotbalového týmu. Jak se trenéři učí spolupracovat, přestože zdánlivě nemají nic společného, ​​děti také musí spolupracovat způsobem, který nikdy předtím neměly. Film je založen na skutečných událostech kolem reálného života středoškolské fotbalové hvězdy Gerryho Bertiera, který se později stal paralympionikem.

Ačkoli ne všechny aspekty filmu jsou považovány za historicky přesné, emoce za skutečným rasismem a aspektem dospívání filmu hrají dobře roky po jeho prvním vydání a deset let po událostech ve filmu. A pokud vás zajímá, jak se dívat Vzpomeňte si na Titány online, zde je návod, jak streamovat Vzpomeňte si na Titány právě teď.

Jak streamovat „Pamatujte na titány“ - exkluzivně na Disney+

Vzpomeňte si na Titány je jedním z klasických Sportovní filmy Disney který streamuje výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Vzpomeňte si na Titány a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Pamatujte na Titány
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

cvičení na zmírnění bolesti tenisového lokte

Začít bezplatnou zkušební verzi„Pamatujte na Titány“: Přehled

Datum vydání: 29. září 2000
Tvůrci: Gregory Allen Howard
Ředitel: Boaz Jasně
V hlavních rolích: Denzel Washington, Will Patton, Wood Harris a Ryan Hurst
Hodnocení: PG
Synopse: Film sleduje skutečný příběh integrace mezi bělochy a afroamerickými teenagery ve fotbalovém týmu na střední škole a o tom, jak jedna sezóna většinu z nich změnila k lepšímu.

Jak dlouho je „Pamatovat na titány“?

Původní divadelní vydání Vzpomeňte si na Titány trvala hodinu a 53 minut.

sledujte seriál survivor online

Zápletka „Pamatujte na Titány“

Vzpomeňte si na Titány zahajuje pohřeb v roce 1981 za účasti fotbalistů a bývalých trenérů. I když není hned jasné, čí je to pohřeb, čas rychle přeskočí o 10 let zpět do roku 1971, kdy byl každý výrazně mladší a vedl velmi odlišné životy. Trenér Boone, Afroameričan, je najat, aby převzal vládu jako hlavní trenér integrované střední školy. V době, kdy jsou ostatní školy stále pouze bílými školami, je to obrovský problém.

Aby to bylo ještě složitější, trenér Boone rekrutuje afroamerické hráče, takže tým dále integruje. Zpočátku to s některými současnými fotbalovými hvězdami v týmu nefunguje dobře. Ale nakonec mezi dětmi rasové napětí opadne, když se naučí spolupracovat a vytvářet pouta nad hrou a svými problémy v reálném životě.

Rasa je stále problémem mimo tým, nicméně, jak úředníci říkají trenérovi Boonovi, že pokud prohraje jen jednu hru, bude zbaven titulu a vyhozen jako hlavní trenér. Během semifinále herní rozhodčí rychle získají laskavost nad soupeřícím bílým týmem, a když si to trenér Yoast uvědomí, nasadí vlastní kariéru, aby získal Titánům spravedlivou šanci na státní mistrovství.

Zatímco Titáni pokračují ve vítězství ve velké hře, krátce předtím, než se hra odehraje, je linebacker Gerry zraněn při autonehodě a ochrnutý od pasu dolů. Přesto fandí Titánům. Film je roztomilý pro pohřební scénu od začátku filmu a ukazuje se, že je to Gerryho pohřeb poté, co byl znovu účastníkem autonehody, ale tentokrát se nedostal živý. Nyní dospělí titáni jsou přítomni, aby se rozloučili a je to hořkosladké zakončení jejich příběhu o dospívání.

Obsazení „Pamatujte na Titány“

Denzel Washington je pravděpodobně největší hvězdou, která propůjčila svůj talent tomuto konkrétnímu živému akčnímu filmu Disney, ale existuje spousta dalších herců, jejichž talent nezůstane bez povšimnutí. Jako mladý Hayden Panitierre, který hraje fotbalově milující dceru trenéra Yoasta. A Synové anarchie a Chodící smrt hvězda Ryan Hurst, který hraje jednu z předních rolí fotbalistů jako linebacker Gerry Bertier. Celkově je však obsazení tvořeno talentovanými jmény, jak velkými, tak v dané době ne tak velkými v oboru.

Denzel Washington jako trenér Herman Boone

Trenér Herman Boone je prvním afroamerickým hlavním trenérem, kterého titáni kdy měli, a stejně jako afroameričtí hráči, kteří tvoří tým, se snaží prokázat. Jeho metody zahrnují namáhavá tréninková cvičení a dlouhé hodiny na hřišti, ale nakonec jsou to jeho metody, které spojují chlapce jako tým. V reálném životě je Denzel Washington známý spoustou filmových rolí napříč všemi úrovněmi a v roce 2001 získal Cenu BET za svou roli v Vzpomeňte si na Titány .

Will Patton jako trenér Bill Yoast

Trenér Bill Yoast je asistentem trenéra Booneho a zpočátku nebere laskavě, že je považován za druhé místo jako hlas autority. Pomalu se však zahřívá na Booneho metody a postaví se nejen za svého kolegu trenéra, ale za všechny hráče v týmu, bez ohledu na jejich rasu. Ačkoli Will Batton je zkušený televizní a filmový herec, ve skutečnosti začal v divadle.

Wood Harris jako Julius Campbell

Julius Campbell je obranným koncem Titánů a nejprve se trefuje do hlavy s Gerrym. Nakonec si však vytvoří hluboké a smysluplné přátelství, aby spojili svůj tým a jednali jako vůdci, kteří by byli příkladem pro své spoluhráče. Od jeho role v Vzpomeňte si na Titány , Wood Harris se objevil ve filmech jako Mravenčí muž a Krédo II a v televizních pořadech jako Říše a Zdůvodněno .

Ryan Hurst jako Gerry Bertier

Gerry Bertier začíná jako jeden z hlavních honchů na Titanech a plně neobjímá trenéra Booneho ani nápor nových hráčů na soupisku Titánů. Poté, co on a Julius vytvoří jejich nepravděpodobné pouto, je však Gerry zdánlivě navždy změněn k lepšímu. V dnešní době je Ryan Hurst na hony vzdálený něžnému středoškolskému fotbalistovi, ve kterém ztvárnil Vzpomeňte si na Titány . Nyní je více známý pro role jako velké dřevorubce v show jako Walking Dead , kde hraje Beta, zastrašujícího nepřítele dobrých chlapů ze série.

Písně a soundtrack „Pamatujte si na Titány“

The Vzpomeňte si na Titány zvukový doprovod obsahuje řadu skladeb specifických pro časové období, ve kterém se film odehrává. Některé ze skladeb zahrnutých ve soundtracku jsou Na Na Hey Hey (Kiss Him Goodbye) od Steam a Ain’t No Mountain High Enough od Marvina Gaye a Tammi Terrell. Ačkoli samotné album nebylo nikdy uvedeno na žádném seznamu nejlepších žebříčků, Vzpomeňte si na Titány byl v roce 2001 nominován na cenu Golden Reel Award za nejlepší střih zvuku - hudbu od Motion Picture Sound Editors.

„Pamatujte na Titány“ v pokladně

V době jeho uvedení do kin v roce 2000, Vzpomeňte si na Titány vydělal 115 654 751 $ na domácím trhu a 136 706 683 $ po celém světě. Během premiérového víkendu film vydělal více než 20 milionů dolarů, což z něj činí film číslo jedna pro tento víkend. Abychom byli spravedliví, v té době v divadle nebylo mnoho dalších špičkových trháků, ale čísla o jeho víkendu otevření přispěla k celkově působivým výdělkům.

Recenze „Pamatujte na Titány“ - Co řekli kritici

Navzdory základním historickým faktům a srdečnému příběhu přijetí, Vzpomeňte si na Titány se setkal se smíšenými recenzemi. Empire Online dal filmu spravedlnost dvě hvězdičky z pěti a řekl, že i když je film zábavný, byl také dost špatný. The New York Times , na druhou stranu, napsal o filmu příznivě , i když to žertovalo nad přebytkem veselých scén, které se někdy zdálo být pro některé příliš. Někdy je však skutečný test od samotných fanoušků. A pokud vezmete v úvahu kombinované hodnocení fanoušků 93% čerstvé na Rotten Tomatoes jako znamení úspěchu Vzpomeňte si na Titány , pak to nebylo příliš ošuntělé.

Kde se film „Remember the Titans“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Vzpomeňte si na Titány volně vychází ze života skutečného středoškolského fotbalisty, který se svým nově integrovaným týmem překonal rasismus. Z tohoto důvodu učí mladé diváky cennou lekci o všestranném přijetí a hodnotě skutečného přátelství. A podle některých je zařazen vysoko mezi nejlepší fotbalové a Disney filmy. Vážený pan nedávno pojmenovaný Vzpomeňte si na Titány jako jeden z nejlepších filmů ke sledování na Disney+. A podle Bleacher Report to je jeden z nejlepších fotbalových filmů z prvního desetiletí nového tisíciletí. Ať už se na to díváte ze srdečných okamžiků mezi nepravděpodobnými přáteli nebo samotným sportem, Vzpomeňte si na Titány může mít dopad.

sestry manželky sezóna 13 epizoda 1

Trailer „Pamatujte na Titány“Hrát si

Remember The Titans [oficiální trailer] všichni víme o tomto filmu nepotřebujeme popis 2009-01-21T20: 04: 42Z

Stream Zapamatujte si Titány hned

Drobnosti „Pamatujte na Titány“: 5 rychlých faktů

Většina fanoušků to ví a přijímá Vzpomeňte si na Titány se nezakládá úplně na skutečnosti. Ale kvůli tomu existuje spousta dalších malých faktoidů, které se mohly dostat pod radarový předvečer největších filmových nadšenců. Polovina zábavy při sledování filmů je sledovat je podruhé a potřetí, aby se našel důkaz těchto skrytých drahokamů. A s Vzpomeňte si na Titány , není tomu jinak.

1. Film měl téměř jiné hodnocení

Vzpomeňte si na Titány má hodnocení PG za jazykové a tematické prvky. Ale původní koncept filmu měl mnohem více vulgárních výrazů , což by vyžadovalo hodnocení PG-13. Protože je Disney známý svým obsahem vhodným pro rodiny, konečný návrh scénáře byl mnohem čistší.

2. Trenér Boone byl opravdu tak praktický, jak byl zobrazen

Trenér Boone se aktivně podílí na pomoci klukům v týmu, aby se navzájem poznali. A v reálném životě skutečný trenér Boone prozradil ESPN, že ve skutečnosti ano donutit hráče integrovat se odjezd autobusem na fotbalový kemp.

3. Sheryl nebyla jedinou dcerou trenéra Yoasta

Zatímco ve filmu je Sheryl zobrazována jako kouzelná pomocnice trenéra Yoasta, milující fotbal, ve skutečném životě nebyla jeho jedinou dcerou. Ve skutečnosti měl trenér Yoast čtyři dcery, ačkoli nejmladší je ta, na které byl založen film Sheryl.

4. Ředitel nebyl fotbalovým fanouškem

Není podmínkou, aby všichni filmaři byli super fanoušky tématu svých filmů. Pro Vzpomeňte si na Titány „Režisér Boaz Yakin však nebyl tak obeznámen s fotbalem, že musel jít na fotbalový kemp, kde se naučil dostatečně podrobně, aby měl ve filmu autoritativnější roli.

5. Cihla hozená oknem trenéra Booneho byla téměř něco jiného

Ve filmu někdo hodí cihlu oknem trenéra Booneho ve svém domě a naráží na rasové napětí ve městě kvůli jeho příjezdu. Ve skutečném životě však byla cihla stará toaleta. Rozhodně by to udělalo věci chaotičtějšími a možná i komickými, kdyby film v tomto ohledu zůstal věrný skutečnému životu.

Stream Zapamatujte si Titány hned


Populární Problémy

Madison Keys a Alize Cornet se setkají ve třetím kole US Open 2020 v sobotu. Keys a Cornet spolu hráli už třikrát, přičemž Američan se ukázal jako vítěz pokaždé.

Jean-Francois Caujolle, ředitel turnaje akce ATP Tour 250 v Marseille, byl nedávno dotázán, zda má Roger Federer v sobě ještě další wimbledonský titul.

Vlhkost ve vašem suterénu je problém z mnoha důvodů. Vlhký sklep páchne a je nepříjemný, ale je také náchylný k růstu plísní a hub, které mohou způsobit zdravotní problémy. Vlhké sklepy mají také větší pravděpodobnost problémů s ...

ATP Monte Carlo - Belluci narušuje světovou jedničku. 6 David Ferrer