Jak se dívat na 13. sezónu seriálu „Sestry manželky“ online

Jak sledovat sestry manželky online

TLC/YouTube

Sezóna 13 Sesterské manželky premiéry dnes večer, ve 20 hodin ET/PT a 19:00 CT, v síti TLC. Pro ty, kteří čekali na nové epizody pořadu, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, možná hledáte alternativní způsoby, jak sledovat dlouhodobou sérii reality. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete AXS TV sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

TV Philo

TLC je součástí hlavního 43kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

tenisové polštáře

PlayStation Vue

PlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují TLC. Můžeš přihlaste se k bezplatné 5denní zkušební verzi přímo zde (k registraci nemusíte mít PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR, ale existují určitá omezení .Hrát si

Sesterské manželky: První pohled na novou sezónu Milovaná rodina Brownových se vrací se zvukem svatebních zvonů pro Aspyn a Mitche, ale ne vše je pro čtyři manželky blaženost. Sestra manželky má premiéru v neděli 20. ledna v 20:00. Streamujte celé epizody sesterských manželek: tlc.com/tv-shows/sister-wives/ Přihlaste se k odběru TLC! bit.ly/SubscribeTLC Facebook: facebook.com/sisterwives facebook.com/TLC Twitter: twitter.com/TLC Jsme na Instagramu! instagram.com/TLC 2018-12-28T18: 00: 06.000Z

Další informace o pořadu, včetně popisů epizod, podrobností o obsazení a dalších, si přečtěte níže.

malé tenisové rakety

SESTRA ŽENY SEZÓNA 13 CAST: Podle The Cinemaholic jsou v této sezóně zahrnuti Kody Winn Brown, Janelle Brown, Robyn Alice Brown, Meri Caroline Brown, Christine Ruth Brown, Gwendlyn, Logan Taylor, Mariah Lian, Mykelti Ann, Paedon Rex, David Dayton, Aurora Alice, Savanah, Truely Grace, Ariella Mae, Aspyn Kristine, Madison Rose, Hunter Elias, Robert Garrison, Gabriel January, Ysabel Paige, Breanna Rose a Solomon Kody.

SESTER WIVES SEASON 13 EPIZODA 1: Premiérová epizoda se jmenuje Meri, sama ... a popis epizody zní, Meriina nabídka na B & B je přijata, ale nemá dost peněz na zálohu a požádá rodinu o pomoc; Kody stoupne, ale uvědomí si, že nemá peníze, a odmítne, takže Meri přijde s penězi sama.

SISTER WIVES SEASON 13 EPIZODA 2: Sister Wife Secrets je název epizody 2 a odvysílá se 27. ledna 2019. Popis epizody zní, Meri najde způsob, jak koupit nocleh se snídaní, kterou chce, bez pomoci Kody nebo sesterských manželek; pak Janelle slyší, že Meri zavřela na B & B od cizince, což vyvolalo další konfrontaci.


Dnešní večer je plný premiér v televizi, vracejících se pořadů i nových. Black Monday, Crashing, High Maintenance, a Nestydatý je jen několik z nich.


Populární Problémy

Fotbal Yale začíná 2: 0 a v sobotu se hraje Fordham. Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování hry.

Jak zabalit boty do kufru. Balení obuvi se může zdát jako oříšek, ale nemusí! Maximalizujte prostor ve svém kufru zabalením velkých bot zvlášť. Kromě toho umístěte boty do plastových sáčků, abyste ochránili své oblečení ...

Německo čeká v sobotu v mužské čtyřhře nejlépe hodnocená Česká republika.

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

Liverpool a Tottenham se v sobotu setkají ve finále Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas naživo online ve Spojených státech.

Ať už hledáte relaxační dovolenou nebo akční výlet, Maui je ideálním místem pro trávení času společně jako rodina. Najdete zde spoustu aktivit zaměřených na děti, které vám umožní objevovat ostrov a bavit se ...