Jak zažít New York City zdarma

Dokud můžete navštivte New York s rozpočtem , udělejte to ještě o krok dále a zažijte toto dynamické město zdarma. Možná vás překvapí, kolik atrakcí nestojí za to, abyste si je užili, a díky hrstce různých čtvrtí po celém městě, které můžete prozkoumat, už nebudete muset hledat další.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Zažijte New York zdarma krok 1

  1 Projděte se. Vezměte si obnošené tenisky a prozkoumejte město pěšky. Je to způsob dopravy, který většina Newyorčanů upřednostňuje, a vyhnete se placení poplatků za taxi, jízdu metrem nebo autobusem atd.
 2. Obrázek s názvem Zažijte New York zdarma, krok 2

  2 Jít nakupovat. To, že navštívíte obchod, neznamená, že musíte něco koupit!
 3. Obrázek s názvem Zažijte New York zdarma krok 3

  3 Navštivte Times Square. Není tu nic jiného než nakupování a stolování, ale je to něco, co by měl každý turista vidět, nebýt neonové podívané toho všeho.
 4. Obrázek s názvem Zažijte New York City zdarma, krok 4

  4 Užijte si parky, terénní úpravy a rekreační příležitosti v Central Parku. Procházejte se po mnoha jezerech a získejte skvělý výhled na areál, dejte si piknikový oběd, zahrajte si baseball nebo si odpočiňte na lavičce a kochejte se panorama newyorských mrakodrapů.
 5. Obrázek s názvem Zažijte New York City zdarma, krok 5

  5 Podívejte se na některé ze slavných památek New Yorku. Většina z nich má vstup zdarma a jsou přístupné veřejnosti a poskytují fantastický pohled na nejznámější prvky města. Tyto zahrnují:
  • Empire State Building
  • Veřejná knihovna v New Yorku
  • Rockefellerovo centrum
  • Nádraží Grand Central
  • Federální síň
  • Laboratoř Sony Wonder Technology
  • Muzeum imigrace na Ellisově ostrově
  • Budova Chrysler


 6. Obrázek s názvem Zažijte New York City zdarma, krok 6

  6 Zúčastněte se bezplatné prohlídky. Ty jsou často k dispozici po celém městě s mnoha různými tématy a zajímavostmi, od filmů natočených ve městě až po slavná historická místa.
 7. Obrázek s názvem Zažijte New York zdarma, krok 7

  7 Užijte si památky a zvuky newyorských čtvrtí. Můžete dělat věci, jako je nakupování z okna, chatování s místními nebo prostě procházet z ulice na ulici v SoHo, Greenwich Village, Herald Square, Columbus Circle, Tribeca, Chelsea, Lower Manhattan atd.
 8. Obrázek s názvem Zažijte New York City zdarma, krok 8

  8 Projděte se nebo projděte na kole po Brooklynském mostě. Několik pruhů pro chodce je otevřených k procházkám a nabízí nádherný výhled na centrum New Yorku.
 9. Obrázek s názvem Zažijte New York City zdarma, krok 9

  9 Projeďte se trajektem na Staten Island . Nabízí malebný výhled na newyorský přístav a co je nejlepší, je zdarma.
 10. Obrázek s názvem Zažijte New York zdarma krok 10

  10 Zúčastněte se nahrávání televizního pořadu . Mnoho populárních televizních programů, jako je Sobotní noční život , Dnešní show , Pozdní show s Davidem Lettermanem , Dobré ráno Amerika atd. jsou všechny pravidelně nahrávány v New Yorku a téměř žádný poplatek za vstupenky není součástí publika. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Vancouver Whitecaps vs Sporting Kansas City online, bez ohledu na to, kde se ve Spojených státech nacházíte.

Státní nepřátelé Eastern Michigan a Central Michigan se v sobotu setkávají na bitvě o MAC. Zde je to, co potřebujete vědět o tom, kde a jak sledovat hru.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět, než si koupíte ortézu, popruh nebo rukáv na tenisový loket, včetně našich tipů na nejlepší.

Kávové lusky jsou velmi užitečné a praktické. Šetří vám čas a námahu při přípravě kávy ve filtru a při čištění kávovaru. Kávové lusky mohou být bohužel velmi drahé. Kvalita a chuť kávy ...

Jak získat žilnaté paže. Je to znak pořezaného těla. Kulturisté, profesionální zápasníci a další nadšení sportovci vždy vypadají, že mají vyboulené žíly. Nejjednodušší místo, kde vám vyskočí žíly a zviditelní se, je vaše předloktí, ...

V neděli se Bucs a Chiefs setkají v Super Bowl LV. Zde je návod, jak můžete sledovat hru, pokud nemáte kabel.