Jak brousit plevel bez mlýnku

Všichni jste připraveni zabalit misku nebo vyválet kloub, ale nemáte mlýnek. Bez obav! Svůj plevel můžete stále rozdrtit, aniž byste museli používat věci, které už pravděpodobně ležíte kolem domu. Vyzkoušejte jednu z následujících alternativ, jak rozdrtit plevel, abyste se mohli ke kouření vrátit co nejdříve.

Metoda 1 z 5: Sekání trávy nůžkami ve skle

 1. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 6

  1 Umístěte své marihuanové pupeny do sklenice. Naplňte čistou sklenici na pití až do poloviny plnou plevele. Můžete použít buď suchou nebo lepkavou plevel. Ujistěte se, že je plevel volně zabalený, abyste jej mohli snadno nasekat.
  • Pokud máte hodně plevele, nasekejte ho v několika dávkách.


  Spropitné: Panák funguje skvěle na malé množství plevele. 2. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 7

  2 Do sklenice vložte čisté nůžky. K sekání trávy použijte běžné nůžky. Nůžky omyjte mýdlem a teplou vodou nebo je opláchněte octem, abyste je vyčistili. Poté vložte nůžky dolů do plevelných pupenů a začněte stříhat.
  • Pokud používáte skleničku, je v pořádku použít malé nůžky, jako jsou nůžky na nehty nebo nůžky na knír.
 3. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Step 8

  3 Ořezávejte pupeny, dokud nejsou dostatečně malé kousky. Jednoduše otevřete a zavřete nůžky, abyste sekli plevel. Při krájení otáčejte šálkem, abyste usnadnili sekání všech plevelů. Pokračujte v řezání, dokud pupeny nemají požadovanou velikost.
  • Je -li to nutné, promíchejte plevel koncem nůžek, aby se odkryly velké kousky, které je ještě třeba stříhat.
  reklama

Metoda 2 z 5: Pomocí mince a lahvičky s pilulkou

 1. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 1

  1 Umístěte pupeny marihuany do prázdné lahvičky od pilulek. Umyjte starou lahvičku od pilulek mýdlem a vodou. Poté nádobu naplňte asi do 3/4. Plevel volně zabalte, aby ho mince mohla rozbít.
  • To funguje nejlépe se suchým plevelem, ale může také rozdrtit lepkavý plevel.

  Variace: Jakýkoli malý kontejner s víkem bude fungovat. Můžete například použít také kanystr na film nebo malou nádobu na potraviny, která se používá na omáčky. 2. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Krok 2

  2 Vložte do láhve čistý penny nebo desetník. Můžete použít jakoukoli malou minci, ale penny nebo desetník bude fungovat skvěle. Vložte minci na horní vrstvu plevele nebo ji zatlačte dolů do plevele. Vzhledem k tomu, že se mince při protřepávání bude pohybovat po kontejneru, nemusíte se o její umístění starat.
  • Umyjte minci nebo ji dezinfikujte dezinfekčním prostředkem na ruce, alkoholem nebo octem. Zabráníte tím proniknutí choroboplodných zárodků na váš plevel.
 3. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 3

  3 Zašroubujte víčko zpět na lahvičku s pilulkami. Nasaďte víčko zpět na láhev a ujistěte se, že je těsné. Tím zabráníte vypadávání plevele, zatímco budete s kontejnerem třepat. Nepokoušejte se setřást plevel bez víka.
  • Pokud víčko tlačí dolů na láhev, jednoduše ji zatlačte dolů na nádobu.
 4. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 4

  4 Lahvičku s pilulkou protřepávejte 1–2 minuty. Nastavte si časovač nebo sledujte hodiny, abyste si mohli načasovat sami. Držte lahvičku s pilulkami v ruce a energicky s ní zatřeste. Když s ním zatřesete, mince rozřezá a rozdrtí pupeny na malé kousky.
  • Použijte stejný pohyb, jaký byste použili k zatřepání maraky.
 5. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 5

  5 Zkontrolujte plevel, abyste zjistili, zda je to požadovaná velikost. Po 1–2 minutách protřepávání lahvičky s pilulkami otevřete nádobu a zkontrolujte, zda je vaše plevel dostatečně malý na použití. Pokud tomu tak není, nasaďte víčko a lahvičku protřepávejte další 1–2 minuty. Pokračujte v třepání, dokud nebudete spokojeni s velikostí kusů.
  • V závislosti na tom, jak silný je váš plevel, může chvíli trvat, než získáte požadovanou velikost. Počítejte s tím, že budete nádobou protřepávat alespoň 5 minut.
  • Tato metoda je bezpečná a efektivně mele, takže je to skvělá volba pro každodenní broušení.
  reklama

Metoda 3 z 5: Pomocí mlýnku na kávu

 1. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Step 9

  1 Umístěte plevel do mlýnku na zrnkovou kávu. Na plevel můžete použít jakýkoli typ mlýnku na kávu. Přidejte plevel na řádek plnění. Zabalte jej volně, aby jej mlýnek snadněji rozsekal. Poté nasaďte víko na mlýnek.
  • Mlýnek na kávu je skvělý, když potřebujete rozdrtit svazek plevele najednou. Nejlepší je však použít suchý plevel, protože lepkavý plevel lze hůře čistit. Pokud nevymažete všechen plevel z mlýnku, může se přimíchat do kávových zrn.
 2. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 10

  2 Zapněte mlýnek na kávu na 5 sekund. Zapojte mlýnek na kávu, pokud používá elektřinu. Poté stiskněte tlačítko „zapnuto“ nebo „mletí“ a zapněte mlýnek. Počítejte do 5, poté brusku vypněte.
  • K načasování mlýnku můžete také použít analogové hodiny nebo hodinky.
 3. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 11

  3 Pokračujte v drcení plevele, dokud nedosáhne požadované velikosti. Otevřete mlýnek a zkontrolujte plevel, zda nejsou kousky dostatečně malé. Pokud tomu tak není, pokračujte v drcení plevele až na 5 sekund, dokud nebudete spokojeni s velikostí kusů. Kontrolujte jej často, abyste jej omylem nezemleli příliš jemně.
  • Po rozemletí plevele důkladně vyčistěte mlýnek na kávu, aby vaše káva nebyla obohacena THC.

  Spropitné: Mlýnek na kávu je určen k mletí kávy na jemný prášek. Plevel je však těžké použít, pokud je rozemlet na prášek. Místo toho chcete, aby vaše plevel byl o něco větší, než jsou obvykle sušené bylinky.

  reklama

Metoda 4 z 5: Řezání plevele nožem

 1. Obrázek s názvem Brousit plevel bez mlýnku Krok 12

  1 Palice marihuany položte na čisté prkénko. Nejlepší je použít plastovou prkénko, protože se bude snáze čistit. Začněte malým množstvím plevele, abyste snížili riziko pořezání. Plevel dejte doprostřed prkénka, aby při sekání neklesl přes bok.
  • Tuto metodu můžete použít buď se suchým nebo lepkavým plevelem, ačkoli je nejlepší, když je plevel suchý.
 2. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Step 13

  2 Pomocí čistého nože bez zubů nasekejte pupeny na malé kousky. Pokud ho máte, použijte k dosažení nejlepších výsledků kuchařský nůž. Držte čepel nože nad plevelem na 1 konci a poté ji prořízněte. Zvedněte čepel, přesuňte ji asi o 1 mm a poté znovu nakrájejte na plevel. Pokračujte v řezání plevele, dokud se nedostanete na druhý konec.
  • Pokud si myslíte, že kousky jsou stále příliš velké, otočte prkénko, abyste mohli plevel snadno krájet na druhou stranu. Poté proveďte druhý průchod a nakrájejte ho na menší kousky.
  • K sekání plevele můžete technicky použít jakýkoli nůž. Ostrý nůž bez zubů však funguje nejlépe, zejména u lepkavé plevele.
 3. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Step 14

  3 Sekejte pomalu, abyste se neporezali. Nedržte plevel na místě rukou, protože byste se mohli pořezat. Místo toho položte nůž a ruku na plevel a pomalu sekejte. To by vám mělo pomoci odstranit plevel, aniž by se pohnul z místa.
  • Nakrájejte trávu, jako byste nasekali česnek nebo bylinky.
  reklama

Metoda 5 z 5: Mletí plevele maltou a tloučkem

 1. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Step 15

  1 Před použitím třecí misky se ujistěte, že je váš plevel suchý. Sušený plevel se snáze brousí, zvláště pokud používáte třecí misku. Než ji rozdrtíte, zkontrolujte, zda je plevel suchý a nelepivý. Pokud není suchý, zkuste jej umístit na půl hodiny do mrazáku, než ho rozetřete.
  • Tato metoda funguje nejlépe pro malé množství. Navíc je to tradiční způsob drcení bylinek.

  Věděl jsi? Chcete-li plevel vysušit, nechte ho 5–15 dní odležet v místnosti o teplotě 16 až 21 ° C s nízkou vlhkostí a dobrou cirkulací vzduchu. Plevel kontrolujte denně, abyste zjistili, zda je křupavý, což znamená, že je připraven. Nejlepší je nespěchat tento proces pomocí sušičky nebo trouby, protože to změní chuť a účinnost. 2. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Step 16

  2 Umístěte plevel do malty. Malta je mísa, do které se vejdou vaše bylinky, a vtřete do nich paličku, abyste je rozdrtili. Naplňte maltu asi do poloviny, aby bylo místo, kde se plevel může pohybovat. Zabalte jej volně, aby se snadněji brousil.
  • Nejlepší je brousit jen tak na 1 spoj najednou. Pokud drtíte více, rozdrťte plevel v menších dávkách.
 3. Obrázek s názvem Grind Weed without a Grinder Step 173 Pomocí tlouku rozdrťte plevel na menší kousky. Palička je nástroj, který používáte k drcení bylinek v hmoždíři. Zatlačte paličku dolů do plevele a ručně ji rozetřete. Neustále pohybujte paličkou kolem mísy a drťte plevel. Přestaňte brousit, až budete spokojeni s velikostí svých kusů.
  • Při drcení plevele použijte pevný tlak.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč byste měli brousit trávu? Není to nezákonné? Promiň, jsem zmatený. Potřebovali byste rozdrtit plevel, aby bylo snazší dát do misky nebo udělat spoj. To je pro lékařskou marihuanu. Je to lepší lék proti bolesti než opioidy a naprostá nutnost pro onkologické pacienty, aby jim dodali chuť k jídlu, kterou jim chemo odnáší.
 • Otázka Mohu použít prázdnou krabici na tabák k drcení plevele bez mlýnku? DYLAN THEIL Můžete použít cokoli, co lze zavřít. Ujistěte se, že nic nemůže uniknout. Doporučuje se použít lahvičku s pilulkami, protože je to běžná věc, která má víko a dostatek místa na otřesení mince.
 • Otázka Proč by si někdo myslel, že lékařská marihuana je nezákonná? I když je to v mnoha státech legální, na federální úrovni je to stále technicky nezákonné. (Státy mohou vytvářet zákony, které jsou přísnější než federální zákony, ale nejsou shovívavější.)
Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Svůj plevel můžete rozbít prsty, ale může dojít k jeho rozmačkání. Navíc se některé krystaly THC mohou vyluhovat z plevele a ulpívat na vašich prstech.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Novak Djokovic se v neděli utká s Daniilem Medveděvem ve finále Australian Open a chce vyhrát svůj devátý titul Down Under.Fila je značka sportovního oblečení, která je široce známá svými teniskami. V případě, že se vám boty zašpiní nebo zašpiní, oficiální web Fily navrhuje pouze otřít si boty mýdlem a vodou. Pokud vám tyto tipy na čištění nefungují, ...

Obléci si převlek upíra může být vzrušujícím únikem z vašeho každodenního života. Můžete předstírat, že máte sílu, rozvahu a vytříbenou osobnost, aniž byste se museli starat o negativa, jako upír ...Jak vyrobit tuňákový sendvič. Během první světové války se konzervovaný tuňák stal oblíbeným zdrojem bílkovin u spojeneckých vojáků a od té doby si jeho popularita mezi západními zeměmi zvyšuje, zejména ve formě tuňáka ...PACER je běžící test, který ukazuje, kolik kol můžete udělat. Může to být zábavné, ale většinou je to frustrující. Jste více unavení, že bolest v boku pálí, musíte běžet rychleji, všechny ty zábavné věci. Tady je ...