Jak vypadat jako upír

Ať už se jen oblékáte na příležitost, nebo si přejete trvale převzít upírský styl, osvojení upírského vzhledu se může stát uměleckou formou. Je to rozhodně stylový vzhled a můžete si s ním užít spoustu zábavy na kostýmní párty nebo jako každodenní styl. Pokud to plánujete každý den, dopřejte si ráno více času!

kde koupit tenisovou raketu

Metoda 1 ze 4: Příprava tváře jako upír

 1. Obrázek s názvem Vypadat jako upír Krok 1

  1 Mít bledou kůži. Upíři jsou údajně nemrtví a vycházejí jen v noci. To znamená, že jejich kůže je obvykle bledší než průměrná barva lidské kůže. Pro bledší pleť, použít základ který je světlejší než váš odstín pleti. Použijte podklad, který je o jeden nebo dva odstíny světlejší než vaše pleť.
  • Make -up nadace obvykle přichází v různých tloušťkách a stylech, včetně pudru nebo krému. Pro upírské účely použijte silnější základ.
  • Uprostřed obličeje naneste základ a pracujte směrem k čelisti. Míchejte pomocí prstů nebo štětce podle základu, který používáte.
  • Pokud máte tmavou pleť, nebojte se! Upíři mohou mít všechny různé druhy odstínů pleti. Jen si pamatujte, že byste se měli vyhýbat slunci, takže se chcete vyhnout tomu, abyste vypadali, jako byste měli tmavé opálení.


 2. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 2

  2 Použijte tmavé oční linky. Upíři jsou dramatičtí a vypadají noční. Mohou být také stovky let staré. Chcete vypadat, jako byste možná viděli věci, které by nikdo vidět nemohl. Chcete -li to odstranit, použijte tmavé oční linky a případně stín, abyste získali správný vzhled.
  • Naneste oční linky a použijte malé množství tmavě fialových očních stínů s černou řasenkou. To pomůže vašim očím „vyskočit“ o něco více než obvykle, což vám poskytne dramatický vzhled.
  • Dobré jsou i světle červené oční stíny kolem očí. To naznačuje konotace, že vypadáte nemrtvě nebo krvavě.
  • Pro dramatičtější vzhled použijte tmavší oční stíny na horní část očí a světlejší oční stíny pod oči.
 3. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 3

  3 Nechte rty krvavě rudé. Rty jsou obvykle nejživější částí upírského líčení. V závislosti na vaší pleti a zamýšleném vzhledu použijte někde mezi jasně červenou a krvavě červenou.
  • Přejít na základní matný styl. Pokud je to žádoucí, použijte místo rtěnky lesk na rty.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Oblékání jako upír denně

 1. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 4

  1 Noste tmavé oblečení. Tmavé barvy jsou oděvy upírů. Když se podíváte do skříně, snažte se vyhýbat věcem s jasnými, lesklými nebo pastelovými barvami. Místo toho se přiklánějte k věcem, které jsou pevné a temné. Chcete vypadat jako stvoření noci, ne jako model outletového obchodu.
  • Vyhněte se nápadným značkám a košilím se spoustou potisků. Černé tričko a černé džíny jsou skvělým každodenním upírským vzhledem.
  • Nemusíte nosit jen černou. Trochu barvy může také fungovat. Tmavé fialové a tmavě modré jsou stejně vhodné jako černé.
 2. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 5

  2 Obleč se. Další upírský vzhled je starý, formální, viktoriánský styl. Oblečte se, jako byste byli připraveni vyrazit na noc do města. Nosíte komplikované, tmavě zbarvené oblečení, které by se mohlo zdát zastaralé, aby působilo dojmem nemrtvých.
  • Pro ženy jsou pro upírský styl skvělé efektní černé sukně, černé nebo červené topy se zvonovými rukávy, korzetové topy a černé šaty.
  • Pro muže zkuste sako tmavého obleku nebo kabát se starožitnými knoflíky. Pro dokonalý upírský styl noste tmavé kalhoty s bílou košilí na knoflíky.
 3. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 6

  3 Mějte nějaké 'každodenní' upírské oblečení. Pravděpodobně se nebudete chtít každý den oblékat, jako byste měli namířeno na pohřeb. Černé úzké džíny s červeným, purpurovým nebo černým topem pomohou vytvořit pohodlnější a současnější upírský vzhled.
  • Pro dívky vypadají černé sukně s rubínovým designem úžasně, ale vyhýbejte se oblečení z obchoďáku, které je označováno jako téma „upírů“. Když si vezmete tričko Twilight, nebudete vypadat jako upír, bude to vypadat jen jako fanoušek.
 4. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 7

  4 Noste správné boty. Obecně upíři neběhají v teniskách nebo teniskách. Potřebují správný druh formální obuvi, aby si udržely správný vzhled.
  • Pro chlapce jsou vždy nejlepší volbou robustní boty. Pro správný vzhled můžete nosit tmavé kožené šaty nebo velké černé pracovní boty. Doc Martens bude fungovat dobře.
  • Pro dívky by boty měly být tmavé a elegantní. Špičaté byty nebo malé podpatky budou fungovat, stejně jako Black Doc Martens.
 5. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 8

  5 Prakticky se oblékněte. Jen proto, že chcete vypadat jako upír, neznamená, že budete ignorovat obavy z počasí a oblékání ve vaší škole. Bylo by nepraktické oblékat se, jako byste šli na ples z 18. století, když je venku 90 stupňů.
  • V chladném počasí upíři obvykle nosí dlouhé sametové pláště v černé nebo červené barvě, nebo koženou bundu nebo černý trenčkot.
  • Když je horko, budete pravděpodobně muset uvolnit těžký make -up a silné vrstvy, ale zkuste se držet černého oblečení a zůstat uvnitř.
 6. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 9

  6 Použijte nějaké upírské doplňky. Několik starých doplňků může pomoci spojit upírský vzhled a vypadat, jako byste od 17. století kráčeli zadními uličkami Londýna. Navažte výměnné obchody, bleší trhy a obchody se starožitnostmi a najděte levné staré doplňky. Dokonalý bude kterýkoli z následujících:
  • Kapesní hodinky
  • Psi
  • Starožitné brože nebo špendlíky
  • Staré náhrdelníky
  • Stříbrné náramky a náramky
  • Amulety
  reklama

Metoda 3 ze 4: Stáhnutí kostýmu upíra

 1. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 10

  1 Zvažte nošení tesáků. Tesáky jsou charakteristickým znakem upíra. Pokud se oblékáte jako upír a chcete, aby lidé okamžitě pochopili, jak se oblékáte, tesáky to zvládnou. Pokud nosíte tesáky, najděte si malé, které nevypadají nevkusně. Plastové tesáky z automatu na mince v obchodě s potravinami budou vypadat hloupě.
  • Se zubními čepicemi se mnohem lépe mluví než s plným náustkem a vypadají přirozeněji.
  • Můžete také dělat tesáky akrylem, kousky slámy nebo dokonce kousky vidličky.
  • Po nasazení tesáků naneste tyčinku na rty, abyste se vyhnuli nepořádku.
 2. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 11

  2 Noste pelerínu. Chcete, aby vaše pláštěnka byla buď tmavé barvy, nebo červená, pokud chcete trochu vyniknout. Pláště jsou další velmi rozpoznatelnou součástí upírského stylu. Můžete si vyrobit vlastní pelerínu z látky nebo roušky, nebo si ji koupit v místním obchodě.
 3. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 12

  3 Oblečte si elegantní oblečení. Pokud chcete svůj kostým skutečně posunout na další úroveň, měli byste zkusit nosit elegantní a mírně zastaralé oblečení. Pro muže je dokonalým kostýmem volánová smokingová košile, černé kalhoty a černé boty. Můžete dokonce nosit cummerbund, pokud vás to osloví. U žen bude elegantní top a dlouhá splývavá sukně perfektně doplňovat vaše tesáky a pelerínu. Nezapomeňte nosit tmavé barvy.
 4. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 13

  4 Zvažte líčení. Použití očních stínů k ztmavení očí a bílá barva na obličej, aby váš obličej vypadal bledší, dodá vašemu upírskému kostýmu obrovskou podporu. Také si můžete nalakovat nehty na fialově nebo červeně. Díky muži nebo ženě budete vypadat ještě strašidelněji.
 5. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 14

  5 Noste kontakty. Oči upíra slouží k hypnotizování ostatních, proto je dobré dát svým očím něco navíc. Jiskřivé nebo lesklé kontakty mohou být příjemným doplňkem upírského kostýmu nebo vzhledu. Buďte s nimi tak kreativní, jak chcete, a prozkoumejte různé barvy a možnosti.
  • Kontakty zlaté barvy vám poskytnou vzhled upíra Twilight. Pokud chcete být trochu extrémnější, zkuste krvavě červené, černé nebo dokonce „kočičí oči“.
  • Buďte tak neobvyklí a kreativní, jak chcete.
  • Mnoho upírů nosí přes den sluneční brýle, aby jim ostré sluneční světlo neublížilo na očích.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Styling vlasů jako upír

 1. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 15

  1 Ztmavte si vlasy. Černé vlasy jsou pro upíry obvykle nejlepší sázkou. Vytváří dramatický vzhled kontrastující s vaší zesvětlenou tváří. Zvážit barvení vlasů na tmavší odstín , nebo jít až do jet black.
  • V některých případech může být pruh bílé, fialové nebo červené skvělý pro získání upírského stylu ve vlasech. Zvažte ztmavnutí vlasů a zahrňte jeden barevný pruh, jako byste v určitém okamžiku ze sebe měli strach.
  • Blondýnky, zrzky a lidé s jakýmkoli stylem a barvou vlasů mohou dosáhnout dobrého upírského vzhledu. Jakákoli barva bude fungovat, pokud bude dobře fungovat s vaší pletí.
 2. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 16

  2 Narovnejte si vlasy. Upírské vlasy jsou obvykle ploché, rovné a vypadají dramaticky. Použijte žehličku na vlasy poté, co si umyjete a vysušíte vlasy, pokud máte kudrnaté vlasy, abyste odstranili ten provizorní visící vzhled.
  • Všechny druhy střihů mohou vypadat jako upírské střihy, ačkoli záhadný, plný tělový střih má obvykle nejlepší účinek na ženy. Volné kudrlinky nebo vlny mohou pomoci vytvořit smyslný, tajemný vzhled, podle toho, pro co jdete.
  • Muži mohou vytáhnout dlouhé nebo krátké styly, ale uhlazený zadní střih střední délky, který je po stranách krátký, bude pro upíra vždy vypadat dramaticky a zlověstně. Je to klasický vzhled Bela Lugosi.
 3. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 173 Zvažte netradiční střih. Zkuste mít vlasy na jedné straně dlouhé a na druhé oholené téměř jako plešatý nebo techno upír. Můžete také vyzkoušet a mohawk nebo dredy . Upírský vzhled je flexibilní a lze jej přijmout s čímkoli, co vám vyhovuje. Zvažte netradiční styly a střihy, abyste získali svůj vlastní jedinečný vzhled.
 4. Obrázek s názvem Vypadej jako upír Krok 18

  4 Pečujte o své vlasy. Upíři jsou elegantní stvoření, pyšní na svůj vzhled a styl. Ať už se rozhodnete pro úpravu vlasů, udržujte je dobře upravené, bez roztřepených konečků a v lesklém, lesklém stavu.
  • Vlasy si pravidelně myjte a snažte se je alespoň jednou za měsíc ostříhat.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud bych do školy nosil upírské oblečení, souhlasil by můj učitel? Záleží zcela na učiteli, ale většina učitelů by s tím pravděpodobně neměla problém, pokud vaše škola nemá přísný dress code.
 • Otázka Jak reagují upíři na krev? Možná tak, jak to dělají zvířata, když ucítí kořist - mohou vypadat ostražitěji a soustředěněji, nebo zírat na krev, jako by hladový člověk zíral na teplé jídlo.
 • Otázka Co když nemohu nosit kontakty? Abyste vypadali jako upír, nepotřebujete kontakty. Mnoho z nich má přirozenější barvy očí, přestože jsou často zobrazeny červenými očima.
 • Otázka Už mám ostré zuby, potřebuji ještě tesáky? Ne, ostré zuby jsou skvělé, tesáky nejsou nutné.
 • Otázka Mám bledou kůži, ale nechci nosit rtěnku. Mohu bez něj stále vypadat jako upír? UndyneTheCat Ano, můžete si dělat, co chcete. Ne všichni upíři nosí rtěnku. Vezměte si například Marceline z Adventure Time. Nenosí žádný makeup, přesto je stále upírkou.
 • Otázka Mají být upíři sami a mít špatnou osobnost? Ne všichni upíři mají špatnou náladu a jsou osamělí. Docela půvabný je například hrabě Dracula.
 • Otázka Co když budu muset nosit školní uniformu? Upíři nejsou nijak specificky oblečeni, takže na uniformě nezáleží. Pokud se vám podaří vypadat bledě, možná s krvavě rudými rty a možná tesáky, pak je úplně v pořádku, že nosíte uniformu.
 • Otázka Co mám dělat, když se moji přátelé začnou ptát na můj život mimo školu? Nechci jim říkat, že jsem upír! Vymyslet něco. Řekněte jim, že máte práci na částečný úvazek nebo něco podobného, ​​cokoli, co by skrylo vaši pravou identitu,
 • Otázka Co když nesmím nosit tmavý make -up? Jen aby vaše pokožka vypadala opravdu bledá a lepkavá, a snažte se, aby vaše oči vypadaly zapadlé.
 • Otázka Mohou mít upíři vlnité vlasy? Tak určitě. Upíři nemusí vypadat nijak určitým způsobem.

Populární Problémy

Námořní móda se stala populární ve třicátých letech 19. století, skok začal obrazem mladého prince Alberta Edwarda, oblečeného v námořnickém obleku. Http://www.vogue.com/946330/best-nautical-style-vogue-archives/ Od té doby má námořní styl ...Lakers a Heat se ve středu setkají na 1. hře finále NBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.Jak změřit velikost britské podprsenky. Zatímco obchody mají obvykle různé velikosti podprsenky, obecně existují dvě věci, které je třeba při měření velikosti podprsenky vypočítat: velikost pásku a velikost košíčku. K tomu vše, co potřebujete, je ...

Tenisové bodování a pravidla jsou dost komplikovaná a neexistuje jednotný názor na to, jak vznikly.Jak odebrat palmu. Odstranění palmy je něco, co můžete udělat, pokud jste si vědomi rizik. Palmy jsou velmi těžké a mohou poškodit blízké stavby, zvažte proto pronájem firmy na odstraňování stromů. Pokud chcete odstranit ...Thanasi Kokkinakis přišel ze sestavy, aby porazil nejlepšího semena Tomáše Berdycha v Los Cabos a rezervoval si místo ve svém prvním finále ATP Tour.