Jak vyrobit květinový kostým

Můžete se naučit, jak vyrobit květinový kostým na Halloween nebo na další kostýmní párty. Buďte kreativní a můžete si vyrobit květinový kostým pro dospělého, dítě nebo dokonce pro vašeho mazlíčka. Existuje spousta různých druhů květin a jak vypadá váš kostým, je omezeno pouze vaší představivostí. Začněte krokem 1 níže a zjistěte, jak na to.

Část 1 ze 3: Daisy Crown

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 1.jpeg

  1 Změřte obličej. Změřte kolem obličeje osoby, která bude nosit kostým květiny. Pokud vyrábíte domácí kostým sedmikrásky nebo jiný květinový kostým pro psa, změřte mu kolem krku.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 2.jpeg

  2 Odřízněte a pomačkejte základní smyčku. Odřízněte 2 palce (5,08 cm) široký pruh látky (nejlepší je tenká plsť), která měří vzdálenost kolem obličeje osoby nebo krku psa plus 2 palce (5,08 cm) dlouhou. Tato tkanina bude vypadat nejlépe, pokud je zelená. Dále látku pomačkejte přeložením na polovinu podélně a poté zatlačením podél záhybu žehličkou udělejte ostré záhyby.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 3.jpeg

  3 Vytvořte si lístky. Nakreslete okvětní lístky na bílý nebo žlutý filc. V dolní části vytvořte okvětní lístky o šířce 3 palce (7,62 cm) a nechte je zužovat do bodu v horní části. Délka okvětních lístků je na vás. Možná budete chtít, aby každý okvětní lístek byl tak dlouhý jako obličej osoby.
  • Vytvořte dostatek okvětních lístků, které by mohly obejít celou látkovou pásku na kostýmu sedmikrásky nebo slunečnice. Ponechejte 2 palce (5,08 cm) na jedné straně pro zapínání na suchý zip.


 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 4.jpeg

  4 Nakrájejte a pomačkejte okvětní lístky. Vystřihněte každý okvětní lístek a složte každý okvětní lístek na polovinu podélně. Stiskněte žehličkou, aby se vytvořil záhyb.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým květiny Krok 5.jpeg

  5 Rozložte okvětní lístky. Roztáhněte pruh látky na pracovní plochu. Skládaná, pokrčená strana by měla směřovat k vám. Nyní sklopte spodní část 0,55 palce (1,27 cm) každého okvětního lístku pod a umístěte okvětní lístky v řadě do středu textilního pásu a vnořte záhyby. Špičatý hrot okvětních lístků by měl směřovat od vás.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 6.jpeg

  6 Připojte okvětní lístky. Navlečte jehlu pro ruční šití s ​​odpovídající palcovou nití o délce 18 palců (45,72 cm). Uvazujte uzel na 1 konci nitě. Zatlačte jehlu přes zadní část pruhu látky nahoru skrz skládanou část prvního okvětního lístku. Netahejte jehlu a nit skrz hlavní tělo okvětního lístku, jak chcete, aby vyčnívalo, když máte oblečený květinový kostým. Ručně přišijte všechny okvětní lístky tímto způsobem a pomocí skládaného stehu připevněte přeloženou část každého okvětního lístku k pruhu látky.
  • Zkuste použít delší nit, ale pokud je to nutné, rozdělte šití na části.
 7. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým květiny Krok 7. jpeg

  7 Přidejte uzávěr. Odřízněte 2 palce (5,08 cm) dlouhý pásek na suchý zip. Oddělte hrubé a fuzzy strany a poté připněte hrubou stranu suchého zipu na horní stranu pásu látky v místě, kde jsou 2 palce další látky. Poté připněte fuzzy stranu suchého zipu na spodní stranu textilního pásu, na opačné straně, pod okvětní lístek. Ručně přišijte suchý zip na místo.
 8. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 8.jpeg

  8 Oblečte si kostým. Omotejte čelenku okvětní lístky osobě kolem obličeje nebo kolem krku. Pokud se nosí kolem obličeje, možná budete muset zasunout bobby kolíky pod látkový proužek, aby držel na místě. Pokud okvětní lístky nebudou stát rovně, můžete na zadní stranu nalepit bílá plastová brčka, aby se postavila. reklama

Část 2 ze 3: Listové zbraně

 1. Obrázek s názvem Make a Flower Costume Step 9.jpeg

  1 Vytvořte si vzor. Nakreslete tvar listu na velké kousky zelené plsti. Namísto ponechání svislého pásu pro stonek proveďte místo toho připojený vodorovný pás. To bude použito k výrobě manžety pro připevnění k paži.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 10.jpeg

  2 Vystřihněte a dokončete svůj list. Vystřihněte vzor, ​​který jste vytvořili. Můžete také namalovat některé žíly na list nebo přidat další doteky, jako malovanou nebo plyšovou berušku.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým květiny Krok 11. jpeg

  3 Přidejte suchý zip. Budete muset vystřihnout čtverec suchého zipu a přilepit jej nebo přišít na manžetu. Ujistěte se, že je ve velikosti, která se vejde tam, kam chcete. Kolem lokte je nejlepší.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 12.jpeg

  4 Nasaďte si listy. Udělejte jednu nebo dvě pro každou ruku a nasaďte si je, až budete hotovi. reklama

Část 3 ze 3: Korpus květináče

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 13.jpeg

  1 Pořiďte si květináč. Měl by to být velký květináč typu květináče (širší u základny než vaše boky). Mělo by být také vyrobeno z plastu místo terakoty nebo podobných materiálů.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 14

  2 Vyřízněte několik děr. K vyříznutí celého dna hrnce budete muset použít nůž nebo tavicí techniku. Potom budete také chtít vyrazit čtyři stejně rozmístěné otvory do boku hrnce, pod okraj.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 15.jpeg

  3 Vytvořte si ramenní popruhy. Vyrobte si ramenní popruhy pomocí bungee nebo paracordu s háčky na konci. Můžete také použít tlustý motouz, pokud potřebujete více nastavitelnou délku. Pokud chcete, můžete tyto řemínky namalovat zeleně.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým květiny Krok 16.jpeg

  4 Připevněte ramenní popruhy. V otvorech, které jste vytvořili po stranách, přivažte popruhy na květináč.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 17.jpeg

  5 Nasaďte hrnec. Hrnec položte na tělo a položte popruhy na ramena, aby hrnec držel vzhůru.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým květiny Krok 18. jpeg

  6 Přidejte finální úpravy. Můžete přidat několik konečných úprav, například mít vycpaného červa visícího z vrcholu nebo lepení řemeslné trávy kolem vnitřku rtu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Promění vás to ve skutečnou květinu? Ne, fakt ne. Pokud jste v tom, hrajete roli (možná). Ale je to jen kostým.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vystřihněte tvar listu ze zelené plsti nebo papírové lepenky a přišpendlete ho k ruce nositele kostýmu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Svinovací metr
 • Zelená bavlněná tkanina
 • Nůžky
 • Žehlička a žehlicí prkno
 • Bílá nebo žlutá plsť
 • Popisovač
 • Ruční šicí jehla
 • Odpovídající vlákno
 • Zapínání na suchý zip


Populární Problémy

Stojící stojka je pokročilá technika vyvažování paží, kterou běžně provádějí gymnastky, jogíni, roztleskávačky a další akrobatičtí sportovci. I když zvládnutí vyžaduje určitý čas, je to dovednost, kterou může každý odemknout za předpokladu, že ...

Kombinace nejlepších atributů všech dobových velikánů - Federerův forhend, Nadalovy rozehrávky, Samprasovo podání - k vytvoření dokonalého hráče.

Jak odstranit likvidaci odpadků. Odstranění likvidace odpadků může být drahé, pokud si najmete instalatéra. Když budete svoji práci dělat sami, ušetříte peníze a je to jednoduchý proces. Použitím několika nástrojů a provedením několika kroků budete ...

Ukázka finále US Open 2018 dvouhry mužů.

Jak vyrobit nudle. Toto těsto na vejce a mouku vytváří mnohem hedvábnější a chutnější těstoviny, než jaké byste dostali v krabici. Na jeho výrobu nepotřebujete ani strojek na těstoviny, přestože vám ušetří čas. Jakmile jsou nudle hotové, chutnají nejlépe, když ...

Kazety Nintendo 64 mohou být někdy vybíravé, a pokud je některá z nich špinavá, konzole ji pravděpodobně nedokáže přečíst. Nebojte se, protože tento článek vám ukáže několik způsobů, jak vyčistit kazetu, abyste si mohli užít jakoukoli hru ...