Jak vyrobit odpalovač granátů

Výroba jednoduchých odpalovacích zařízení z domácích materiálů je zábavná a levná. V závislosti na munici, kterou chcete střílet, můžete použít různé metody pro výrobu domácího odpalovacího zařízení pro předměty, jako jsou uzávěry lahví na vodu nebo dokonce munice Nerf.Metoda 1 ze 2: Výroba ručního spouštěče víček

 1. 1 Shromážděte lahve s vodou. Pro munici nejlépe fungují standardní válcové lahve s vodou. Chcete lahve vyrobené z tenčího plastu, které můžete snadno rozdrtit, když jsou prázdné. Nezničte je však.
  • Lahve ve velikosti dvanáct uncí jsou nejběžnější a fungují k tomuto účelu velmi dobře.
 2. 2 Twist prázdné lahve. Se zavřenými víčky otočte každou prázdnou láhev těsně pod štítkem. Chcete se kroutit, dokud neucítíte, jak tlak v láhvi vyboulí horní polovinu. Může to trvat několik zvratů.
  • Budete muset držet úchop na obou koncích, aby se zkroucená část nemohla vzpřímit.
  • Když se horní část nemačká, ale cítí se pevně pod tlakem, láhev je připravena.
 3. 3 Zkroucenou část přelepte páskou. Pomocí širokého pruhu pásky držte pevně, abyste obešli zkroucenou část lahve a zabránili jejímu odvíjení. Lepicí páska funguje dobře.
 4. 4 Povolte víčko. Pokud chcete jednoduše střílet víčkem takto bez odpalovacího zařízení, povolte víčko, dokud se nezačne snadno otáčet, ale bez odtlakování lahve. Poté zamiřte pryč od lidí, domácích zvířat a křehkých předmětů a pomocí dlaně rychle otočte čepicí. Tlak v láhvi unese víčko několik yardů.
 5. 5 Shromážděte dvě tuby. Dvě tuby, které máte, by měly být stejně velké, zhruba 16 “až 24“ dlouhé a o průměru, který umožní munici do láhve s vodou snadno klouzat po nich pouze gravitací.
  • Široké poštovní schránky, které lidé používají pro plakáty nebo plány, fungují dobře a snadno je najdete na poště nebo v jiném obchodě s poštovními potřebami. Nejdůležitější je zajistit, aby byly dostatečně široké pro lahve.
 6. 6 Vyřízněte 1/2 ”z první zkumavky. Pomocí nůžek ustřihněte první trubičku v přímce od konce ke konci. Rozviňte to natolik, abyste mohli měřit 1/2 palce (1,3 cm) a proveďte další řez rovnoběžně s prvním.
  • Odstraněný proužek bude 1/2 palec (1,3 cm) široký a stejně dlouhý v původní trubici.
 7. 7 Pásku zlepte páskou. Přeložte trubku zpět do válce a dobře ji přelepte lepicí páskou, aby se šev po délce trubice nemohl znovu otevřít. Hotový výrobek bude vypadat jako stejná trubice, ale bude mít a 1/2 o 1,3 cm menší obvod než originál.
  • Vyzkoušejte, zda se tato trubice nyní pohodlně vejde do druhé zkumavky. Měl by vklouznout dovnitř, aniž by však mohl snadno vypadnout.
  • Pokud při shromažďování trubek najdete ten, který se pohodlně vejde do větší trubkové trubice, můžete tuto část přeskočit, ale většina poštovních trubek má příliš velký rozdíl ve velikosti a stačí jednu oříznout.
 8. 8 Přilepte jeden konec ořezané trubice. Pomocí lepicí pásky uzavřete otvor na jednom konci menší trubice. Tento konec menší trubice budete v podstatě používat jako ramrodu k tlačení lahví s vodou dolů po sudu větší trubice, takže se ujistěte, že je to pevná páska.
 9. 9 Z větší trubky 1 “od konce vystřihněte obdélník. Vezměte větší tubu a na jednom konci nakreslete obdélník o něco větší než vámi zvolené láhve s vodou. Vytvořte však obdélník 1 palec (2,5 cm) od skutečného konce trubky.
  • Protože místo řezání z konce trubice necháváte 2,5 cm, budete muset do nakresleného obdélníku vypíchnout otvor a odtud jej vystřihnout.
  • V hotovém výrobku bude tento otvor místem, kde munice z láhve s vodou spadne do zásobníku ze zásobníku.
 10. 10 Odřízněte další obdélník z opačného konce. Držte trubku před sebou tak, aby otvor z prvního obdélníku směřoval nahoru. Otočte trubku o 90 stupňů ve směru hodinových ručiček (proti směru hodinových ručiček, pokud jste levák) a nakreslete druhý obdélník (stejné velikosti) na opačný konec trubice. Vytvořte tento obdélník také 1 palec (2,5 cm) od konce, ale vyřízněte pouze tři ze čtyř stran.
  • Nechte jednu z dlouhých stran neporušenou. Tím se na konci vytvoří klapka. V hotovém výrobku bude tato klapka fungovat jako vyhazovač kazety pro láhev poté, co jste spustili víčko.
 11. jedenáct Připojte hrot hlavně. Vezměte větší láhev, jako je dvoulitrová láhev, a odřízněte hrdlo. Odtamtud také odřízněte výtok z láhve. Pomocí lepicí pásky zajistěte kus přes konec větší trubice na stejném konci jako klapka vyhazovače kazety.
  • V zásadě chcete vytvořit trychtýř, kde je zúžený konec dostatečně velký, takže se do něj vejde ústí láhve s vodou, ale ne celá láhev. Poté, co jste provedli škrty, může mít kus mírný tvar kopule jako víčko šálku Slurpee.
  • V hotovém výrobku tento kus zabrání tomu, aby každá láhev s vodou mohla zcela vypadnout z tuby a přitom ponechala dostatečně velký otvor, aby se před vypálením mohl objevit uzávěr.
 12. 12 Ze dvou boxů na obličejové tkáně vystřihněte vrcholy a jedno dno. Pomocí nůžek odstřihněte vrcholy z obou krabiček na tkáně, ale pouze z jednoho z nich odstřihněte dno. Skládejte krabici s oběma odstraněnými na krabici s odstraněným pouze horním dílem a spojte je páskou. Hotový výrobek bude vypadat jako jeden extra hluboký papírový box.
 13. 13 Vystřihněte klapku do spodní části krabičky na tkáně. Stejně jako u klapky na větší trubici, uřízněte tři strany spodní části nyní většího tkáňového boxu a vytvořte klapku. Nechte jednu ze dvou delších stran neporušenou.
  • Zde budete do zásobníku dávkovat další náboje.
 14. 14 Tape boxy přilepte nebo přilepte na dřívější, plně odstraněný obdélník ve větší tubě. Zajistěte plně odstraněný otvor (nikoli část klapky) v krabičkách na tkáně přes plně odstraněný obdélník (opět ne klapkový) větší trubice. K tomu můžete použít lepidlo nebo lepicí pásku.
 15. patnáct Vložte časopis. S municí na láhev s vodou, kterou jste vyrobili dříve, naplňte zásobník odpalovacím zařízením otevřením klapky a vložením jedné nebo více lahví dovnitř víčky směřujícími ke špičce hlavně trychtýře.
  • Všimněte si, jak vlastně jen jedno kolo (láhev) propadne otvorem do tuby.
 16. 16 Zajistěte kolo menší trubkou. Pomocí zataveného konce menší trubice zatlačte náboj do hlavně. Chcete tlačit menší trubičku, dokud nedrží kolo na místě, přičemž víčko vyčnívá z hlavně trychtýře.
  • Netlačte příliš silně, protože pravděpodobně nakonec oddělíte trychtýřový sud od větší trubice, kam jste jej připevnili.
 17. 17 Vystřelte kolo. Držte odpalovací zařízení pod jednou paží s rukou na hlavni, která ponechá vaši druhou paži volnou, aby uvolnila a otočila víčkem, aby vypálila kolo ve stejných krocích uvedených v části 1.
 18. 18 Vyhoďte použitou kazetu. Zvednutím klapky vyhazovače náboje se zaříznete do přední strany hlavně, můžete jednoduše naklonit odpalovací zařízení a vyčerpaná kazeta snadno vypadne.
 19. 19 Znovu načtěte spouštěč. Zatáhněte ramrodovou trubku zpět z konce tubusu hlavně tak daleko, abyste vyčistili podávání zásobníku, a vaše další kolo v zásobníku zapadne na místo. Zatlačte ramrodovou trubku znovu dopředu, dokud se nové kolo nenasadí proti špičce hlavně trychtýře, a nebudete uzamčeni a nabiti, abyste mohli znovu střílet. reklama

Metoda 2 ze 2: Výroba podvěsného spouštěče Nerf

 1. 1 Shromážděte materiály. Tento design vyžaduje jednu stopu dvoupalcových trubek z PVC, koncovku pro dvoupalcové PVC, lepidlo PVC, lepidlo, suchý zip, pružinu, plastové disky, otvírák na konzervy, vrtačku, pravítko , a hodně munice.
 2. 2 Pružinu přilepte na vnitřní stranu PVC koncovky. Nejlepší pružiny pro tento design jsou dlouhé, střední vinuté tažné pružiny, jako jsou ty, které se nacházejí na vnitřní straně „hadů“ v praktických kanystrech, které vyskočí při otevření. Tuto pastu nalepte přímo do středu koncovky z PVC.
 3. 3 Na druhý konec pružiny přilepte plastový kotouč. Tento plastový disk můžete snadno vystřihnout z domácnosti, například z prázdné lahve od pracího prostředku. A co je nejdůležitější, rozřízněte disk o průměru 1,5 ”, aby se snadno vešel naplocho dolů do PVC trubky. Vycentrujte tento kotouč na opačný konec pružiny a připevněte jej lepidlem.
 4. 4 Do PVC trubky vyvrtejte dva otvory. Chcete -li vyzkoušet, jak hluboko můžete navinout pružinu do trubice, než vyvrtáte první otvor, nasaďte koncovku na trubku, aniž byste ji lepili, a zatlačte plastový kotouč úplně dolů pravítkem. Pomocí toho změřte, jak daleko se pružina stočí po trubce, a vyvrtejte první otvor v trubce o půl palce mělčí než stlačený kotouč. Vyvrtejte druhý otvor na opačném konci trubky asi jeden palec od konce.
  • každý otvor perforuje obě strany trubky v dokonale rovné linii. Použijte dostatečně velký vrták, abyste mohli otvorem zasunout otvírák na konzervy.
 5. 5 Pomocí lepidla z PVC nalepte koncovku na trubičku. Jakmile máte vyvrtané otvory, můžete nalepit koncovku, která drží pružinu na místě na trubce. Před testováním spouštěče budete chtít lepidlo nechat třicet minut zaschnout.
 6. 6 Připevněte spouštěč ke své oblíbené pistoli Nerf pomocí suchého zipu. Aby tento odpalovací zařízení připomínalo granátomet M203, můžete jej připevnit pod hlaveň karabinové pistole Nerf nebo Airsoft se suchým zipem. Jednoduše odlepte plastovou podložku ze suchého zipu a jeden konec položte na trubku a druhý na pistoli.
  • Můžete použít typy suchých zipů bezpečných na zeď, které vám dokonce umožní snadné odstranění suchého zipu, kdykoli budete chtít.
  • U vybraných modelů Nerf, jako je Recon, můžete použít zaměřovač, který se připevní k pistoli a místo toho sklouzne. Připevněte tento kus k trubici a můžete odpalovací zařízení připnout k pistoli, kde klouže a zapadne na místo.
  • Stejně snadno můžete tento design používat, aniž by byl připojen k něčemu jinému.
 7. 7 Spusťte odpalovací zařízení. Zatlačte pružinu úplně dolů a poté zasuňte klíč otvíráku plechovky do otvoru vyvrtaného ve spodní části tuby. Při zavádění odpalovacího zařízení bude pružina udržovat vinutou.
 8. 8 Načtěte spouštěč. Tento design pojme tunu šipek Nerf. Vložte šipky do sad po pěti nebo šesti, aby zůstaly rovné, když padají dolů po trubce. Pro naplnění tuby můžete umístit asi tři z těchto vrstev. Jakmile naložíte tubu, položte na plastovou munici druhý plastový kotouč se stejným průměrem jako ten první, který jste do trubice nařízli. Při vyjímání otvíráku na konzervy ze spodní sady otvorů podržte tento disk a vložte jej zpět do horní sady otvorů v horní části hlavně.
  • Pokud stále máte nějaké staré střelivo Nerf s kuličkovým typem, tyto se vejdou do tuby a také efektivně pálí.
 9. 9 Spusťte odpalovací zařízení. Nyní stačí namířit odpalovací zařízení a vytáhnout otvírák na konzervy zpět, jako by to byl úderník. Vysoká zátěž munice nemusí při nárazu explodovat (samozřejmě), ale šíření munice vám dává mnohem efektivnější představu o poloměru výbuchu.
  • Stejně jako u M203 je úhel odpalovacího zařízení způsob, jakým míříte. Procvičte si několikrát střelbu, abyste získali představu o trajektorii startu, a pak budete moci obratně zamířit obratem.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžu s tím střílet skutečné granáty? Je hrozný nápad vůbec vypouštět skutečné granáty, takže navrhuji, abyste to nedělali.
 • Otázka Mohu to použít jako vědecký experiment? Ano, pokud máte povolení školy.
 • Otázka Co mohu použít místo suchého zipu při připevňování něčeho na granátomet? Můžete zkusit pásku, ale pokud používáte pásku, ujistěte se, že je to elektrická páska (pro sílu) a zkuste ji omotat, dokud se téměř nepohybuje.
 • Otázka Jak daleko to střílí? Metoda č. 2 vystřelí přibližně 25-30 stop s 20 soupeřícími koly. Je to nejlepší pro poslední příkop.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nastavit cíle! Můžete nastavit další lahve s vodou nebo jiné cíle, které budou fungovat na vašem střelbě.
 • Dobře navinuté lahve mohou střílet víčka několik yardů, takže byste pravděpodobně měli používat odpalovací zařízení venku.
 • Pokud měla láhev s vodou nedávno kapalinu, unikající tlaková pára bude vypadat jako kouřová stopa z vystřelené střely!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Čepice bude mít dostatečnou rychlost, aby potenciálně ublížila, takže buďte vždy opatrní. Spouštěč Nerf je lepší nápad, pokud skutečně chcete mít přestřelku s přáteli.
 • Nestřílejte na domácí zvířata nebo na něco křehkého.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Dvě stejné trubice dostatečně velké, aby pojaly láhev s vodou
 • Několik dvanácti uncových lahví s vodou
 • Dvě krabice na obličejové tkáně
 • Role lepicí pásky
 • Silné nůžky
 • Dvoulitrová láhev
 • Vrtačka
 • Část jedné stopy z PVC trubek o průměru dva palce
 • Super lepidlo
 • Suchý zip
 • Jaro
 • Klíč k otevření plechovky barvy
 • Nerf munice
 • Pravítko


Populární Problémy

Díky tomu, že svět je občas nejistý, je snadné zjistit, že se ve svém životě cítíte stále pesimističtěji. A i když jste obecně optimistický člověk, je snadné nechat své přátele, kteří mají menší naději, táhnout ...'Paley Center Salutes The Good Place' oceňuje kritikou uznávaný seriál NBC. Zde je návod, jak sledovat speciální online bez kabelu.

Tenisová událost také přišla o čtvrtou nasazenou dvouhru žen Agnieszku Radwanskou.Jak nasadit podvazky. Podvazky, také známé jako rovnátka, poskytují větší oporu než pásy a slouží jako praktické a profesionální příslušenství. Nasazování je celkem snadné, ale musíte si vybrat velikost a styl, který vám bude vyhovovat ....