Jak sledovat silvestrovskou show NBC online 2020–2021Getty Carson DalyPokud se chcete dívat na silvestrovské oslavy na NBC online, existují možnosti, i když nemáte kabel. Akce 2020–2021 slibuje, že bude hvězdami nabitá noc, a to i tváří v tvář pandemickým předpisům a všemu, co je jedinečné v roce 2020. Akce začíná ve 22 hodin. Východní.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde ZOBRAZIT X streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

velikost tenisových raket pro mládež

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, show můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, show můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Pojďme hrát tenis

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, show můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

vrazit dovnitř

Novoroční náhled NBC

Carson Daly bude opět hostit živou akci, která začíná ve 22 hodin. Východní/21:00 Centrálně na Silvestra. Událost se bude vysílat hodinu, pak si udělejte krátkou přestávku na místní zprávy. Poté se vrátí v 23:30. Eastern pro konečné odpočítávání do 12:30 východního/Pacifiku. Toto je jeden z několika silvestrovských speciálů vysílaných dnes večer ve velkých vysílacích sítích.

Píše NBC o události: Vysílání bude zahrnovat vystoupení z celé země od AJR, Busta Rhymes s Andersonem. Paakem, Chloe x Halle, CNCO, Jasonem Derulo, Goo Goo Dolls, Kylie Minogue, Pentatonix, Bebe Rexha s Doja Cat, Blake Shelton, Gwen Stefani a Sting představovat Shirazee. Carson Daly se vrátí hostit silvestrovský speciál NBC přímo ze srdce Times Square. Spojením Dalyho jako spoluhostitelů bude Amber Ruffin, hvězda Peacock's The Amber Ruffin Show a spisovatelka Late Night se Sethem Meyersem, a Stephen tWitch Boss, DJ a co-výkonný producent The Ellen DeGeneres Show… Se zdravím a bezpečností nejvyšší obava, nebude veřejný přístup k silvestrovskému odpočítávání plesu na Times Square. Veřejnost je zvána k sledování celostátního vysílání NBC na Silvestra 2021 ″ z domova na NBC.

Zde je náhled na noc:

Těsně před NBC Silvestr 2021 vysílá, budou moderovat Hoda Kotb a Jenna Bush Hager z NBC News Silvestr: Útěk od roku 2020 . NBC popisuje událost jako primetime NBC News specialita, která zdůrazňuje nejzábavnější a nejpovídanější videa a trendy roku 2020 a také nejneobyčejnější a nejinspirativnější momenty roku. Dvouhodinové speciální vysílání od 8 do 10 hodin a představí rozhovory s Lauren Ash, Skylar Astin, Andrea Canning, Carson Daly, Dylan Dreyer, Akbar Gbaja-Biamila, Kelly Clarkson, Willie Geist, Brad Goreski, Savannah Guthrie, Lester Holt, Matt Iseman, Sheinelle Jones, Carson Kressley, Preacher Lawson, John Legend, Jane Levy, Loni Love, Howie Mandel, Josh Mankiewicz, Chris Mann, Craig Melvin, Natalie Morales, Keith Morrison, Dennis Murphy, Alex Newell, Al Roker, Blake Shelton, Gwen Stefani, Chris Sullivan, Johnny Weir a více.


Populární Problémy

Každý se jednou za čas urazí, bez ohledu na pohlaví, rasu nebo věk. I když pravděpodobně očekáváte, že se v určitém okamžiku budete cítit slovně opovržení, nezmizí to bolest, rozpaky ani ponížení, když se to stane. Naučit se jak...

Jak držet harmoniku. Harmoniky jsou základem tak rozmanitých hudebních žánrů, jako je country a western, blues, jazz, folk a dokonce i rock and roll. ...

„Undertale“ je v herní komunitě fenomén. Je známý pro složitou a zábavnou příběhovou linii. Ve hře si můžete vybrat buď Pacifist Route, Neutral Route nebo Genocide Route. Trasa genocidy, jedna z dalších ...

Jak hrát Kickball. Kickball je skvělá a snadno hratelná hra, která je vhodná pro všechny věkové skupiny. Pravidla jsou podobná baseballu, ale používáte gumový míč o velikosti fotbalového míče. Hru můžete hrát uvnitř i venku, ...

Přesunutí kola Peloton není tak těžké. Zatímco samotný rám je těžkopádný a těžký, pokud máte přítele, který vám pomůže, lze to udělat rychle a snadno. Pokud se stěhujete z jednoho domu do druhého, můžete použít ramenní panenku a ...