Jak platit za rovnátka

Potřebujete, nebo vaše dítě, rovnátka? Rovnátka jsou drahá, takže by vás mohlo zajímat, jaké možnosti za ně musíte zaplatit. Ve skutečnosti existuje celá řada možností, od plánů bezúročných plateb po charitativní organizace. Jaká možnost je pro vás nejlepší, bude záviset na vaší finanční situaci a vaší poloze. Když se seznámíte se všemi různými možnostmi platby za rovnátka a jejich výhodách a nevýhodách, můžete se dobře informovat, jakou cestou se vydat.

Metoda 1 ze 3: Přímé platby za rovnátka

 1. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 1

  1 Zaplaťte celé ošetření předem, abyste získali slevu. Pokud si můžete dovolit všechny náklady na rovnátka dopředu, může to být atraktivní volba. Slevy za zaplacení celých nákladů najednou se liší kancelář od kanceláře, ale obvykle se pohybují kolem 3% až 7%. To je značná úspora, když vezmete v úvahu, že léčba rovnátka je v průměru kolem 5 000 $.
  • Pokud se rozhodnete platit tímto způsobem, platbu provedete během návštěvy, při které se nasazují rovnátka.


 2. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 2

  2 Použijte platební plán a plaťte v průběhu času bez úroků. Mnozí považují za dobrou možnost použít platební plán nabízený ordinací ortodontisty. Obvykle přichází bez úroku, takže ušetříte peníze při procházení bankou, ale stále můžete zaplatit náklady v průběhu času. Specifika se liší kancelář od kanceláře, ale mnohé vyžadují zálohu ve výši 25% a zbytek plateb rozloží na dobu léčby.
  • Doba léčby se liší, ale obvykle to trvá přibližně dva roky.
  • Mnoho ortodontistů bude ochotno upravit plán tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Stačí se zeptat a oni by měli být ochotni s vámi spolupracovat na nalezení plánu, který bude fungovat
 3. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 3

  3 Navštivte zubní školu za zvýhodněné náklady. Často můžete ušetřit značnou částku peněz za ošetření rovnátek prostřednictvím zubní školy. Kompromisem je, že péči získáte spíše od rezidenta než od lékaře. Na obyvatele však vždy dohlížejí zkušení ortodontisté, takže mnozí to považují za dobrý způsob, jak ušetřit peníze. Obvykle můžete touto metodou ušetřit zhruba třetinu nákladů na běžnou léčbu. reklama

Metoda 2 ze 3: Využití vaší banky a pojištění

 1. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 4

  1 Získejte bankovní finance na výplatu po delší dobu. Pokud je platební plán nabízený bez úroků od vašeho ortodontisty mimo váš finanční dosah, můžete použít třetí stranu, například banku. Výhodou získání půjčky nebo platebního plánu prostřednictvím banky je, že můžete náklady rozložit na delší časové období, někdy na pět až sedm let. Temnější stránkou je, že to přijde se zájmem, což přispěje k celkovým nákladům.
  • Promluvte si se svým ortodontistou o možnostech platby třetími stranami. Mnoho z nich je nabízeno prostřednictvím samotné ortodontické ordinace.
  • Případně se můžete obrátit na svou banku a zeptat se na její možnosti financování zubního lékařství.
 2. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 5

  2 Použijte HSA. HSA je zdravotní spořicí účet. Jsou to účty, na které jde určité množství peněz z vaší výplaty. HSA může být použito pro kvalifikované léčebné výdaje a jeho primárním prodejním bodem je, že nepodléhá federální dani z příjmu a na rozdíl od FSA (flexibilní spořicí účet) se prostředky HSA převádějí rok od roku.
  • Abyste získali HSA, potřebujete nejprve HDHP nebo plán s vysokým odpočtem zdraví.
  • Aby mohl váš ortodontista používat HSA k zaplacení rovnátek, musí věřit, že rovnátka vám pomohou předcházet onemocnění dásní. HSA nemůžete použít k pokrytí kosmetických výdajů.
  • Kontaktujte svou pojišťovnu ohledně toho, zda máte nárok na FSA a jak se přihlásit.
 3. Obrázek s názvem Platba za rovnátka Krok 6

  3 Použijte FSA. FSA je flexibilní spořicí účet. Lze je získat, aniž byste měli plán High-Deductible-Health a očekávaná výše příspěvku na běžný rok je k dispozici na začátku roku. To jsou dvě výhody FSA oproti HSA. Částka vaší výplaty je zadržena, aby tvořila FSA. Na začátku roku tedy zaplatíte rovnátka v plné výši předem a poté provádíte platby prostřednictvím svého FSA bez úroků po celý rok.
  • Kontaktujte svou pojišťovnu ohledně toho, zda máte nárok na FSA a jak se přihlásit.
 4. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 7

  4 Pomozte s náklady pomocí pojištění. Pokud vaše práce nabízí zubní plán, obraťte se na oddělení výhod, abyste zjistili, na co se ortodoncie vztahuje, a podrobnosti o slevě. Zubní pojištění často kryje kdekoli od 25% do 50% nákladů.
  • Pokud nemáte zubní pojištění, můžete vyhledat pojistku prostřednictvím webových stránek jako http://www.dentalplans.com/ . Tato možnost zahrnuje zaplacení ročního poplatku za účelem získání slev u zúčastněných ortodontistů.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Získání pomoci s platbami

 1. Obrázek s názvem Platba za rovnátka Krok 8

  1 Požádejte člena rodiny o půjčku. Pokud máte prarodiče nebo jiné příbuzné, kteří mají spoření na takové věci, zeptejte se, zda by byli ochotni nabídnout půjčku. Výhodou získání půjčky od člena rodiny, nikoli od banky, je to, že jako rodina pravděpodobně získáte lepší nabídku z hlediska úroků.
 2. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 9

  2 Použijte CareCredit. CareCredit je kreditní karta, kterou lze použít k úhradě léčebných výloh. Umožňuje vám zaplatit výdaje v plné výši a poté provádět platby na kartě v průběhu času. Jednou z výhod CareCredit oproti běžným kreditním kartám je, že mají možnosti propagačního financování, které vám umožní vyhnout se placení úroků, pokud zaplatíte určitou částku během propagačního časového období, což je 6, 12, 18 nebo 24 měsíců. , v závislosti na zvolené možnosti. Kroky pro podání žádosti a používání CareCredit zahrnují:
 3. Obrázek s názvem Platit za rovnátka Krok 10

  3 Použijte slevový zubní plán. Spojení slevového zubního plánu vám umožní získat rovnátka za snížené náklady. Najděte slevové zubní plány ve své oblasti pomocí INeedDentalBenefits.com. Pak budete muset zaplatit asi 100 dolarů ročně, abyste byli v plánu. Ortodontisté ve vaší oblasti, kteří se do plánu podepsali, pak poskytnou zubní péči včetně rovnátek za snížené náklady.
 4. Obrázek s názvem Platba za rovnátka Krok 11

  4 Pokud je to možné, použijte Medicaid. U rodin s nízkými příjmy může Medicaid někdy pokrýt část nákladů na rovnátka. Zda vy nebo vaše dítě máte nárok na pomoc Medicaid s rovnátky, závisí na vašem příjmu a stavu, ve kterém žijete. Medicaid se obvykle bude vztahovat pouze na případy, kdy jsou rovnátka považována za nezbytná pro zdravotní účely, nikoli kosmetiku.
  • Ověřte si, zda splňujete podmínky, na oficiálních webových stránkách společnosti Medicaid.
 5. Obrázek s názvem Platba za rovnátka Krok 12

  5 Pokud máte nárok, použijte zubní charitu. Dvě z největších charitativních organizací pro zubní práci jsou Úsměvy mění životy a Úsměvy na celý život. Smiles Change Lives požaduje náklady na závazek 600 USD a zbytek nákladů si pak pokryje sám. U obou charitativních organizací můžete zjistit, zda splňujete podmínky, a požádat o financování složených výzev prostřednictvím svých webových stránek.
  • Obě tyto charitativní organizace jsou určeny pouze pro děti od 10 do 18 let.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám jíst, když mám rovnátka? Ponožkový loutkový člověk Většina potravin je bezpečná, pokud jde o jídlo se rovnátky; nicméně zjistíte, že spousta potravin se vám snadno zasekne mezi závorky. Abyste zůstali v bezpečí, jezte obecně měkká jídla, jako jsou těstoviny, nudle a polévka, zvláště když máte rovnátka utažená. Vyhněte se tvrdým a žvýkacím jídlům, která je obtížné jíst, jako jsou bonbóny, popcorn, tučné maso, guma, ořechy a karamel. Váš ortodontista by vám měl poskytnout seznam toho, co byste neměli jíst s rovnátky.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zeptejte se svého ortodontisty, pokud máte nějaké dotazy ohledně placení za rovnátka.reklama

Populární Problémy

Podívejte se na některé ohromující rekordy, které lze na letošním French Open vytvořit.

Fanoušek v Brazílii v průběhu let nábožensky sbíral boty modelů, které měl na svědomí Roger Federer. Oddaný fanoušek také hovořil o svém snu získat dvojici podepsanou samotným Rogerem Federerem.

Jak říct trenérovi, že končíte. Přestat se sportem může být obtížné rozhodnutí, ale neměli byste se bát informovat o novinkách svého trenéra. Možná budete potřebovat více času na školní práci, nebo vás kvůli zranění příliš mnoho ...

Pokud čtete tento článek, můžete mít pocit, že vám něco chybí, že nemáte něco, co máte rádi a o co byste ve svém životě chtěli usilovat. Pravděpodobně vám bylo řečeno, abyste „následovali svou vášeň“, ale to může být rozhodně ošidné, pokud ...

Wisconsin a Tennessee se v sobotu setkají v Knoxville s poutavou nekonferenční bitvou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Sluneční hodiny jsou zařízení, které pomocí polohy slunce odráží čas. Vzpřímená hůl, nazývaná gnomon, je umístěna tak, aby vrhala stín na předem označenou tvář slunečních hodin. Jak se slunce pohybuje po obloze, pohybuje se i stín. ...