Jak se dívat na Letní ligu Celtics vs Hawks online

Celtics Hawks letní ligové hodinky

Getty Romeo Langford z Boston Celtics se těší na letní ligovou akci.

Boston Celtics a Atlanta Hawks se střetnou v neděli 8. srpna v show Summer League v Cox Pavilion v Las Vegas.

Hra (čas zahájení 16:00 ET) bude vysílána na národní úrovni v televizi NBA. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry Celtics vs Hawks Summer League online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos NBA TV přes Prime Channels . Amazon Prime i televizní kanál NBA můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Prime NBA TV

Jakmile se zaregistrujete do televizního kanálu Prime NBA, Celtics vs Hawks můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBA TV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavních kanálů a doplněk Sports Plus, které lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Celtics vs Hawks můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos NBA TV a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra. Tato možnost nepřichází s bezplatnou zkušební verzí, ale je to nejlevnější možnost dlouhodobého streamování s NBA TV a svůj první měsíc (Sling Orange + Sports Extra) můžete získat za 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Celtics vs Hawks můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. NBA TV je součástí Choice a výše, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

kolik let je povoleno ve stolním tenise

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Celtics vs Hawks můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Náhled Celtics vs Hawks

Letní liga umožňuje mladým hráčům (obecně nováčkům, druhým ročníkům a vynikajícím hráčům G League) získat pevné postavení před vstupem do ligy a také poskytuje týmům příležitost vyzkoušet si různé sestavy s novými a vracejícími se hvězdami. Pro tyto dva týmy to bude obojí, i když v obou družstvech je hodně nezkušených hráčů.

K vidění bude Jalen Johnson z prvního kola Hawks, zatímco mladí hráči jako DeVaughn Akoon-Purcell a Jordan Bell budou soutěžit o místo na soupisce. Letošní celkový výběr č. 10, Cam Reddish, nebude hrát, protože se vzpamatovává z chirurgie jádrového svalu.

Nemyslím si, že bude docela připraven na letní ligu, generální manažer Atlanty Řekl Travis Schlenk . Říkali, že to byl šest až osmitýdenní proces (zotavit se z operace). Máme na to čtyři týdny. Na kurt se dostane pravděpodobně až koncem července. Dostaneme ho sem příští týden a dostaneme se na vrchol jeho rehabilitace. Měli jsme ho tady minulý týden, takže jsme ho viděli, viděli ho naši lékaři. V této oblasti jde všechno skvěle.

Na druhé straně je strážce Celtics Romeo Langford tím, kdo bude pravděpodobně těžit z letní ligové hry. Langford prodělal operaci pravého zápěstí loni na podzim a říká, že letos v létě využije svých příležitostí, aby se vyřádil.

Toto je moje první léto, kdy nejsem zraněný a jsem schopen být zdravý a nemám žádné operace a podobné věci, Řekl Langford . Mám pocit, že jsem opravdu neukázal nic, co bych opravdu dokázal.

Opravdu jsem nebyl schopen tolik střílet nebo tolik pracovat na své střele ... jen jsem dokázal opakovaně chytit míč, dodal Langford. S rukama dokážu mnohem víc, protože teď je to lepší.

Asistent trenéra Atlanty Matt Hill bude sloužit jako hlavní trenér v celé letní lize, zatímco asistenti Hawks Jamelle McMillan a Marlon Garnett spolu s trenérem College Park SkyHawks Steve Ganseyem budou pomáhat. Asistent trenéra Celtics Joe Mazzulla povede Boston v akci letní ligy.

Zde je předběžný pohled na soupisku letní ligy pro každý tým:

Atlanta: Jalen Johnson, Sharife Cooper, Skylar Mays, Jeremiah Martin, Justin Jaworski, Ibi Watson, Max Heidegger, DeVaughn Akoon-Purcell, Admiral Schofield, Nahziah Carter, Eric Moreland, Juwan Durham, Javin DeLaurier, Jordan Bell

Boston: Carsen Edwards, Guard Payton Pritchard, Guard Yam Madar, Guard Romeo Langford, Guard Aaron Nesmith, Forward Dedric Lawson, Forward Sam Hauser, Forward K.J. Lawson, útočník Zach Auguste, Center Aric Holman, Center


Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat každý fotbalový zápas Auburn online bez kabelu v roce 2019.

Jak zabránit tomu, aby váš pes jedl trávu. Vezmeme -li psa na procházku nebo ho necháme hrát na dvoře, může to představovat zajímavé, ale celkem běžné chování psů: pojídání trávy. Jíst trávu může signalizovat mnoho věcí, včetně nutričních ...

Chcete dnes vidět tu nejpodivnější věc na internetu? Už nehledejte!

Druhá událost mistrovství světa ATP v claycourt Masters 1000 začíná 2. května v Madridu.

Váš průvodce streamováním 'Programu ochrany princezen' online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.