Jak vybrat bezpečné hračky pro psy

Pro psy nejsou hračky luxusem. Jsou nezbytné pro dobré zdraví. Pomáhají odrazit nečinnost a nudu. Také nám umožňují vybudovat si pouto s našimi domácími mazlíčky. Měli byste se však ujistit, že svému psovi dáváte hračky, které nepředstavují vlastní hrozbu pro bezpečnost vašeho chlupatého přítele.Část 1 ze 3: Vyhýbání se nebezpečným hračkám

 1. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 1

  1 Nedávejte psovi příliš malé hračky. Hračky by měly odpovídat velikosti vašeho psa. Malí psi mohou vyžadovat o něco menší hračky než jejich větší protějšky. Hračky by ale nikdy neměly být tak malé, aby je bylo možné snadno spolknout nebo uvíznout v krku vašeho psa.
  • Podobně uchovávejte mimo dosah domácích produktů, které jsou tenké a snadno se konzumují. Patří sem stuha, gumičky a provázek.
  • Protože se psi tolik liší ve velikosti, je těžké říci, co je bezpečná velikost. Je však důležité, aby to pes nemohl spolknout. Mělo by tedy být dostatečně velké, abyste si nedokázali představit, že by váš pes dostal hrdlo.
 2. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 2

  2 Zkontrolujte chemikálie v plastových hračkách. Plastové hračky mohou být bezpečné. Některé hračky však obsahují nebezpečné chemikálie. Štítky často nebudou obsahovat úplný seznam přísad, ale budou inzerovat, pokud neobsahují nebezpečné chemikálie.
  • Podívejte se na štítky, které označují, že hračky jsou „bez ftalátů“ a „bez BPA“.
  • Můžete také použít své smysly k posouzení rizika spojeného s plastovými hračkami. Buďte opatrní, pokud má hračka silný chemický zápach. Jasné barvy jsou také někdy vytvářeny nebezpečnými barvivy.
  • Chcete -li pokračovat, prozkoumejte produkt online. Dobří výrobci by měli na své webové stránky uvádět informace o výrobním postupu a bezpečnosti hraček.
 3. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 3

  3 Pečlivě sledujte svého psa pomocí pískavých hraček. Pískavé hračky jsou mezi psy oblíbené a nejsou nutně nebezpečné. Váš pes však může mít pocit, že musí najít a zničit zdroj skřípání. Přitom by mohl spolknout hračku nebo pískot.
  • Pískavé hračky samy o sobě nejsou nebezpečné, váš pes na ně může být jen neobvykle agresivní. Jen je pečlivě sledujte, abyste se ujistili, že váš pes nezdá, že vytrhává vnitřnosti nebo se snaží sníst části hračky.
 4. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 4

  4 Držte se pevných měkkých hraček. Roztrhat lze jakoukoli plyšovou hračku. Měli byste se však pokusit koupit hračky, které jsou odolné, aby se váš pes nedostal do nebezpečných vnitřností hračky. Hledejte hračky, které jsou označené jako pratelné v pračce.
 5. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 5

  5 Vyhněte se surové kůži. Rawhide se může zdát jako přirozená volba, ale často je ošetřena nebezpečnými chemikáliemi. Při žvýkání se také může stát malým a snadno spolknutelným. To představuje pro vašeho psa obzvláště významné riziko.
  • Mnoho surových kůží také pochází z mezinárodního obchodu s kožešinami, který je morálně diskutabilní.
  • Pokud svým psům dáváte surovou kůži pečlivě, když váš pes žvýká surovou kůži. Ujistěte se, že kus nebyl tak malý, že by ho váš pes mohl spolknout. Dávejte pozor, pokud váš pes strhává malé jámy, které by mohly být spolknuty. Odstraňte všechny malé kousky surové kůže, které by bylo možné spolknout.
  • Dejte svému psovi surovou kůži, pouze pokud není kolem ostatních psů. Kolem ostatních psů se mohou stát konkurenceschopnými a začnou syrovou kůži jíst rychleji. Pokud klidně konzumují surovou kůži, je menší riziko zranění.
 6. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 6

  6 Vyhněte se přirozeným kostem. Psi si mohou vylámat zuby na žebrových kostech, kravských kopytách a vepřových kostech. Prasečí uši a kostní dřeň jsou méně nebezpečné, ale mohou způsobovat problémy s trávením. Zubní kosti jsou bezpečnější alternativou.
  • Kosti z vařených jídel jsou obzvláště nebezpečné. Mohou zlomit zuby, škrábat jazyky a způsobit poškození celého trávicího systému.
  • Syrové, tepelně neupravené kosti mohou být v bezpečí.
  • Kosti nohou a kosti, které byly rozřezány, se také pravděpodobně zlomí a způsobí poškození.
  • Pokud svého psa krmíte kostmi, pečlivě ho sledujte, abyste se ujistili, že neodlomil malé kousky, které by mohly být spolknuty.
  • Nedávejte kosti psům, kteří měli zubní práci.
  • Nedávejte kosti psům, pokud jsou v okolí další psi. Budou soutěžit o kost a při hře si mohou ublížit.
  reklama

Část 2 ze 3: Vybírání bezpečných hraček

 1. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 7

  1 Používejte tenisové míčky. Tenisové míčky jsou skvělou aktivní hračkou pro vašeho psa. Váš pes by neměl mít žádné riziko spolknutí tenisového míčku, pokud nebyl schopen velkou část přežvýkat. Mějte na paměti jakékoli poškození míče a často jej vyměňujte.
 2. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 8

  2 Hrajte s lanovými hračkami. Lanové hračky jsou také dobrou aktivní hračkou. Můžete si zahrát dobrou hru přetahování lanem. Váš pes by mohl zvláště ocenit kus lana ve tvaru kosti.
 3. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 9

  3 Kupte si hračky Kong nebo Busy Box. Jsou to hračky, které jsou plné pamlsků nebo kombinace lámaných pamlsků a arašídového másla. Jsou to méně aktivní hračky, ale budou vašeho psa dlouhodobě zaměstnávat. Váš pes bude muset pracovat, možná celé hodiny, aby dostal pamlsky zevnitř hračky. Díky tomu je den dobrý, líný.
 4. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 10

  4 Kupte si plyšové hračky. Plyšové hračky jsou pro psy uklidňující. Někteří psi je rádi nosí, takže se ujistěte, že je hračka pro tento účel dostatečně malá. Ostatní psi se rádi pokoušejí zabíjet plyšové hračky, proto se ujistěte, že je hračka dostatečně velká, aby ji váš pes nemohl spolknout.
  • Kupujte plyšové hračky, které jsou označeny jako bezpečné pro děti. Ty by neměly obsahovat zvláště nebezpečné náplně. Některé náplně, jako jsou skořápky ořechů a polystyrenové kuličky, jsou zvláště nebezpečné, ale žádná náplň není skutečně bezpečná k jídlu.
  • Psa byste měli sledovat pomocí plyšových hraček, abyste se ujistili, že nepronikli ven a nedostali se do vnitřností. K jídlu nejsou nebezpečné.
  • Pokud má měkká hračka vážné škrábance a slzy, vyhoďte ji, než váš pes dosáhne vnitřností.
  • Váš pes bude obzvláště potěšen měkkými osobními předměty. Košile, povlaky na polštáře a ručníky mohou nést vaši vůni, a tak se váš pes bude cítit jako doma. Buďte však připraveni na to, že tyto položky váš pes roztrhá.
  reklama

Část 3 ze 3: Dobré využití vašich hraček

 1. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 11

  1 Oběhujte své hračky. Abyste se ujistili, že váš pes své hračky neomrzí, zkuste je jednou týdně střídat v oběhu a mimo něj. Uložte pár hraček a zbytek odložte někam, kde na ně váš pes nedosáhne.
  • Pokud má však váš pes jednu oblíbenou hračku, můžete zvážit, že ji budete neustále vynechávat. To je zejména případ měkké hračky, ke které se váš pes citově připoutal.
 2. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 12

  2 Hrát na schovávanou. Když odkládáte nové hračky, nenechávejte je jen uprostřed místnosti. Dejte je za gauče a pod stoly. Váš pes ocení hračky, které potřeboval k nalezení. Váš pes také vynaloží spoustu energie na běhání ve snaze najít své hračky.
 3. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 13

  3 Nechejte si hrát různé druhy hraček. Uchovávejte hračky, které plní různé funkce. Ponechte si například jeden, který se používá pro načítání, jeden, který je nesen, jeden, který je kojený, jeden, který je hoden, a ten, který je zabit. Pravidelně vydávejte hračku s pamlsky uvnitř.
 4. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 14

  4 Okořenit je. Můžete své hračky zatraktivnit pro svého psa zavedením jedlých pamlsků. Aby hračka lépe voněla, marinujte ji v bujónu. Můžete také namazat arašídové máslo na hračky nebo do něj dát zmrazený Kool-Aid.
 5. Obrázek s názvem Vyberte bezpečné hračky pro psy Krok 15

  5 Hrajte si s nimi. Hračky by neměly být pro psy jen způsobem, jak se zabavit, ale měly by pro vás být příležitostí, jak se s nimi spojit. Hraní se svými psy je dobrý způsob, jak je socializovat. Hraní aportu v omezeném prostředí může váš domov cítit větší, než jaký je, protože váš pes bude moci běhat tam a zpět na velké vzdálenosti na malém prostoru. Díky tomu se váš divoký přítel bude uvnitř cítit pohodlně. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Měli byste nechat hračky pro psy venku? Sophie Amphlett
  Profesionální trenérka psů Sophie Amphlettová je profesionální trenérka psů a trenérka služebních psů s více než pětiletou praxí. Sophie absolvovala magisterský kurz CATCH Canine Trainers Academy s vyznamenáním v roce 2016. Je také certifikovanou instruktorkou trikových psů (CTDI) a certifikovanou instruktorkou zábavných vůní (DN-FSG1). Sophie slouží také jako dobrovolná poradkyně pro adopci a venčení psů pro Adopt-A-Pet. Sophie Amphlett Profesionální trenér psů Odborná odpověď Zkontrolujte štítek, abyste zjistili, zda byste měli nechat hračku se psem bez dozoru. Některé hračky mohou být v pořádku, pokud jsou vyrobeny z velmi silné gumy, ze které pes nemůže kousat kousky, a jsou dostatečně velké, aby je pes nemohl spolknout.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Předloktí nebo loketní berle mají manžetu, která obklopuje vaše předloktí, a rukojeť, které se držíte. Slouží k podpoře při chůzi. Pokud vám lékař poskytne berle, věnujte pozornost jejich radám, jak ...Chcete se stát vynikajícím středním záložníkem jako Xavi? Pokud ano, tyto tipy jsou jen pro vás Získejte nějaké zkušenosti s fotbalem/fotbalem. Střední záloha je nejnáročnější pozice, kterou je třeba zvládnout, protože hra se točí kolem ...Navzdory své dominanci na French Open si Rafael Nadal ze strany bookmakerů k vítězství ve Wimbledonu příliš nezvykl.

Kardinálové se ve čtvrtek utkají s Bravesem ve hře 1 jejich zápasu NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.Columbus Crew a New York Red Bulls začínají v sobotu své kampaně MLS 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.