Jak navštívit mezinárodní letiště Orlando (MCO)

Už jste někdy byli na mezinárodním letišti v Orlandu? Pokud ho potřebujete navštívit, nebuďte stranou. Tento článek vám pomůže se tam dostat.Kroky

 1. 1 Lette letadlem na mezinárodní letiště Orlando. Tak dorazí většina lidí. Toto letiště slouží milionům lidí na cestě k návštěvě Walt Disney World a dalších atrakcí na střední Floridě, takže se tam pravděpodobně setkáte s konzistentním davem. Mapa místa je k dispozici na letišti Orlando webová stránka .
 2. 2 Jeďte do parkovacích garáží pro terminály. Pokud máte vozidlo z půjčovny, pokračujte na určené místo pro vaši autopůjčovnu nebo společnost.
 3. 3 Na letiště se dostanete autobusem nebo taxíkem/limuzínou. Protože mnoho autobusových linek přijíždí na letiště ve všech denních hodinách, mohou být tyto autobusy velmi efektivní.
 4. 4 Pokud je hotel poblíž, jeďte s hotelovou kyvadlovou dopravou/autobusem. Dokonce i místa, která jsou vzdálena více než 40 minut jízdy autem, si mohou najmout jinou službu, která vám pomůže dostat se na správné místo na letišti.
 5. 5 Navigujte se kolem toto letiště. Shromáždit všechno a všechny je docela dlouhé a matoucí.
  • Ať už je raketoplán jakkoli skvělý, vezme vás od bran k terminálům a zpět, mějte na paměti, že neexistuje žádný účinný raketoplán, který by vás dovedl z jednoho terminálu do druhého. Pokud požádáte zaměstnance terminálu, mohou vám pomoci někteří najatí zaměstnanci, kteří vám mohou účtovat poplatek. Postupujte podle značek na úrovni příletů mimo budovu.
 6. 6 Najděte správný vchod do garáže pro patrony. Pro každou budovu terminálu existuje jeden. V závislosti na vaší letecké společnosti se však tato úroveň parkovacího domu může lišit. Existují tři úrovně.
 7. 7 Přečtěte si pozorně jak dopravní značky venku, tak směrovky uvnitř. Pohyb na tomto letišti může být matoucí a vynechat odbočku je snadné. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ačkoli je to nejlépe vidět ze strany brány terminálu Southwest Airlines, na jedné úrovni nad tímto letištěm je hotel Hyatt. Vstup do tohoto hotelu najdete na straně terminálu tohoto letiště.
 • Výběr jídla se může mezi různými branami/terminály lišit. Tato místa k jídlu jsou však na letišti na straně brány hojně přítomna. Přineste více peněz, než byste utratili v tradiční restauraci stejného typu venku.
 • Zkontrolujte počasí. Při příletu na toto letiště byste se měli obecně oblékat do teplého nebo horkého počasí. Teploty jsou venku asi o 10 stupňů teplejší než na většině míst v USA.
 • Adresa letiště Orlando je 1 Jeff Fuqua Blvd, Orlando, FL 32827
 • Třípísmenný kód mezinárodního letiště Orlando je MCO. MCO znamená McCoy, bývalou zemi základny letectva, která tam stála, na stejném místě. .
  • Nenechte si zmást mezinárodní letiště Orlando s letištěm Orlando-Sanford Executive. Ačkoli oba mají terminály, kde jsou cesty, Orlando International má mnohem více mezinárodních letů a služeb. Orlando Sanford Executive zároveň volí uvolněnější přístup a umožňuje méně známým leteckým společnostem dorazit do Orlanda.
 • V některých terminálech můžete najít nabíjecí stanice pro všechny ty malé položky elektroniky. To může být rozhodně velká výhoda, pokud se vám najednou vybije baterie a potřebujete najít informace o svém letu (buď voláním, nebo prohledáváním aplikace leteckých společností).
 • Podle palubních tabulek v některých budovách brány vám řeknou, že na celém letišti je bezplatné Wi-Fi. Využijte to ve svůj prospěch.

reklama

Varování

 • Nepokoušejte se chodit na toto letiště pěšky. Silnice v okolí bývají zaplaveny hustým provozem a vzhledem ke složitosti silničních oblastí nejsou dostupné pěšky.
 • Většina míst k pronájmu automobilů je na místě a většina z nich je typu firemního typu, proto na to upozorněte.
 • Nezastavujte se z jakéhokoli důvodu v parkovacích pruzích na úrovni příletů nebo na úrovni zavazadel na letišti, pokud nedojedete taxíkem (bude to odjezd pouze pro taxi). Budete tlačeni hvizdem policisty, který řídí provoz, a nebude se bát vám podat lístek, pokud nebudete dodržovat jejich pravidla.
 • Letiště MCO je zdaleka největším letištěm v celém státě Florida. Buď opatrný.
 • Pochopte, že řádky pro bezpečnostní screening TSA jsou téměř vždy dlouhé. Plánujete tam být po dobu a minimální dvě hodiny před odletem, abyste se mohli odbavit. Připravte si palubní vstupenku a identifikaci pro každého člena vaší cestovatelské party. Věnování tohoto času navíc by mělo urychlit linii a zajistit, aby lidé, kteří čekají „trpělivě“ (i když si přejí, aby mohla linka cestovat rychleji) za vámi, byli mnohem stabilnější.
reklama

Populární Problémy

Během nedávného rozhovoru se Sebastianem Torokem z La Nacional bývalý kondiční trenér Rogera Federera Paul Dorochenko prozradil, jak si švýcarský maestro dokázal v neustálém vzdoru prodloužit kariéruJak zabránit podvrtnutí kotníku. Je důležité vyhnout se zranění kotníku, pokud jste sportovec nebo máte rádi fyzickou aktivitu, a vyvrtnutí jsou nejběžnějším typem zranění kotníku, kterému budete čelit. Naštěstí můžete snížit riziko kotníku ...

Berani a Seahawks se v neděli setkají v klíčové bitvě 16. týdne NFC West. Zde je návod, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.Federer na své tiskové konferenci po včerejší prohře s Milošem Raonicem pobavil publikum a uklidnil obavy.