Jak se dívat na Charlo Brothers vs Harrison & Korobov onlineGetty Jermall Charlo a Jermell Charlo uvedou své tituly na řadu v sobotu.Boxerská dvojčata Jermall Charlo a Jermell Charlo uvedou své tituly v sobotu, když se prozatímní mistr střední váhy WBC a mistr WBC lehké střední kategorie utkají s Mattem Korobovem a Tony Harrisonem.Oba souboje budou vysílány na Foxu, přičemž vysílání začne ve 20 hodin. ET. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos bojů na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících televizních kanálů bez kabelu streamovací služby:FuboTV

Fox (live na většině trhů) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat bojové vysílání na vyžádání až tři dny po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflixu nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.


Náhled

Osmadvacetiletí bratři hodili mincí, aby zjistili, komu se podaří poslední boj o přehlídku v brooklynském Barclays Center. Jermall vyhrál.

Je to splněný sen, řekl Jermell (31-0) ESPN . Konečně se vystavujeme. Fanoušci nás mohou vidět a vidět, jaký je život pro Charlose. Lidé, kteří nás vlastně neznají nebo nechápou, proč to děláme. Nyní dostali skutečný důvod to vidět. Skoro to vypadá jako spolupráce s NFL a být na Foxu. Viděl jsem reklamy. Můj syn viděl reklamy a zavolá mi.

Je čas. Byl jsem profesionálem 11 let, boxoval jsem 20 let a teď svět konečně dostal šanci nás vidět a v sobotu večer je mým úkolem jít tam a vyřídit mé podnikání.

Jermall (28-0) dodal: To je větší než pay-per-view. Já i můj bratr máme hlad. Chceme, aby fanoušci a všichni věděli, že jsme nejlepší na světě. Dříve nebo později to zbytek světa pozná.

Jermallův původní soupeř Willie Monroe Jr. měl na začátku tohoto týdne pozitivní test na zvýšené hladiny testosteronu a následně byl ze zápasu vyřazen.

Jakmile jsem slyšel o novém protivníkovi, věděl jsem, že máme na práci, řekl Jermall, podle ESPN. Nic nemůžu udělat s někým [Monroe], který byl neprofesionální. Nesklopil jsem hlavu. Věděl jsem, že se ještě pohádáme. Jsem rád, že Korobov vystoupil na talíř. Myslím, že to bude skvělý boj.

Každý boj je těžký. Na tomhle klukovi nespím. Spím toho chlapa. Žádné zklamání neexistuje. Korobov je jiný druh bojovníka než Willie Monroe, ale jsem připraven bojovat proti jakémukoli stylu.

ufc fight pass na ps4

Korobov (28-1) se před povýšením na hlavní kartu připravoval na zápas s undercard.

Bylo překvapením získat výzvu k tomuto boji, řekl Korobov podle ESPN. V sobotu večer musím být tou nejlepší verzí sebe sama. Vezmu všechny své amatérské a profesionální zkušenosti a smíchám je, abych předvedl skvělý výkon. Respektuji, že tento boj vzal Jermall Charlo, a pokusím se předvést to nejlepší. Sledoval jsem Jermallovy souboje, a protože má titul, vím, že má spoustu kvalitních dovedností. Mám schopnosti, aby to byla skvělá noc pro sebe. Přinesu všechno, co mám. Strávil jsem nějaký čas mimo prsten, ale celou dobu jsem se připravoval na chvíli takhle a nechám to spočítat.

Byla to tak velká příležitost, že jsem svému týmu okamžitě řekl ano [když to bylo nabídnuto]. K tomu celá moje práce vedla.

Harrison (27-2), Jermellův protivník, prohrál v IB 2017 boj o titul v lehké váze IBF s Jarrettem Hurdem v únoru 2017. Od té doby vyhrál všechny tři zápasy.

Doufám, že Tony Harrison je na tom nejlépe, řekl Jermell New York Post . Jsou určité věci, které dělá dobře, a my se musíme jen přizpůsobit, když se tam dostaneme. Pokud chce boxovat, můžeme boxovat a pokud chce bouchat, můžeme být agresorem.


Populární Problémy

Wimbledonská šampionka Ashleigh Bartyová otevře svou nabídku na druhý po sobě jdoucí grandslamový titul, když v prvním kole US Open 2021 nastoupí na světovou jedničku Věru Zvonarevovou 101.

Výtah je téměř dokonalé prostředí pro šprýmaře. Je snadné obtěžovat lidi, když jste stísněni na tak malém, těsném prostoru. Protože jízdy výtahem obvykle trvají méně než minutu, ujistěte se, že jsou vaše žerty rychlé a ...

Dimitrov ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Jacku Sockovi zasáhl dva po sobě jdoucí pobuřující vítěze.

Vše, co potřebujete vědět o dnešním zápase prvního kola šampionky Marie Šarapovové na Wimbledonu 2019 !.

Není to poprvé, co Federer ukázal své emoce po finále Australian Open.

Žádná žena dosud nepřekročila hranici 100 milionů dolarů v odměnách za kariéru. .