Murray znovu porazil Nadala, aby se dostal do finále Madrid Open

Tenis - Madrid Open - Andy Murray z Británie vs. Rafael Nadal ze Španělska - Madrid, Španělsko - 5. 7. 16. Murray slaví vítězství v zápase. REUTERS/Andrea Comas

Tenis - Madrid Open - Andy Murray z Británie vs. Rafael Nadal ze Španělska - Madrid, Španělsko - 5. 7. 16. Murray slaví vítězství v zápase. REUTERS/Andrea Comas

MADRID (Reuters)-Andy Murray se druhým rokem dostal do finále Madrid Open, když v sobotu porazil Rafaela Nadala ve dvou setech 7-5 6: 4.

Murray, který porazil Nadala, aby vyhrál loňské finále, se v neděli setká s vítězem dalšího sobotního semifinále mezi Novakem Djokovičem a Keiem Nishikorim.

Světová dvojka Murray zlomil Nadala ve druhé hře Španělů na podání, ale ztratil své podání, než znovu zlomil soupeře, aby si zajistil první set.

Skot ve druhém přerušil Nadalovu třetí hru na podání a držel své podání, aby vyřadil domácího favorita, přičemž po zavržení prvního využil druhého mečbolu.

(Úpravy Toby Davis)

Populární Problémy

Vedená Jonem Jonesem vs Thiagem Santosem, UFC 239 má naskládanou hlavní kartu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bojů online.

Pocta trojnásobnému wimbledonskému šampionovi Borisi Beckerovi k jeho 49. narozeninám.

Premiéra 9. série „Shahs of Sunset“ má premiéru v neděli 16. května. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Tailwhip je jedním z prvních a nejdůležitějších triků, které se naučíte, když se poprvé pustíte do scootingu. Házení ocasu znamená vyskočit na skútr do vzduchu, kopnout palubu kolem sloupku řídítek v plné ...

Kandidatura KOZY Rafaela Nadala byla často zpochybňována z toho důvodu, že jeho Slam haul má příliš mnoho antukového zkosení. Statistiky Nadala na antuce i mimo ni jsou však dost dobré na to, aby se stal hodným uchazečem o titul GOAT.

Jak se zbavit podprsenky nebo podprsenky. Je to něco, čeho se bojí téměř každá žena; podíváte se do zrcadla a tam je - vyboulení podprsenky. Vyklenutí podprsenky je však čistě kosmetické, takže si nedělejte starosti s tím, co si myslí ostatní, a opravte to, pouze pokud ...