Jak se dívat na televizní pořad „Podpatky“ online bez kabeluStarz

Profesionální wrestlingové drama Heels přichází do televize v neděli 15. srpna ve 21 hodin. ET/PT na Starz.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování podpatků online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Starz Channel

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Starz naživo a na vyžádání přes Prime Channels . Amazon Prime i Starz Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Prime Starz Channel

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Starz, podpatky můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

loketní předloktí

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Starz je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Balíček hlavního kanálu i doplněk Starz lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, podpatky můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sling TV

Starz je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Starz bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Starz získat celkem za 9 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, podpatky můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Starz je pouze v balíčku Premiere nebo jako samostatný doplněk k jinému balíčku kanálů, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, podpatky můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Starz je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku Starz:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Podpatky můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „podpatků“Hrát si

Podpatky | Oficiální upoutávka | STARZ Někdy nejde o vítězství uvnitř ringu, ale o to, kdo jste mimo něj. Podpatky mají premiéru 15. srpna na STARZ. #Heels #STARZ Přihlaste se k odběru kanálu STARZ YouTube: bit.ly/1kalhP0 Like STARZ na Facebooku: starz.tv/STARZFacebookYT Sledujte STARZ na Twitteru: starz.tv/STARZTwitterYT Sledujte STARZ na Instagramu: starz.tv/STARZInstagramYT Navštivte STARZ na YouTube : bit.ly/1mkHKgZ 2021-07-19T16: 01: 35Z

Toto nové drama vypráví příběh mužů a žen, kteří si jdou za svými sny ve světě profesionálního wrestlingu v malém městě. Děj se odehrává v úzce spjaté gruzínské komunitě a následuje po rodinné wrestlingové propagaci, protože dva bratři a soupeři, Jack Spade (Stephen Amell) a Ace Spade (Alexander Ludwig), válčí o dědictví jejich zesnulého otce (David James Elliott). V ringu musí někdo hrát na dobrého chlapa a někdo musí hrát na jeho nemesis, patu. Ale v reálném světě může být tyto postavy těžké splnit - nebo je těžké je nechat, podle tiskové zprávy Starz.

V první sezóně bude osm epizod. Premiérová epizoda má název Kayfabe a její popis zní: Jack Spade je manžel, otec a majitel Duffy Wrestling League. Zatímco Jack ovládá vše, co se děje uvnitř jeho zápasnického ringu, mimo provazy, bojuje o vyvážení svého rodinného života, finančních tlaků, propagace soupeřových zápasů a bývalého rodinného přítele, který přišel pytlat nejnovější hvězdu DWL a Jackovu mladší bratr Ace Spade. Jack se bude muset rozhodnout, co je nejlepší pro DWL, ale co je dobré pro ligu, obvykle přichází s vedlejší škodou.

Druhá epizoda, vysílaná 22. srpna, má název Dusty Finish a její popis zní: Jak se zápasníci v DWL obávají dopadu z předchozí show, Jack zápasí s tím, jakým směrem se vydat do příběhu a ligy, zvláště po lákavé nabídce od Charlie Gully z FWD. Po Aceově ponižujícím zhroucení v ringu se dostane na frak a zmizí, což způsobí, že Jack a Crystal prohledají Duffyho, než Ace udělá něco příliš politováníhodného.

Poté 29. srpna přichází Cheap Heat. Jeho popis zní: Ve snaze vyburcovat více tepla Jack požádá o pomoc veteránského wrestlingu Rickyho Rabiese, který připravuje eso pro svůj comebackový zápas proti Bobby Pinovi. Zatímco se Jack snaží se svým bratrem napravit, Ace bojuje s tím, že jeho kariéra Tváře může být skutečně u konce.

5. září přichází čtvrtá epizoda s názvem Cutting Promos. Jeho popis zní: Poté, co požár domu přiměje Jacka a jeho rodinu, aby se přestěhovali k Carol a Ace, oba bratři odloží své rozdíly stranou a spojí hlavy, aby vytvořili promo akci DWL, která dále rozšíří fanouškovskou základnu ligy. Divoký Bill se ocitne zpět v Duffy, zvládá HR úder ze svého špatného chování a dává Acovi lekce, jak obejmout jeho vnitřní patu, uvnitř i vně prstenu.

Podpatky se vysílají v neděli ve 21 hodin. ET/PT na Starz.


Populární Problémy

Jak používat šicí stroj. Pro ty z nás, kteří nevědí, jak je používat, mohou šicí stroje vypadat děsivě složitě. Nenechte se však strachem z neznámého stroje a sady dovedností odradit od vytváření nádherných textilních divů! Použití...

Jak uspořádat večírek pro psy. Vaše štěně je zvláštním členem vaší rodiny, tak proč mu neudělat zábavnou párty? Nemusí to být jen k narozeninám, ale může to být pro každou příležitost! Je to skvělý způsob, jak se váš pes může stýkat, což je velmi ...

V červenavém letním dni Hubert Hurkacz svlékl císaře. Velkého Rogera Federera dokonce nakrmil rohlíkem na svém vlastním wimbledonském hřišti.

Zde je pohled na 5 unikátních rekordů, které Federer drží na Dubai Open.

Jak na Skank. Skanking je dvoustupňový tanec, který se hraje hlavně na koncertech ska, punku a reggae. Divoký, personalizovaný a objevující se v tanečních sálech od 50. let 20. století- skanking je jednou z nejjednodušších tanečních forem, které si můžete vyzvednout kdekoli a kdykoli. Základní...